Esileht Ilu ja tervis Parfümeeria.com

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Parfümeeria.com

Postitas:
Kägu

Tere!

Tahan hoiatada , et ärge tellige parfümeeria.com ( Avidmera OÜ )  parfüüme. On ebausaldusväärne firma. Ei saadeta tellitud kaupa ja ka raha pole tagasi makstud. Olen kirjutanud 12 kirja ja e-meilile ei vastata ka telefon ei vasta. Ise olen muidugi süüdi , et ei kontrollinud enne firmat. Aga siin hoiatus teile , kellel on plaanis sealt kodulehelt tellida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Tahan hoiatada , et ärge tellige parfümeeria.com ( Avidmera OÜ ) parfüüme. On ebausaldusväärne firma. Ei saadeta tellitud kaupa ja ka raha pole tagasi makstud. Olen kirjutanud 12 kirja ja e-meilile ei vastata ka telefon ei vasta. Ise olen muidugi süüdi , et ei kontrollinud enne firmat. Aga siin hoiatus teile , kellel on plaanis sealt kodulehelt tellida.

Siin juba selle kohta teema olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lollidelt tulebki raha ära võtta.Päriselt ka usud et mingist suvalisest e-poest mille Google reiting on ainult 2.1 (maksimum on 5 tärni) võib jumala rahulikult osta? Juba terve aasta on selle e-poe eest hoiatatud.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lollidelt tulebki raha ära võtta.Päriselt ka usud et mingist suvalisest e-poest mille Google reiting on ainult 2.1 (maksimum on 5 tärni) võib jumala rahulikult osta? Juba terve aasta on selle e-poe eest hoiatatud.

Keegi vaatab mingeid google reitinguid? Tule nüüd ütlema, et lahtiolekuaegu vaatad ka googlest 😀

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka tuleb hoiatada uuesti. Mina olin ka see loll kes tellis. Ei teadnud ma midagi neist. Sõimasin ka, kuu aja pärast sain raha tagasi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on olnud selle kohta teema, aga jah hoiatama peab. Miks veebipoel lastakse eksisteerida, kui see on teada-tuntud pettur?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on olnud selle kohta teema, aga jah hoiatama peab. Miks veebipoel lastakse eksisteerida, kui see on teada-tuntud pettur?

Kas see oli see firma, mille esindaja kirjutas siia meetripikkuse vabanduskirja, kus süüdistas peamiselt kliente, et need muudkui kiusavad kirjadega ja ei istu rahus ja ei oota?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Tahan hoiatada , et ärge tellige parfümeeria.com ( Avidmera OÜ ) parfüüme. On ebausaldusväärne firma. Ei saadeta tellitud kaupa ja ka raha pole tagasi makstud. Olen kirjutanud 12 kirja ja e-meilile ei vastata ka telefon ei vasta. Ise olen muidugi süüdi , et ei kontrollinud enne firmat. Aga siin hoiatus teile , kellel on plaanis sealt kodulehelt tellida.

Aitäh teema eest! Ma olin just eile 2 toodet sealt välja valinud ja mõlemad üle 100.-. Mõtlesin esimesel tööpäeval peale pühi teha tellimuse. Kusjuures, ma olen sealt varasematel aastatel teinud kalleid tellimusi ja kõik on toiminud. Ju nüüd on asi lappes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see teema tervisenurgas on?:) Et rikub närve kui tellimusega probleem?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab jah, et Viljar laseb meid üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline mees turul tekitab üldse igasugust umbusaldust kõikide e- poodide suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Tahan hoiatada , et ärge tellige parfümeeria.com ( Avidmera OÜ ) parfüüme. On ebausaldusväärne firma. Ei saadeta tellitud kaupa ja ka raha pole tagasi makstud. Olen kirjutanud 12 kirja ja e-meilile ei vastata ka telefon ei vasta. Ise olen muidugi süüdi , et ei kontrollinud enne firmat. Aga siin hoiatus teile , kellel on plaanis sealt kodulehelt tellida.

Aitäh teema eest! Ma olin just eile 2 toodet sealt välja valinud ja mõlemad üle 100.-. Mõtlesin esimesel tööpäeval peale pühi teha tellimuse. Kusjuures, ma olen sealt varasematel aastatel teinud kalleid tellimusi ja kõik on toiminud. Ju nüüd on asi lappes.

Viljar Kikkerpuu on siis pettur vä?

Tegi just uue firma juurde. Allmarket OÜ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Tahan hoiatada , et ärge tellige parfümeeria.com ( Avidmera OÜ ) parfüüme. On ebausaldusväärne firma. Ei saadeta tellitud kaupa ja ka raha pole tagasi makstud. Olen kirjutanud 12 kirja ja e-meilile ei vastata ka telefon ei vasta. Ise olen muidugi süüdi , et ei kontrollinud enne firmat. Aga siin hoiatus teile , kellel on plaanis sealt kodulehelt tellida.

Aitäh teema eest! Ma olin just eile 2 toodet sealt välja valinud ja mõlemad üle 100.-. Mõtlesin esimesel tööpäeval peale pühi teha tellimuse. Kusjuures, ma olen sealt varasematel aastatel teinud kalleid tellimusi ja kõik on toiminud. Ju nüüd on asi lappes.

Viljar Kikkerpuu on siis pettur vä?

Tegi just uue firma juurde. Allmarket OÜ

Kas keegi siit on ka tarbijakaitse ja politsei poole pöördunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid, kes selle Viljari ja tema e-poe õnge lähevad on ikka väga-väga palju. Nüüd on endale uue firma teinud.

Veelkord, hoiatuseks kõigile.

❗️Ärge tellige kaupa e-poest Parfumeeria.com❗️

❗️Avidmera OÜ, omanik Viljar Kikkerpuu.❗️

Uus firma sellel tegelasel Allmarket OÜ.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas poe esindajana tohib siis ka lisada sellele meeldivale teemale omalt poolt midagi?
Alustame lõpust.
Igal inimsele võib olla nii palju Firmasid kui ta soovib. Võib olla tegevus valdkondi olla muru niitmisest kuni parfüümide müümiseni. See kui ühelgi isikul on mitu firmat,ei tee teda petiseks.
Mitmel inimesel on 16 firmat+ (16 oli kunagi kellegi keda vaatasin), aga ilmselt on ka 40 firma omanike.  See annab petmisele lisa väärtust? Ei pigem see näitab, et asjadega tegeletakse, inimene on aktiivne. Süüdistus ,et siis on inimene on ju petis? Ei ei ole, kuna firmadel on erinevad suunitlused, ja erinevad Käibemaksu kohustused, siis see on lihtsalt äriline eesmärk uutel eesmärkidel.
Kas me oleme Petised ?   Kindlasti mitte.   Tänase seisuga on meil olnud hallata 28600 tellimust. Millest julge 18-20 000 viimase 5 aastaga.  Tegetusenud oleme 11-12 aastat. Selle aja jooksul, ei ole mitte üks klient jäänud tootest ilma, või kui tellimuse mitte täitmise puhul jäänud ilma tagasimaksest. Jah, vahel tagasimakse hilineb või toode hilineb. Selle eest raputame tuhka pähe, laoseisud on nii kiiresti muutuvad,et vahel me ei jõua sellele järele, ja mõne toote tootmine lõppeb, aga toote panemise ajal müüki oli toodet ladudes tuhandetes. Kõik need tegurid, tõesti panevad meid vahel olukorda kus müüme kliendile toote ,mida juba kuu pole pealaos olnud ja olnud tootmisest üldse maas. Siin tuleb süüdistada natukene Googlet.   On mitukümned korda olnud juhus, kus mingi lihtne toode, mida müüme 10 tk aastas, saab mingil hetkel otsa, me ei kiirusta juurde tellima kuna alla 1 müügi kuus annab meile mõned nädalad aega seda pealaost tellida juurde. Ja siis tuleb järsku iga päev 10 tellimust sellele tootele. Toode on tootmise lõpetanud, kõik e-poed on tühjad ja kõik leiavad googles meie. Sellised olukorras tekivad probleemid peamiselt. Kuna meil on 4-5 pealadu ja lepingud umbes 20 laoga enamus euroopas, aga kaks ka ameerikas, siis me ikka tihti suudame jaole saada,et mingi toode on kadunud. See muidugi tähendab, et tellima saada olevast laost suurema hulga, loomulikult kohe tõstame hinda, tihti on see mõjutatud sellest, et pealaod teavad paremini mis toode enam ei ole tootmises ja mis muutub rariteediks.
Aga see kõik selleks.
Mis tahame öelda, igaüks ,kes sõimam meid petiseks, siis tuleb kasutada natukeen loogilist mõtlemist, 28600 tellimust petta…..või siis on see hoopis kiitus , nii palju suudaks ainult ülisuper oskustega firma/inimene. Ehk peaksime hoopis kiitma.
Siia võiks kirjutada pika artikkli sellest. Samas foorumis leiab pika arutelu teemal,et “müüvad nii odavalt, ilmselt 100% müüvad võltsi” . Kunagi ei ole inimsed rahul.
Meie avaldus jääb samaks. Meie 28600 tellimuse juures, ei ole meil ühtegi iniemst jäänud ilma tootest või tagasimaksest. Ei ole siiani ja ei jää ka tulevikus. Jah me oleme tarnetega hiljaks jäänud, tagasimaksetega vahel. Aga see ei tähenda et firma on petis. On pettumust valmistanud oleks õige väljendus ehk,aga petis…..see on mingi teine tähendus.

Tänan väga ja loodame,et natukene vaadatakse asja teise pilguga ja pannakse kokku 1+1. Mitte et 20 iniemst kaebab ju on petis, vaid vaadatakse 11 aastat 28600 tellimust….ja sinna sisse panna 11 iniemest…..suurt pilti tuleb vaadata ja mõelda loogiliselt. Petised on natukene teise rühma firmad .

Ilusat kevadet kõigile

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaine?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas poe esindajana tohib siis ka lisada sellele meeldivale teemale omalt poolt midagi?

Alustame lõpust.

Igal inimsele võib olla nii palju Firmasid kui ta soovib. Võib olla tegevus valdkondi olla muru niitmisest kuni parfüümide müümiseni. See kui ühelgi isikul on mitu firmat,ei tee teda petiseks.

Mitmel inimesel on 16 firmat+ (16 oli kunagi kellegi keda vaatasin), aga ilmselt on ka 40 firma omanike. See annab petmisele lisa väärtust? Ei pigem see näitab, et asjadega tegeletakse, inimene on aktiivne. Süüdistus ,et siis on inimene on ju petis? Ei ei ole, kuna firmadel on erinevad suunitlused, ja erinevad Käibemaksu kohustused, siis see on lihtsalt äriline eesmärk uutel eesmärkidel.

Kas me oleme Petised ? Kindlasti mitte. Tänase seisuga on meil olnud hallata 28600 tellimust. Millest julge 18-20 000 viimase 5 aastaga. Tegetusenud oleme 11-12 aastat. Selle aja jooksul, ei ole mitte üks klient jäänud tootest ilma, või kui tellimuse mitte täitmise puhul jäänud ilma tagasimaksest. Jah, vahel tagasimakse hilineb või toode hilineb. Selle eest raputame tuhka pähe, laoseisud on nii kiiresti muutuvad,et vahel me ei jõua sellele järele, ja mõne toote tootmine lõppeb, aga toote panemise ajal müüki oli toodet ladudes tuhandetes. Kõik need tegurid, tõesti panevad meid vahel olukorda kus müüme kliendile toote ,mida juba kuu pole pealaos olnud ja olnud tootmisest üldse maas. Siin tuleb süüdistada natukene Googlet. On mitukümned korda olnud juhus, kus mingi lihtne toode, mida müüme 10 tk aastas, saab mingil hetkel otsa, me ei kiirusta juurde tellima kuna alla 1 müügi kuus annab meile mõned nädalad aega seda pealaost tellida juurde. Ja siis tuleb järsku iga päev 10 tellimust sellele tootele. Toode on tootmise lõpetanud, kõik e-poed on tühjad ja kõik leiavad googles meie. Sellised olukorras tekivad probleemid peamiselt. Kuna meil on 4-5 pealadu ja lepingud umbes 20 laoga enamus euroopas, aga kaks ka ameerikas, siis me ikka tihti suudame jaole saada,et mingi toode on kadunud. See muidugi tähendab, et tellima saada olevast laost suurema hulga, loomulikult kohe tõstame hinda, tihti on see mõjutatud sellest, et pealaod teavad paremini mis toode enam ei ole tootmises ja mis muutub rariteediks.

Aga see kõik selleks.

Mis tahame öelda, igaüks ,kes sõimam meid petiseks, siis tuleb kasutada natukeen loogilist mõtlemist, 28600 tellimust petta…..või siis on see hoopis kiitus , nii palju suudaks ainult ülisuper oskustega firma/inimene. Ehk peaksime hoopis kiitma.

Siia võiks kirjutada pika artikkli sellest. Samas foorumis leiab pika arutelu teemal,et “müüvad nii odavalt, ilmselt 100% müüvad võltsi” . Kunagi ei ole inimsed rahul.

Meie avaldus jääb samaks. Meie 28600 tellimuse juures, ei ole meil ühtegi iniemst jäänud ilma tootest või tagasimaksest. Ei ole siiani ja ei jää ka tulevikus. Jah me oleme tarnetega hiljaks jäänud, tagasimaksetega vahel. Aga see ei tähenda et firma on petis. On pettumust valmistanud oleks õige väljendus ehk,aga petis…..see on mingi teine tähendus.

Tänan väga ja loodame,et natukene vaadatakse asja teise pilguga ja pannakse kokku 1+1. Mitte et 20 iniemst kaebab ju on petis, vaid vaadatakse 11 aastat 28600 tellimust….ja sinna sisse panna 11 iniemest…..suurt pilti tuleb vaadata ja mõelda loogiliselt. Petised on natukene teise rühma firmad .

Ilusat kevadet kõigile

Kui mina oleks firma esindaja, siis enne postitamist ma vaataks oma teksti kriitilise pilguga üle ja teeks vigadele vajalikud korrektuurid.
Müügisüsteem peaks olema selline, et kui toode otsas, siis järgmine klient enam olematut toodet osta ei saa ja probleeme ei teki.

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas poe esindajana tohib siis ka lisada sellele meeldivale teemale omalt poolt midagi?

Alustame lõpust.

Igal inimsele võib olla nii palju Firmasid kui ta soovib. Võib olla tegevus valdkondi olla muru niitmisest kuni parfüümide müümiseni. See kui ühelgi isikul on mitu firmat,ei tee teda petiseks.

Mitmel inimesel on 16 firmat+ (16 oli kunagi kellegi keda vaatasin), aga ilmselt on ka 40 firma omanike. See annab petmisele lisa väärtust? Ei pigem see näitab, et asjadega tegeletakse, inimene on aktiivne. Süüdistus ,et siis on inimene on ju petis? Ei ei ole, kuna firmadel on erinevad suunitlused, ja erinevad Käibemaksu kohustused, siis see on lihtsalt äriline eesmärk uutel eesmärkidel.

Kas me oleme Petised ? Kindlasti mitte. Tänase seisuga on meil olnud hallata 28600 tellimust. Millest julge 18-20 000 viimase 5 aastaga. Tegetusenud oleme 11-12 aastat. Selle aja jooksul, ei ole mitte üks klient jäänud tootest ilma, või kui tellimuse mitte täitmise puhul jäänud ilma tagasimaksest. Jah, vahel tagasimakse hilineb või toode hilineb. Selle eest raputame tuhka pähe, laoseisud on nii kiiresti muutuvad,et vahel me ei jõua sellele järele, ja mõne toote tootmine lõppeb, aga toote panemise ajal müüki oli toodet ladudes tuhandetes. Kõik need tegurid, tõesti panevad meid vahel olukorda kus müüme kliendile toote ,mida juba kuu pole pealaos olnud ja olnud tootmisest üldse maas. Siin tuleb süüdistada natukene Googlet. On mitukümned korda olnud juhus, kus mingi lihtne toode, mida müüme 10 tk aastas, saab mingil hetkel otsa, me ei kiirusta juurde tellima kuna alla 1 müügi kuus annab meile mõned nädalad aega seda pealaost tellida juurde. Ja siis tuleb järsku iga päev 10 tellimust sellele tootele. Toode on tootmise lõpetanud, kõik e-poed on tühjad ja kõik leiavad googles meie. Sellised olukorras tekivad probleemid peamiselt. Kuna meil on 4-5 pealadu ja lepingud umbes 20 laoga enamus euroopas, aga kaks ka ameerikas, siis me ikka tihti suudame jaole saada,et mingi toode on kadunud. See muidugi tähendab, et tellima saada olevast laost suurema hulga, loomulikult kohe tõstame hinda, tihti on see mõjutatud sellest, et pealaod teavad paremini mis toode enam ei ole tootmises ja mis muutub rariteediks.

Aga see kõik selleks.

Mis tahame öelda, igaüks ,kes sõimam meid petiseks, siis tuleb kasutada natukeen loogilist mõtlemist, 28600 tellimust petta…..või siis on see hoopis kiitus , nii palju suudaks ainult ülisuper oskustega firma/inimene. Ehk peaksime hoopis kiitma.

Siia võiks kirjutada pika artikkli sellest. Samas foorumis leiab pika arutelu teemal,et “müüvad nii odavalt, ilmselt 100% müüvad võltsi” . Kunagi ei ole inimsed rahul.

Meie avaldus jääb samaks. Meie 28600 tellimuse juures, ei ole meil ühtegi iniemst jäänud ilma tootest või tagasimaksest. Ei ole siiani ja ei jää ka tulevikus. Jah me oleme tarnetega hiljaks jäänud, tagasimaksetega vahel. Aga see ei tähenda et firma on petis. On pettumust valmistanud oleks õige väljendus ehk,aga petis…..see on mingi teine tähendus.

Tänan väga ja loodame,et natukene vaadatakse asja teise pilguga ja pannakse kokku 1+1. Mitte et 20 iniemst kaebab ju on petis, vaid vaadatakse 11 aastat 28600 tellimust….ja sinna sisse panna 11 iniemest…..suurt pilti tuleb vaadata ja mõelda loogiliselt. Petised on natukene teise rühma firmad .

Ilusat kevadet kõigile

Eesti keele tunni ajal sa unistasid pettustest. Lauseehitusega ei saa hakkama, rääkimata kirjavahemärkidest ja tühikutest. Koma – ja- ees on tõeline tippsaavutus! Tubli, jätka oma “äridega”. Küll saatus su kätte saab, kui enne niisama nurga taga peksa ei saa…

 

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas poe esindajana tohib siis ka lisada sellele meeldivale teemale omalt poolt midagi?

Alustame lõpust.

Igal inimsele võib olla nii palju Firmasid kui ta soovib. Võib olla tegevus valdkondi olla muru niitmisest kuni parfüümide müümiseni. See kui ühelgi isikul on mitu firmat,ei tee teda petiseks.

Mitmel inimesel on 16 firmat+ (16 oli kunagi kellegi keda vaatasin), aga ilmselt on ka 40 firma omanike. See annab petmisele lisa väärtust? Ei pigem see näitab, et asjadega tegeletakse, inimene on aktiivne. Süüdistus ,et siis on inimene on ju petis? Ei ei ole, kuna firmadel on erinevad suunitlused, ja erinevad Käibemaksu kohustused, siis see on lihtsalt äriline eesmärk uutel eesmärkidel.

Kas me oleme Petised ? Kindlasti mitte. Tänase seisuga on meil olnud hallata 28600 tellimust. Millest julge 18-20 000 viimase 5 aastaga. Tegetusenud oleme 11-12 aastat. Selle aja jooksul, ei ole mitte üks klient jäänud tootest ilma, või kui tellimuse mitte täitmise puhul jäänud ilma tagasimaksest. Jah, vahel tagasimakse hilineb või toode hilineb. Selle eest raputame tuhka pähe, laoseisud on nii kiiresti muutuvad,et vahel me ei jõua sellele järele, ja mõne toote tootmine lõppeb, aga toote panemise ajal müüki oli toodet ladudes tuhandetes. Kõik need tegurid, tõesti panevad meid vahel olukorda kus müüme kliendile toote ,mida juba kuu pole pealaos olnud ja olnud tootmisest üldse maas. Siin tuleb süüdistada natukene Googlet. On mitukümned korda olnud juhus, kus mingi lihtne toode, mida müüme 10 tk aastas, saab mingil hetkel otsa, me ei kiirusta juurde tellima kuna alla 1 müügi kuus annab meile mõned nädalad aega seda pealaost tellida juurde. Ja siis tuleb järsku iga päev 10 tellimust sellele tootele. Toode on tootmise lõpetanud, kõik e-poed on tühjad ja kõik leiavad googles meie. Sellised olukorras tekivad probleemid peamiselt. Kuna meil on 4-5 pealadu ja lepingud umbes 20 laoga enamus euroopas, aga kaks ka ameerikas, siis me ikka tihti suudame jaole saada,et mingi toode on kadunud. See muidugi tähendab, et tellima saada olevast laost suurema hulga, loomulikult kohe tõstame hinda, tihti on see mõjutatud sellest, et pealaod teavad paremini mis toode enam ei ole tootmises ja mis muutub rariteediks.

Aga see kõik selleks.

Mis tahame öelda, igaüks ,kes sõimam meid petiseks, siis tuleb kasutada natukeen loogilist mõtlemist, 28600 tellimust petta…..või siis on see hoopis kiitus , nii palju suudaks ainult ülisuper oskustega firma/inimene. Ehk peaksime hoopis kiitma.

Siia võiks kirjutada pika artikkli sellest. Samas foorumis leiab pika arutelu teemal,et “müüvad nii odavalt, ilmselt 100% müüvad võltsi” . Kunagi ei ole inimsed rahul.

Meie avaldus jääb samaks. Meie 28600 tellimuse juures, ei ole meil ühtegi iniemst jäänud ilma tootest või tagasimaksest. Ei ole siiani ja ei jää ka tulevikus. Jah me oleme tarnetega hiljaks jäänud, tagasimaksetega vahel. Aga see ei tähenda et firma on petis. On pettumust valmistanud oleks õige väljendus ehk,aga petis…..see on mingi teine tähendus.

Tänan väga ja loodame,et natukene vaadatakse asja teise pilguga ja pannakse kokku 1+1. Mitte et 20 iniemst kaebab ju on petis, vaid vaadatakse 11 aastat 28600 tellimust….ja sinna sisse panna 11 iniemest…..suurt pilti tuleb vaadata ja mõelda loogiliselt. Petised on natukene teise rühma firmad .

Ilusat kevadet kõigile

Issand, mis keel. Palun mine mingitele eesti keele kursustele ja õpi eesti keeles kirjutamine ära, siis ehk võetakse ka sind ja sinu firmasid tõsisemalt.

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Klassikaline juhus…..et mitte teemast arutada, hakkame aruatama koma kohtadest…..kun tegelikult muus osas ju norida ei ole?   Jäägem ikka teemasse, arutame siin kuidas parfumeeria.com müüb liiga odavalt, ilmselt on võlt tooted…palun, oleme viimase 2 aasta jooksul umbes 40% hindasit tõstnud ja mitte alati selle pärast, et sisseostuhind oleks tõusnud, vaid selleks ,et neid liiga odava hinna ostjaid portaalist eemale hoida. Kui varem , üritasime olla ideaalsed oma äris, siis peale …ilmselt just siin kommenteerijate saranste iseloomu omadustega inimestele….., me loobusime sellest. Sest nende jaoks on ka komakoht elu muutev viga…
Aga parimat kevadet kõigile ja jääme ootama edasisi maailma targemate inimeste kommentaare..

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Allmarket Oü müüb samu tooteid teise väljundina umbes 200% juurde hindlusega ja inimesed ostavad……miks?….meie teame aga kas ka teie?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Parfümeeria.com