Esileht Ilu ja tervis pärast sünnitust tupeava väike/kitsas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: pärast sünnitust tupeava väike/kitsas

Postitas:

Sünnitusin juba mitmeid kuid tagasi. Algul oli see veremäärimine ja kaks pool kuud vahekorras ei olnud. Kuid siis kui lõpuks olin, oli mehel tuppe sisenemine kitsas või raskendatud. See on nüüd kestnud mitmed kuud. Kavatsen pöörduda sellega günekoloogi poole, kuid sinnani on aega.

Kas kellegil on veel peale sünnitust sama olnud, et see tupeava kuidagi taandub nii kitsaks, et tõesti väike on? Või muid taolisi ebamugavusi? Millest see tingitud võiks olla ja milline on lahendus olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 10:41; 08.07 14:21; 09.07 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutage libestit. See on hormoonidest, tupp on kuivem alguses. Mul on see “kitsas” tunne pärast mõlemat sünnitust olnud, taandub mõne kuuga. Esimesel sünnitusel sain ka sisemisi rebendeid, nii et õmblused olid tupes ja emakakaelal, tõsimeeli alguses arvasin, et mind on kitsamaks õmmeldud. Aga tegelikult taastus sünnituseelne olukord üsna kiiresti. Esimesed vahekorrad pärast sünnitust olid veidi ebamugavad, aga libestiga sai sellest üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 11:38; 08.07 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole libestis või kuivuses. Neid oleme ka proovinud, aga sisenemine ongi lihtsalt raskendatud kuna ava on väike. Kui mees sisse saab, siis nagu kitsas ei tundu seest.
Ja nii on juba pikemat aega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 10:41; 08.07 14:21; 09.07 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli sul rebendeid? Kas õmmeldi? Ehk õmmeldi südamest ja väiksemaks kui enne? Libesti ka on alguses hädavajalik ja eks selle sünnitusjärgse seksiga jälle harjumine võtabki veidi aega, ongi teistmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki paistetus veel? Ei tahaks kohe kuidagi uskuda, et on võimalik seda kohta kitsamaks õmmelda. Isegi kui tehakse üks õmblus kohta, kust katki polnud, siis limaskest niisama kokku ju ei kasva? Niidid sulavad ära ja on jälle normaalne. Vähemalt minu loogika ütleb seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sul täpselt sünnitusest möödas on? Juhul, kui olid sisemised õmblused, siis armkude võib alguses ka jäik olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 11:38; 08.07 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud sisemisi õmbluseid. Oli lahkliha lõige mis kinni õmmeldi ja seda õmblust ei ole tunda. Kui siis vahel annab vahekorra ajal hoopis tuppeava teine äär tunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 10:41; 08.07 14:21; 09.07 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna rääkis küll, et tema õmbelmise juures olid arstid arutanud, et siit natuke õmbleme, aga siit rohkem ei õmble, et tal on niigi kitsas anatoomia, et muidu läheb veel kitsamaks ja hakkab probleeme tekitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki paistetus veel? Ei tahaks kohe kuidagi uskuda, et on võimalik seda kohta kitsamaks õmmelda. Isegi kui tehakse üks õmblus kohta, kust katki polnud, siis limaskest niisama kokku ju ei kasva? Niidid sulavad ära ja on jälle normaalne. Vähemalt minu loogika ütleb seda.

On ikka võimalik seda kohta kitsamaks õmmelda. Mõned naised lasevad ennast niisama, mitte sünnituse käigus, sealt kitsamaks õmmelda. Sellepärast, et oleks tihkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis pärast sünnitust tupeava väike/kitsas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.