Esileht Lapse ootamine Pärast peetumist uue raseduse algus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pärast peetumist uue raseduse algus

Postitas:

Tere,

Eelmine rasedus kahjuks peetus ja katkes ise paar kuud tagasi. Olen 4+2 rase hetkel. Ma küsisin enne haigla infoliinilt, et kas oleks mingeid teste võimalik teha, et peetumist ennetada. Sain vastuse, et ei, aga olen lugenud siit varasemalt, et midagi ikka saaks teha ja äkki on mul mingeid toetavaid ravimeid vaja raseduse alguses. Kas keegi oskab nõu anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 16:18; 26.04 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstiaeg on juba olemas järgmise nädala teises pooles. Olen kuskilt lugenud varasemalt, et erakates on mingid ekstra analüüsid. Aga mis täpsemalt, on kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 16:18; 26.04 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada kirjutatakse progesterooni vähesuse korral (saab nt synlabis testida) duphastoni. Samas mulle jäi mulje, et proge vähesus ei mõjuta peetumist vaid katkemist (st embrüo eluvõimeline, aga keha ei suuda säilitada vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetumist põhjutab kõige sagedamini see, et loode ei ole eluvõimeline: on sattunud vigane muna- või seemnerakk. Kui peetumine kordub, siis on põhjust hakata uurima, kas ema organismis võib midagi raseduste peetumist mõjutada. Sageli ongi see ühekordne ja järgmised rasedused kulgevad tavapäraselt.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peale esimese raseduse katkemist (ei teagi mis põhjus oli) soovitas ämmakas kahekordistada foolhape tarbimist  (e. ühe tableti asemel kaks päevas). Tegin seda kuni teise trimestrini, pärast jäi ikka üks päevas. Teine rasedus kulges kenasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetumine looduslik valik, ei uuri seda keegi.

 

Minul 2 olnud ja peale neid ruttu uuesti jäänud ja probleemideta lõpuni kandnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Pärast peetumist uue raseduse algus