Esileht Ilu ja tervis Paratsetamool

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Paratsetamool

Postitas:
Kägu

Hea idee.
Kui sul on kodus söetablette, võid võtta neid (loe kasutuslehte kui palju, sest ma ei oska sulle peast öelda kahjuks hetkel). Aktiveeritud susi imeb endasse paratsetamooli, mis on su maos ja vahendab kahjulikku efekti.

Püüa kindlasti minna järgmise nädala jooksul arsti juurde. Kui sa ei taha, ei pea emale ütlema täpselt mis sul viga on aga arstile peaksid täpselt seletama, et nad saaksid täpsed proovid teha ja maksa üle vaadata.

Ära karda, et keegi su peale pahane oleks. Täiskasvanud ei pruugi oma mure tunnet osata mõnikord teisiti Väljendada 🙂

Anna meile teada kuidas sul läheb ja kas sul on nõu või abi vaja, eks?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma tänan teid väga, et olete mind sellel raskel ajal aidanud. Ma kindlasti annan teada, millal arstile lähen

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

???

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Ole kuss.

Ei pea keegi hakkama kellegi midagi tõestama.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ole kuss.
Ei pea keegi hakkama kellegi midagi tõestama.

Miks ma kuss olema pean? Lugege nüüd teema järjest läbi, vaadake kuupäevi ja kellaaegu ja mõelge järele.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis nendel kuupäevadel ja kellaaegadel ss valesti on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

50/50, kas siin keegi trollib või ei trolli, aga seepärast ei saa jätta abi pakkumata.

Täpselt minu mõte. Plus eriti madal on hakkata kellegi abipalvet nagu lahti võtma ja kellaajaliselt uurima kas tal ikka tegelikult ka on paha olla.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin teeb keegi tõesti enda arvates nalja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma vannun oma elu nimel, et ma võtsin neid tablette, pärast nende võtmist ma hakkasin kahetsema ja seega palusin abi, et mida teha.
Hiljuti just mu klassivend rääkis ühes grupis, kuidas ta kavatseb mu lõpureisil täis joota ja mind ära kasutada, mu parim sõbranna rääkis seda mulle. Mulle teeb väga haiget, et mind ei usuta. Vabandust, kui teid tüütasin, ma ei tahtnud nii.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vannun oma elu nimel, et ma võtsin neid tablette, pärast nende võtmist ma hakkasin kahetsema ja seega palusin abi, et mida teha.

Hiljuti just mu klassivend rääkis ühes grupis, kuidas ta kavatseb mu lõpureisil täis joota ja mind ära kasutada, mu parim sõbranna rääkis seda mulle. Mulle teeb väga haiget, et mind ei usuta. Vabandust, kui teid tüütasin, ma ei tahtnud nii.

Ära pööra tähelepanu trollile. Tegelikult ei ole siinne foorum alaealistele eakohane aga kui Sa siin juba oled, siis võta siit parim ja ignoreeri iga hinna eest õelaid, keda siin kahjuks on väga palju liikvel.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ära vabanda abipalumist ega abivajamist. See on julgustükk, et osata abi küsida. Ja mingite trollide pärast pole vaja vanduda, nad tahavadki sind närvi ajada ja sinus halba tunnet tekitada. Ära lase 🙂

Ei tüüdanud sa kedagi. Päriselt! Perekooli foorum ongi üks kõige õelamaid foorumeid. Kunagi oli mingi noorematele inimestele mõeldud foorum… ma ei mäleta mis selle nimi oli, ehk keegi aitab? Lasteabi või midagi sellist…

Kas sul on koolis psühholoogi, kellega rääkida? Vastikute poiste pärast ei tasu endale liiga teha. Või saaksid aa sellest emaga rääkida?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on koolis sotsiaalpedagoog, ta ütles, et ta kindlasti räägib homme mu klassikaaslastega. Järg reede on mul psühhiaater ja kuulsin ema juttu pealt, et nad tahavad mind kliinikusse panna, et mul parem hakkaks.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

50/50, kas siin keegi trollib või ei trolli, aga seepärast ei saa jätta abi pakkumata.

Täpselt minu mõte. Plus eriti madal on hakkata kellegi abipalvet nagu lahti võtma ja kellaajaliselt uurima kas tal ikka tegelikult ka on paha olla.

No nõus, nagu nägid, pakkusin ka ise abi alguses, aga üsna ruttu sai ju selgeks, et tegelikult seda abi ei vajata. Aga mul muidugi ükskõik, vestelge siis edasi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

Tõeliselt veider, et mu postitus kustutatud on ning selle punkti alla liigitatud. Ma ei solvanud kedagi, lihtsalt mainisin oma arvamust (milles nüüdseks üha kindlam olen), et teema on kellegi omapärane “nali”. Ja see on kellegi arust ebaviisakas, lugupidamatu ning ebasõbralik? Ka sõnakasutus polnud midagi solvavat. Jajah, ma tean, et kui on kahtlus, et on tegu enesetapjaga, siis tuleb seda võtta tõsiselt – aga nii tegingi. Sõna võtsin siis, kui mul enam kahtlust ei olnud, et siin pole enam jutt tõsine. Jututeema liikus koolitöölt tabletivõtmisele, emale, kes loomi talitades lapsega, kes talle tablettide võtmise üles tunnistas, sõnumite teel suhtleb ning tegelikult plaani peab seesama laps järgmisel nädalal kliinikusse kinni panna. No kamoon. Ja teemaalgataja on nüüd kadunud muidugi.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõeliselt veider, et mu postitus kustutatud on ning selle punkti alla liigitatud. Ma ei solvanud kedagi, lihtsalt mainisin oma arvamust (milles nüüdseks üha kindlam olen), et teema on kellegi omapärane “nali”. Ja see on kellegi arust ebaviisakas, lugupidamatu ning ebasõbralik?

Eks troll ise kaebas. Ära pane tähele.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No johhaidii, paratsetamooli antidoot on atsetüültsüsteiin ehk siis see rögalahtisti, kihisevad tabletid ACC.
Vbl see infokild aitab tulevikus mõne elu päästa.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei ole midagi ära kaebanud, võtsin paljusi kuulda, et ma abi küsiksin nõustajalt, kuna nad said selle abipalve liiga hilja kätte, ss nad saatsid meie juurde politseiniku, et kontrollida, et kas sõik on korras. Olen tänulik kõigile, kes mulle abi pakkusid, lihtsalt ma olin ise loll, et neid tablette sisse sõin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole midagi ära kaebanud, võtsin paljusi kuulda, et ma abi küsiksin nõustajalt, kuna nad said selle abipalve liiga hilja kätte, ss nad saatsid meie juurde politseiniku, et kontrollida, et kas sõik on korras. Olen tänulik kõigile, kes mulle abi pakkusid, lihtsalt ma olin ise loll, et neid tablette sisse sõin.

Olid küll ja seekord läks kõik õnneks. Kuid ära rohkem nii tee, sest paratsetamooli üledoosi surm on pikk ja piinarikas, see kestab päevi. Su organud hakkavad ükshaaval üles ütlema ja oled meeletutes valudes.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Esileht Ilu ja tervis Paratsetamool