Esileht Ilu Parfumeeria.com?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Parfumeeria.com?

Postitas:
Kägu

Hei!

Kas keegi on sellelt lehelt tellinud endale varem? Juuni alguses sai üks pea 100-eurone parfüüm tellitud, millest pole siiani juttu. Infotelefon kutsub, aga ei vasta (nädal+). Kui kiri saata, siis ei järgne ka vastust.

Leidsin mingeid 2013 ja vanemaid teemasid siin ja Delfi foorumis, kus öeldakse, et vahest pikad tarneajad olnud, kuid klienditeenindus on neil reageeriv ja teavitad kui tekivad olukorrad.

teatmik.ee näitab, et mingid maksuvõlad ka üleval, aga kas siis niimodi raha varastada on ka norm?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huuleläike tellisin. Tuli umbes 2-3 nädalat. Mitte kunagi sealt enam ei telli. Kirjutad emaile ja palud äkki saaks paki teele panna. Nagu aasta 95.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimest korda kuulen sellisest poest.

Miks tellida sellistest kohtadest kus pole mingit garantiid? Isegi kui kauba kätte saab siis ilmselt võltsingu.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks tellida sellistest kohtadest kus pole mingit garantiid? Isegi kui kauba kätte saab siis ilmselt võltsingu.

Ei ole mingit võltsingut seal. Ise ostsin aastaid tagasi, kauba tõi kohale paari päeva jooksul omanik ise.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi tellisin, sest seal oli olemas üks minu lemmikparfüüm, mida mujal enam müügil ei olnud. Aega läks kummaliselt kaua, aga kauba sain kätte. Tundub selline nišifirma olema, vähemalt jäi selline mulje.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Novot mul on hea meel, et teil omal ajal õnnestus saada. Mul muidugi juba see aeg kuidagi väga pikaks veninud ja kui e-post ega telefon kumbki ei reageeri (proovisin uuesti täna), siis ma eeldan et maksuvõlgade näite näol on neil olukord jama ja niisama veel võtavad raha vastu, ilma et midagi teeks. See muidugi kurb, kui kord toimiv teenus niimodi käituks, isegi pankroti äärel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks tellida sellistest kohtadest kus pole mingit garantiid? Isegi kui kauba kätte saab siis ilmselt võltsingu.

Ei ole mingit võltsingut seal. Ise ostsin aastaid tagasi, kauba tõi kohale paari päeva jooksul omanik ise.

Et kui omanik toob siis on kvaliteetne kaup või mida sellega öelda on tahetud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui omanik toob siis on kvaliteetne kaup või mida sellega öelda on tahetud?

Midagi ei tahtnud. Kaup oli kvaliteetne nagunii. Mingeid Chanel lõhnasid ning meigitooteid tellisin. Imestasin veel, et kui hea ning kiire teenindus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellisest kohast tellida? Sa ei saa originaalkaupa.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellisest kohast tellida? Sa ei saa originaalkaupa.

Mis põhjusel nii väidad? Mina olen küll saanuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi tellisin, sest seal oli olemas üks minu lemmikparfüüm, mida mujal enam müügil ei olnud. Aega läks kummaliselt kaua, aga kauba sain kätte. Tundub selline nišifirma olema, vähemalt jäi selline mulje.

On selgunud, mis on nišiparfüümid – need, mida tellid, aga kätte ei saagi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellisest kohast tellida? Sa ei saa originaalkaupa.

Mis põhjusel nii väidad? Mina olen küll saanuda.

Aga kuidas sa tead, et need on originaalid?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas sa tead, et need on originaalid?

Sa ei tee vahet ise originaalil ja võltsil, et nii küsid? 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas sa tead, et need on originaalid?

Sa ei tee vahet ise originaalil ja võltsil, et nii küsid? ????

Ma ei ole mitte kunagi võltsitud lõhna tundud, seega ma ei tea sellest midagi. Väidetavalt on need samasugused, lihtsalt püsivus on väga kehv?
Ausalt, mul ei ole ainugi. No oletame, et ma ostan lõhna, ise arvan, et see on originaal, aga tegelikult ei ole. Kas mul on võimalik sellest aru saada?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt, mul ei ole ainugi. No oletame, et ma ostan lõhna, ise arvan, et see on originaal, aga tegelikult ei ole. Kas mul on võimalik sellest aru saada?

Pudel on juba erinev, lõhn, kvaliteet, püsivus-kõik on vale.

Ei usu, et Eesti e-poodides võltslõhnu on. Mõni perekoolikas ilmselt arvab, et ka k-rauta müüb võltsi, sest ta peaks ju naelu pigem müüma.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina sain ühest e-poest raha nii tagasi, et saatsin viisaka kirja, kus lubasin tarbijakaitsesse pöörduda. kui muidu ei vastatud ei telefonile ega meilidele, siis said nad kohe jalad kõhu alt välja. ruttu vastati ja kanti raha tagasi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli millegipärast sama tunne tellimust kätte saades, et pole originaal toodang… ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli millegipärast sama tunne tellimust kätte saades, et pole originaal toodang… ????

Ohissand. Mida tellisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võltsingu lõhn võib pea identne olla originaaliga, eelkõige tavainimesele. Profid ikka saavad erinevusest aru. Pigem on põhiprobleem kestvuses jah ja loomulikult pudel ja karp on tehtud kehvemalt, lihtsamalt. Peavad ju võltsingu tegijad kasumit kuidagi tegema.

Antud teema e-poest aga pole ei kaupa ega raha tagastust saanud siiamaani. Kontakt 0. Teistele siis teadmiseks. Kas tarbijakaitsesse võib muidu sellise mitte-kõige-kallima asjaga pöörduda, kotib see neid üldse?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere lugupeetud arutlejad.
Esindan ParfumeeriaCom e-poodi ja tahaks ka siia arutelusse lisada mõned asjad.

Esiteks ei ole pood kahtlane. Meie e-pood on eesti üks vanemaid parfümeeria ja kosmeetika e-poode, kes tegelikult alustas juba 2007 (mitte 2011, kui tegime uuema lehe ja loema nn uue poe sünniks), meist vanem on ainult Quum.eu (vist nad hakkasid uuesti mingi aeg müüma, kuigi vahepeal olid nad müügis).

Teiseks: Originaalsus. Kas tõesti arvate ,et lubatakse tegeleda 11+ aastat võltsingu müügiga? Mõelge palun uuesti. Kas tõesti arvate,et on võimalik inimese petta 11+ aastat? Mõelge palun uuesti. Maksuameti võlgnevused on täiesti tavaline asi tänapäeva ärimaailmas, kui sa pikendad selle makse maksmist ja kasutan raha mõneks päevaks lisa kauba sisse investeerimiseks näiteks.  Maksudega on selline asi,et neid ei saa maksmata jätta ja edasi tegeleda. Seega siit veel mõtlemise koht, kui maksu ametile ei maksa, kuidas me siiani avatud oleme ? Vahel tuleb natukene mõelda kulla inimsed kui mingeid järeldusi teha.
Meie oma kauba originaalsuses ei kahtle. Pigem me arvame,et me oleme üks võib olla 5st poest kes üldse originaalset kaupa müüb.  Eks neid isehakanud nuusutamise eksperte meil on ette tulnud ikka korra kaks aastas. Üks lahenes sellega, et tuli välja inimene oli nuusutanud ise teist versiooni tootest varem. Üks lahend oli nii,et saatsime toote ekpertiisi ja inimene pidi kahjuks või õnneks tunnistama kaotust. Meie teame kus me oma tooteid toome ja kui meil peaks olema võlts toode, siis üks-kaks Eesti hetkel kuulsamat poodi peaks koos meiega poe uksed sulgema, sest toome vähemalt kõige suuremaid brande samast kohast. Võtke arvesse , et poes vitriinil aasta seisnud lõhn (kuigi nad peavad seda vahetama,aga ei ole kindel,et raha kokkuhoiu suhtes kõik poed seda teevad) ei ole kindlasti enam sama lõhnaga, kui uus avatud toode. Sama on ka kui pihustate lõhna enda peale, siis esimesed minutid ei ole kohe see lõhn mis mõtlesite. Lõhn tahab reageerimist õhuga, ja natukene nii öelda maha rahunemist,siis alles on teie kehal see õige lõhn. Ja palun olge täehelepanelikud, mis toodet te olete kuskil nuusutanud. Väga paljudel lõhnadel on EDT, EDP , EDC, Parfum, Cologne, Intense versioonid. Ja nad kõik on natukene erinevad.  Samuti on mitmel tootel 5-6 uunedatud alaversiooni. Mis kokkuvõttes tahame öelda, meie tooted ei ole mitte 100% originaalid. Vaid 1000%. Meie 11+ aasta jooksul ei ole veel meile ette tulnud, et pealaost oleks mingil põhjusel saadetud välja meile praak toode. Ilmselt
kuskil maailmas juhtub ka seda, aga usun,et siis kutsutakse see kiiresti tagasi brändi poolt.

Kolmandaks: Jah olid kuldsed ajad kui Tallinnas pakkumise ukselt uksele toomist. Ja see täitsa toimis. Kahjuks jäi meie Tallinna aadressil olev ladu meile väikeseks ja pidime ära kolima suuremasse kohta.

Neljandaks: Oleme täitnud 24600 tellimust antud hetkeks, millest enamus on tulnud peale 2018 aasta , kui oli taas meie lehe uuendus. Uskuge ,meid , me ei saaks toimida, kui me kedagi petaks, ükskõik mis asjas, kas toote originaalsuses ,või rahades.
Jah loomulikult , me ei üritagi väita,et 24600 tellimuse juures on meil kõik hästi läinud. Ütleme, et 600 tellimuse täitmisega on ikka probleeme olnud. Kas on kaup pealaost veninud, või klient kes täna tellib toote ja homme seda kätte ei saa küsib raha tagasi, korra vist on isegi pakk kaduma läinud transpordi käigus. Aga selle kõige juures on tähtsi see, et mitte üks, mitte kui üks klient ei ole toodet mitte saades rahast ilma jäänud. Siin jõuame tagasi punkti 2 juurde, kus küsime, kas me saaks nii kaua tegutseda? EI saaks, eeldame ju et Eesti on õiglusriik. Ja pättidel pikka pidu ei ole. Me siiralt loodame.

Viiendaks: Mis räägime kommentaaridest või reviewdest. Me loobusime neid tõsiselt võtmas. Nagu eelpool mainisime, siis jah eks on olnud tarne raskusi ja venimisi (uskuge mind absoluutselt kõigil on, isegi pankadel). Aga klient on tänapäeval ära hellitatud. Kui täna ostetud kaupa eile kätte ei saa, siis on kindlasti tegu petistega. Hakkame kohe kommenteerima ja maha tegema,siis saame südame rahu. Teeme mõne näite ka.
* 24600 tellimuse juures , teeme endale haiget ütleme 600 tellimust on mingil põhjusel lubatust tarne ajast pikemaks läinud, või lõpuks polegi toodet saanud ja oleme pidanud tegema tagasimakse, või ükskõik mis veel põhjus. Sellest kirjutab tõenäoliselt negatiivse kommentaari 60 inimest või hindab 1-ga. Ehk 10%
24 000 täidetud tellimusest kirjutab “aitäh, või kiidab firmat”  heal juhul 24 inimest. Mis on 0,001% tellijaist. Aga sellised me oleme, kui ei ole rahul,siis tahame kogu maailmale kurta. Ja siin kohal uuesti rõhutades, mitte keegi pole selle aja jooksul jäänud tagastusest ilma. Seadusega on tagastamiseks aega 15 päeva. JA mõne halva kliendi puhul me kasutamegi seda. Mõne sellise, kes teisel päeval peale tellimust ähvardab kogu poe õhku lasta jne, kui tootel on kõrval tarneaeg 7 tööpäeva. Aga jätkame veel näiteid. Just paar peäva tagasi pani keegii meile reviewse hindeks 1 teksitga umbes “Kirjad tulevad tagasi kui neile e-mail saata”. Mis lõpuks selgus. Inimene oli parfümeeria Ü tähega kirjutanud ja muidugi ei ole see meie aadress ja ilmselt siis sellist aadressi ei ole olemas ja server saatis kirjad tagasi. Arvate ,et peale veale sõrmega näitamist,et klient on ise eksinud, viitsis inimene minna Googlesse ja selle hinde kustutada? Muidugi mitte.  No neid ühtesi on ka veel palju ,kus “täna tellitud toode pole homme kohal, kuigi tarne on lubatud 7 tööpäeva toote kõrval kirjas.
Veel üks hea näide. Kevadel 2022 pidime 6le inimesele andma 50ml toote asemel 75ml toote, kuna tellitud 50ml hakkas hiljaks jääma pealaost. No, kahju ei olnud meile väga suur , ja mõltesime,teeme inimestele head meelt ja anname 50ml hinna eest suurema. Ja ilmselt arvate ära mitu inimest ütles aitäh, või pani hea hinde?….jah NULL. Vaiksu. Ilmselt kardeti ,et äkki saadame lisa arve. Et hindama on kõik valmis kui midagi on viltu. Kiitma , vähemalt meil Eestimaal ei ole kombeks.  Jah kindlasti on mõni kommentaar ja halb hinne ka vägagi tõene, et inimene ootas ja siis tagasimakse tuli nii hilja (aga seaduse piires). Aga isegi negatiivsetest kommentaaridest võib 50% kohe ära kustutada,sest viga on inimese enda poolne olnud või on asjadele üle reageeritud ja ise pole tarneaega märgatud. Ja muidugi on ka neid kus olemegi tarne aja kaks korda ületanud. Kõigil juhtub. Me ei suuda 2300 erinevt toodet koguaeg laos kuhjas hoida kahjuks, aga me püüdleme selle poole. See on meie eesmärk. Ja pealadu suudab meile pakkuda kõvasti üle 100 000 erineva kosmeetika ja parfumeeria toote. Aga see oleks hullumeelsus.
VIIENDAKS: MAilidele vastamine. On kliente, kohe teatud tüüp inimesi on olemas. Kes 3ndal päeval ummistavad instagrammi, viberi, hangoutsi, kaks e-maili aadressi ja lugematu kõnesid arv kõnesid päevas . Just seda tüüpi inimeste pärast jääb meil vastamine hiljaks mõnele viisakale inimesele, kes küsib viisakalt ,et millal võik toode jõuda. Mitte ei ummista kõik kanalid iga 20 minuti tagant. Aga kuna meie programm on nii ehitatud, siis me peame absoluutselt kõikidele kirjadele vastama, sisegi kui inimene kirjutab ühte ja sama küsimust 14 korda päevas mailile. Me peame kõigile neile vastama. Ja nii tekib vahel viivitus vastamistele, sest mõni klient suudab kaks inimest niimoodi rakkesse panna pooleks päevaks, et isegi pakkimine peab pooleli jääma. Rahunege, kui tarne on pikk, küsige tühistamist ja raha kantakse tagasi. Punkt 2 jälle, me ei saa olla petised või võltskauba müüjad. See ei ole lihtsalt loogiliselt võimalik.
Ja lõpetuseks:
Palun mõelge ennem kui kedagi maha teete. Palun mõelge ennem kui kellgi või millegi kohta eelarvamusi omate, seda ükskõik mis eluvaldkonnas. Kogu maailm ei ole nii paha ja julm.
Loodan,et selle pika seletamisega suutsime vähemalt paar sellist klienti kutsuda korrale,kes oleks muidu 25 e-kirja saatnud. Loodame,et suutsime tuua välja loogilise mõtlemise ja avardasime natukene vaadet.

Ilusat suve lõppu kõigile!
parfumeeria.com meeskond

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

parfumeeria.com – teie selgitus, ehkki ülipikk ja ennast õigustav, on tegelikult tänuväärne.  Samas aga kirjutab teemaalgataja,  et tellimusest on möödas juba ca kuu aega, juba üle nädala pole vastanud teie infotelefon,  meilile ei saanud vastust.  Ja kontakti ega kaupa pole saanud ka juuli lõpuks. Kas väidate,  et teemaalgataja valetab?

Kas selliste probleemide ärahoidmiseks ei oleks mõttekas kliente kauba hilinemisest teavitada?  Nt kui kauba juures on tarneaeg märgitud 7 päeva, kuid selleks ajaks tellimust täita ei suuda,  siis läheks ostjale meil (automaatteavitus) a`la  “vabandame, teie kaup hilineb ja saabub hiljemalt x ajal, palun teatage, kas ootate või soovite tellimuse tühistada”.

Mina kliendina ütlen, et see tegelikult ei ole OK, kui asutus ei suhtle (ja teemaalgataja jutust saan aru, et teie poolt mingit teadet saadetud ei ole ning telefonile ja meilile ei vastata) ja pean ise ligi kaks kuud tellitud kauba jälgi ajama. Saame aru, et teil on palju kaupa,  tüütud kliendid ja töötajad haiged/puhkusel, aga kas ei tuleks sel juhul kasvõi ajutist tööjõudu palgata? Seda enam,  kui olete nii kaua tegutsenud, suure klientide arvu ja laia kaubavalikuga e-pood, nagu kirjutasite.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellisest kohast tellida? Sa ei saa originaalkaupa.

Mis põhjusel nii väidad? Mina olen küll saanuda.

Aga kuidas sa tead, et need on originaalid?

Sa oled see, kes mu käest Guessi rahakotti ostes tahtis sertifikaati? 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellisest kohast tellida? Sa ei saa originaalkaupa.

Mis põhjusel nii väidad? Mina olen küll saanuda.

Aga kuidas sa tead, et need on originaalid?

Sa oled see, kes mu käest Guessi rahakotti ostes tahtis sertifikaati? ????

Ei, mulle ei meeldi Guess.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Ettevõtte vanus 10 aastat 9 kuud? Pole aastaid ka ühtegi töötajat ega palgamakse, kuidas selline asi võimalik on?

Selle kiidulaulu asemel oleks juba 25 meili saadetud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

parfumeeria.com – teie selgitus, ehkki ülipikk ja ennast õigustav, on tegelikult tänuväärne. Samas aga kirjutab teemaalgataja, et tellimusest on möödas juba ca kuu aega, juba üle nädala pole vastanud teie infotelefon, meilile ei saanud vastust. Ja kontakti ega kaupa pole saanud ka juuli lõpuks. Kas väidate, et teemaalgataja valetab?

Kas selliste probleemide ärahoidmiseks ei oleks mõttekas kliente kauba hilinemisest teavitada? Nt kui kauba juures on tarneaeg märgitud 7 päeva, kuid selleks ajaks tellimust täita ei suuda, siis läheks ostjale meil (automaatteavitus) a`la “vabandame, teie kaup hilineb ja saabub hiljemalt x ajal, palun teatage, kas ootate või soovite tellimuse tühistada”.

Mina kliendina ütlen, et see tegelikult ei ole OK, kui asutus ei suhtle (ja teemaalgataja jutust saan aru, et teie poolt mingit teadet saadetud ei ole ning telefonile ja meilile ei vastata) ja pean ise ligi kaks kuud tellitud kauba jälgi ajama. Saame aru, et teil on palju kaupa, tüütud kliendid ja töötajad haiged/puhkusel, aga kas ei tuleks sel juhul kasvõi ajutist tööjõudu palgata? Seda enam, kui olete nii kaua tegutsenud, suure klientide arvu ja laia kaubavalikuga e-pood, nagu kirjutasite.

Ei ole küll selle saidi klient, aga eeldan, et neilt tellitakse soodsamate hindade pärast. Kui tahad rahas maksimaalselt kokku hoida, siis ole valmis mujalt järele andma. Ei saa nõuda esmaklassilist teenindust ja madalaimat hinda, need lihtsalt ei käi kokku. Lisatööjõu palkamise maksaksid ju sina kliendina kinni.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellisest kohast tellida? Sa ei saa originaalkaupa.

Mis põhjusel nii väidad? Mina olen küll saanuda.

Aga kuidas sa tead, et need on originaalid?

Sa oled see, kes mu käest Guessi rahakotti ostes tahtis sertifikaati? ????

Ega Guessi rahakoti müümine ka just erilist kõrget taset ei näita.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole küll selle saidi klient, aga eeldan, et neilt tellitakse soodsamate hindade pärast. Kui tahad rahas maksimaalselt kokku hoida, siis ole valmis mujalt järele andma. Ei saa nõuda esmaklassilist teenindust ja madalaimat hinda, need lihtsalt ei käi kokku. Lisatööjõu palkamise maksaksid ju sina kliendina kinni.

Enamus kaupu saab mujalt soodsamalt, hinna osas nad turuliider ei ole.
Samas aga – kui tellin toote soodsa hinna pärast ja siis seda kaupa nädalate kaupa kätte ei saa ning kauplus ei ole ka eriti suhtlemisaldis, siis edaspidi ma lihtsalt sealt enam ei telli. Maksangi mõne euro rohkem sellele kauplusele, kus teenindus on parem ja peetakse kinni tarneaegadest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega Guessi rahakoti müümine ka just erilist kõrget taset ei näita.

Kuule, Perekoolis on isegi selliseid tolasid, kes Guccil ja Guessil vahet ei tee.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega Guessi rahakoti müümine ka just erilist kõrget taset ei näita.

Kuule, Perekoolis on isegi selliseid tolasid, kes Guccil ja Guessil vahet ei tee.

Just. Ja nõuavad Guessi, MK, TH jm asjadele sertifikaate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellisest kohast tellida? Sa ei saa originaalkaupa.

Mis põhjusel nii väidad? Mina olen küll saanuda.

Aga kuidas sa tead, et need on originaalid?

Sa oled see, kes mu käest Guessi rahakotti ostes tahtis sertifikaati? ????

Ega Guessi rahakoti müümine ka just erilist kõrget taset ei näita.

See on lollidelt raha ära võtmise koht. Käid korra USAs Guessi 10-dollari outletis ja müüd need rahakotid Eestis maha hinnaga 50 eurot tükk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Ilu Parfumeeria.com?