Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pärast siirdamist (küsimus neile, kel õnnestunud)

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pärast siirdamist (küsimus neile, kel õnnestunud)

Postitas:
Kägu

Mida olete teinud pärast siirdamist? Arstiti on arusaamad erinevad- mõni ütleb, et ela tavapärast elu, pole mingeid piiranguid, teised räägivad, et ära ole vahekorras, ära tõsta raskeid asju ega tee trenni 2 päeva. Kolmandad räägivad, et ära ole vahekorras kuni veretestini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed üks-kaks päeva vist olen rahulikult võtnud kõike tavapärasest, ülejäänud aja olen kõike teinud mis muidu (seksinud, tööl raskeid asju tassinud, poekotte tassinud jne).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul paluti vaid jalutamas käia, muud trenni mitte teha ja vahekorras mitte olla. Samuti nüüd kui sain ametliku veretesti positiivse tulemuse (millega arst väga rahul oli), siis soovitas ikkagi vaid jalutamas käia kuniks esimese UH-ni, mis on 2,5 nädala pärast. Ehk siis kokku tuleb siirdamisest 1 kuu “puhkerežiimil”. Natuke nõrdinud olin, kuid kõik hea eesmärgi nimel 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dr. Ehrenberg ei pannud mulle mingeid piiranguid peale, ütles elage edasi nii nagu tavaliselt ja ekstra ei hoidnud end rohkem ka. Mul on muidugi ka väga rahulik ja ennastsäästev elu niiehknaa. Isegi töö toimub kodust diivanilt, polnud nagu midagi  muuta tasasemaks oma toimetustes. Ilmselt kui töö eeldaks suurte raskuste tõstmist, siis seda poleks tõesti teinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vee joomist on ka mainitud, et vähemalt kaks liitrit päevas, et rakkudes veri liiguks. Kas on keegi joonud ja kuidas olnud tulemus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vee joomist on ka mainitud, et vähemalt kaks liitrit päevas, et rakkudes veri liiguks. Kas on keegi joonud ja kuidas olnud tulemus?

Iseenesest juba tekkis raseduse alguses meeletu janu. Minu jaoks meeletu, 2 liitrit kindlasti, pole suur vee jooja muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva ei seksi, sauna(basseini- infektsioonioht) ega trenni, edasi rahulikult ja naba pole vaja paigast punnitada ei trenni ega raskuste tõstmisega. Milleks kehale ilmaasjata takistusi teha, kuigi no ilmselgelt poekoti pärast rasedus tekkimata ei jää, kui eeldused on olemas. Vee joomine on hea ka võimaliku ülestimulatsiooni ohu vähendamiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dr. Ehrenberg ei pannud mulle mingeid piiranguid peale, ütles elage edasi nii nagu tavaliselt ja ekstra ei hoidnud end rohkem ka. Mul on muidugi ka väga rahulik ja ennastsäästev elu niiehknaa. Isegi töö toimub kodust diivanilt, polnud nagu midagi muuta tasasemaks oma toimetustes. Ilmselt kui töö eeldaks suurte raskuste tõstmist, siis seda poleks tõesti teinud.

Mul sama arst, ütles, et jätkake oma tavapärast elu…ja täna oli 2 triipu ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtsin paar päeva väga rahulikult ja siis lendasin soojale maale. Arst oli alguses skeptiline mu otsuses, aga ütles et kui mingit kõhuviirust külge ei võta, siis mingu ma pealegi!

mida vähem stressad ja üle mõtled, seda parem. samuti ei soovita kodus testida, sest milleks ikka lisastressi tekitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pärast siirdamist (küsimus neile, kel õnnestunud)