Esileht Sünnitus Pärast sünnitust roojamine valulik ja verine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pärast sünnitust roojamine valulik ja verine

Postitas:

Appi, peale sünnitust on muutunud roojamine väga valulikuks ja isegi on veritsust.   Raseduse ajal oli hemorroid, mis ei teinud valu ega veritsenud. Ei saagi nüüd aru, kas valu ja veritsust tekitab hemorroid või sünnitusega kaasnenud rebendite õmbluskohad. Kuhu peaksin pöörduma, kas uroloogile, naistearstile v ämmaemanda poole?

Mure algas paar nädalat peale sünnitust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

 

Alusta kindlasti ämmakast. Ja kui naisteosakonnas kõik hästi ja asi hemorroidis siis osta apteegist käsimüügist hemorroidi kreemi. Mina ise olen kasutanud mingit procto gyni vms…see on valge tuub. Roosaga inimese kehajooned nagu peal. Pruunikas geeljas kreem. Sellega lükkad hemorroidid tagasi sisse ja see võtab valu sügeluse ning aitab neil tagasi tõmbuda.

Aga alusta kindlalt ämmakast.vb miskit rebenenud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kasutage lahtistit, eriti kui kõht raseduse ajal kinnisem. Ma kasutaks juba sünnitama minnes (suukaudset). Siis kindel, et need esimesed korrad pole sellised, nagu telliskivi väljutaks. Punnitamine nagunii pole hea peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ilmselt sisemine veenikompu, mis on veritsema hakanud. Vahel leeveneb probleem ka ise. Mul näiteks ühe rasedusega oli nii, et nr. 2-te tehes nirises verd potti päris tihti ja põhjustas korraliku paanika alati. Järgmise rasedusega valmistusin hullemaks, aga kordagi ei andnud endast enam märku. Nüüd vahel ikka tuleb verd, kui kõht kinnisem olnud ja rohkem punnitamist.

Ega praegu nagunii kuskilt abi saada pole võimalik, konsulteeri perearstiga, uuringule võib ju aja kirja panna, kui probleem ise möödub, saab alati tühistada.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Pärast sünnitust roojamine valulik ja verine