Esileht Hobinurk Pardakaamera autosse

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Pardakaamera autosse

Postitas:
Kägu

Kiitke pardakaameraid, mida olete autosse ostnud. Millise firma mudelid on hea kvaliteediga (resolutsioon, vaateväli, G-sensor, liikumisandur jms)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiitke pardakaameraid, mida olete autosse ostnud. Millise firma mudelid on hea kvaliteediga (resolutsioon, vaateväli, G-sensor, liikumisandur jms)?

Mul on BlackVue, kõik need asjad on olemas ja võib rahule jääda küll, kuigi maksimaalse kvaliteediga filmides mahub kaasasolevale kaardile vaid suhteliselt lühike filmijupp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan https://70mai.store/products/70mai-dash-cam-pro-plus-plus

Sees 128GB microSD kaart ja senini poel miskit jama olnud. Salvestust mahub kaardile palju. Kaameral on ka GPS koos igasuguste anduritega jne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks on vaja pardakaamerat?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja küsimusele vastata ei oska. Mul on küll pardakaamera olemas, aga selle kinkis mulle mees. Ja paigaldas ise autosse. Nii et ma ise ei ole süvenenudki, mis firma oma ja mis ta täpsemalt teeb.

Üldiselt ma seda eriti ei kasuta, sest see millegipärast lülitab mul pidevalt raadio välja.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja küsimusele vastata ei oska. Mul on küll pardakaamera olemas, aga selle kinkis mulle mees. Ja paigaldas ise autosse. Nii et ma ise ei ole süvenenudki, mis firma oma ja mis ta täpsemalt teeb. Üldiselt ma seda eriti ei kasuta, sest see millegipärast lülitab mul pidevalt raadio välja.

Aga miks sa vastad siis üldse?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja küsimusele vastata ei oska. Mul on küll pardakaamera olemas, aga selle kinkis mulle mees. Ja paigaldas ise autosse. Nii et ma ise ei ole süvenenudki, mis firma oma ja mis ta täpsemalt teeb. Üldiselt ma seda eriti ei kasuta, sest see millegipärast lülitab mul pidevalt raadio välja.

Aga miks sa vastad siis üldse?

Sellepärast, et oleks teada, mis võib kaamera paigaldamisega kaasneda. Ma sõitsin tükk aega niimoodi ringi ja kirusin oma autoraadiot, et see on katki, kuni aru sain, et seda segab pardakaamera.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et oleks teada, mis võib kaamera paigaldamisega kaasneda. Ma sõitsin tükk aega niimoodi ringi ja kirusin oma autoraadiot, et see on katki, kuni aru sain, et seda segab pardakaamera.

See on see jama, kui oma musikene paigaldab, aga ei oska.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et oleks teada, mis võib kaamera paigaldamisega kaasneda. Ma sõitsin tükk aega niimoodi ringi ja kirusin oma autoraadiot, et see on katki, kuni aru sain, et seda segab pardakaamera.

See on see jama, kui oma musikene paigaldab, aga ei oska.

Vabandust, milles asi on?

Kas tõesti on vaja ilusal, päiksepaistelisel pühapäeva hommikul tüli norida? Ja seda täiesti neutraalsel teemal, mis ei tohiks küll kuidagi kirgi ja eriarvamusi üles kütta.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, milles asi on? Kas tõesti on vaja ilusal, päiksepaistelisel pühapäeva hommikul tüli norida? Ja seda täiesti neutraalsel teemal, mis ei tohiks küll kuidagi kirgi ja eriarvamusi üles kütta.

Asi on selles, et inimene ei oska küsimusele vastata ja ajab teemavälist plära, et tal on pardakaamera, aga ta ei tea sellest midagi, sest mees ostis, mees paigaldas ja tal pole seda tarvis. Mis see teemasse puutub. Siis hakkab ajama mingit jama, et tema tahtis öelda, et see võib raadiot segada. Muidugi ei sega pardakaamera õige paigalduse korral mingit raadiot. Ka minu jutust pole teemaalgatajal kasu, aga kuna sind hirmsasti huvitas, milles asi, siis selgitasin. Loll jutt tõesti mulle eriti ei meeldi.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ei sega pardakaamera õige paigalduse korral mingit raadiot.

Mul vaatas autoesindus selle üle ja kinnitas, et nii on ja seda muuta ei saa. Seega, paigaldamise korrektsus ei  puutu asjasse. Mõlemad saavad koos töötada küll, aga iga kord, auto käivitamisel lülitas raadio välja. Siis pidin raadio manuaalselt uuesti käivitama. Auto on üsna uus ja kaamera veel uuem.

Ka minu jutust pole teemaalgatajal kasu, aga kuna sind hirmsasti huvitas, milles asi, siis selgitasin. Loll jutt tõesti mulle eriti ei meeldi.

Asi pole selles, et sulle loll jutt ei meeldi, vaid sul lihtsalt on isu norida.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi on selles, et inimene ei oska küsimusele vastata ja ajab teemavälist plära, et tal on pardakaamera, aga ta ei tea sellest midagi, sest mees ostis, mees paigaldas ja tal pole seda tarvis. Mis see teemasse puutub. Siis hakkab ajama mingit jama, et tema tahtis öelda, et see võib raadiot segada. Muidugi ei sega pardakaamera õige paigalduse korral mingit raadiot. Ka minu jutust pole teemaalgatajal kasu, aga kuna sind hirmsasti huvitas, milles asi, siis selgitasin. Loll jutt tõesti mulle eriti ei meeldi.

Kodunurga all esitas keegi küsimuse ahju valimise kohta. Üks kägu seal julges mainida miinust, mis tema puutetundlike nuppudega ahjul on. Ja selle peale kargas talle kamp kraesse ja sõimas hoiatajat lolli jutu ajajaks. Samamoodi öeldi, et tema “hoiatus” ei puutu mitte kuidagi teemasse. Nagu asja võimalikele puudustele viitamises oleks midagi halba…

Olid sina üks neist seal?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu asja võimalikele puudustele viitamises oleks midagi halba…

Sellest oleks kasu, kui viidataks mingile konkreetsele mudelile, mis on vigane. Mitte et see oleks mingi üldine probleem. Ei tea, mis ahjust sa räägid.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja küsimusele vastata ei oska. Mul on küll pardakaamera olemas, aga selle kinkis mulle mees. Ja paigaldas ise autosse. Nii et ma ise ei ole süvenenudki, mis firma oma ja mis ta täpsemalt teeb. Üldiselt ma seda eriti ei kasuta, sest see millegipärast lülitab mul pidevalt raadio välja.

Aga miks sa vastad siis üldse?

Aga, miks siis on vaja inimest sellepärast mõnitada?

Pealegi, enamikes teemades, kus midagi küsitakse, areneb välja vestlus, mis otseselt enam küsimusele ei vasta. Küll aga võib sellistest aruteludes leida muud kasulikku infot, mille peale poleks ise osanud tullagi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga võib sellistest aruteludes leida muud kasulikku infot, mille peale poleks ise osanud tullagi.

Nagu näiteks? Ta ei tea mudelit, ei nimeta autot, millel on selline imelik probleem. Mitte midagi pole sellest nn vestlusest tolku. Mingit kasulikku infot see ei anna.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu näiteks? Ta ei tea mudelit, ei nimeta autot, millel on selline imelik probleem. Mitte midagi pole sellest nn vestlusest tolku. Mingit kasulikku infot see ei anna.

Mida kasulikku lugejad sinu jauramisest saavad?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Mida kasulikku lugejad sinu jauramisest saavad?

Ja mida sinu omast?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Pardakaamera autosse