Esileht Ilu Parfumeeria.com?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Parfumeeria.com?

Postitas:
Kägu

parfumeeria.com – teie selgitus, ehkki ülipikk ja ennast õigustav, on tegelikult tänuväärne. Samas aga kirjutab teemaalgataja, et tellimusest on möödas juba ca kuu aega, juba üle nädala pole vastanud teie infotelefon, meilile ei saanud vastust. Ja kontakti ega kaupa pole saanud ka juuli lõpuks. Kas väidate, et teemaalgataja valetab?

Kas selliste probleemide ärahoidmiseks ei oleks mõttekas kliente kauba hilinemisest teavitada? Nt kui kauba juures on tarneaeg märgitud 7 päeva, kuid selleks ajaks tellimust täita ei suuda, siis läheks ostjale meil (automaatteavitus) a`la “vabandame, teie kaup hilineb ja saabub hiljemalt x ajal, palun teatage, kas ootate või soovite tellimuse tühistada”.

Mina kliendina ütlen, et see tegelikult ei ole OK, kui asutus ei suhtle (ja teemaalgataja jutust saan aru, et teie poolt mingit teadet saadetud ei ole ning telefonile ja meilile ei vastata) ja pean ise ligi kaks kuud tellitud kauba jälgi ajama. Saame aru, et teil on palju kaupa, tüütud kliendid ja töötajad haiged/puhkusel, aga kas ei tuleks sel juhul kasvõi ajutist tööjõudu palgata? Seda enam, kui olete nii kaua tegutsenud, suure klientide arvu ja laia kaubavalikuga e-pood, nagu kirjutasite.

Ei ole küll selle saidi klient, aga eeldan, et neilt tellitakse soodsamate hindade pärast. Kui tahad rahas maksimaalselt kokku hoida, siis ole valmis mujalt järele andma. Ei saa nõuda esmaklassilist teenindust ja madalaimat hinda, need lihtsalt ei käi kokku. Lisatööjõu palkamise maksaksid ju sina kliendina kinni.

Kuidas saab palgata lisatööjõudu kui pole üldse mingit tööjõudu? 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus kaupu saab mujalt soodsamalt, hinna osas nad turuliider ei ole.

Miks sealt siis üldse tellima peab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellisest kohast tellida? Sa ei saa originaalkaupa.

Mis põhjusel nii väidad? Mina olen küll saanuda.

Aga kuidas sa tead, et need on originaalid?

Sa oled see, kes mu käest Guessi rahakotti ostes tahtis sertifikaati? ????

Ega Guessi rahakoti müümine ka just erilist kõrget taset ei näita.

See on lollidelt raha ära võtmise koht. Käid korra USAs Guessi 10-dollari outletis ja müüd need rahakotid Eestis maha hinnaga 50 eurot tükk.

Selline turuärika tase, seda ma just mõtlesingi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus kaupu saab mujalt soodsamalt, hinna osas nad turuliider ei ole.

Miks sealt siis üldse tellima peab?

Ega ei peagi. Aga eks mõni tellib lihtsalt harjumusest, pikalt tegutsenud kosmeetikale spetsialiseerunud e-poodi  ju ikka usaldad. Tundub usaldusväärsem kui Kaup24,  Photopointist, K-Rautast vms koht. Notinot jm uusi kohta osad veel ei tea ja teised (veel) ei usalda.    Ja eks mõni toode on neil ikka sooduspakkumistes odavam ka kui Lovertes või MyLookis vm rohkem teatud poodides.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab palgata lisatööjõudu kui pole üldse mingit tööjõudu? ????

Siin teemas kaupluse esindaja kirjutab meeskonna nimel, seega võib eeldada, et vähemalt 2 inimest seal siiski tegutseb:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub usaldusväärsem kui Kaup24,  Photopointist, K-Rautast vms koht.

Tohoh. Täpselt sama kaup neis kõigis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub usaldusväärsem kui Kaup24, Photopointist, K-Rautast vms koht.

Tohoh. Täpselt sama kaup neis kõigis.

Loomulikult,  aga on ju siingi olnud teemasid a`la Kaup.24 müüb vufleid ja K-Rauta on rauapood, kas tasub sealt näokreemi osta…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult,  aga on ju siingi olnud teemasid a`la Kaup.24 müüb vufleid ja K-Rauta on rauapood, kas tasub sealt näokreemi osta…

Vana aja mõtlemisega inimesed pole vist suutnud tänapäeva tulla.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult, aga on ju siingi olnud teemasid a`la Kaup.24 müüb vufleid ja K-Rauta on rauapood, kas tasub sealt näokreemi osta…

Vana aja mõtlemisega inimesed pole vist suutnud tänapäeva tulla.

Et tänapäevane ja kaasaegne on samast poest koos murutraktoriga ka kosmeetikat osta? Ja arvata, et saad igati asjaliku teeninduse?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et tänapäevane ja kaasaegne on samast poest koos murutraktoriga ka kosmeetikat osta? Ja arvata, et saad igati asjaliku teeninduse?

Enamik e-poodidest müüvad teiste e-poodide kaupu, risti. Ega konkreetsel e-poel tavaliselt enda ladu polegi, vaid tellitakse vajadusel sisse. Mis teenindust sa e-poest ootad?

Laod ostukorvi ja maksad igal pool ühtmoodi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab palgata lisatööjõudu kui pole üldse mingit tööjõudu? ????

Siin teemas kaupluse esindaja kirjutab meeskonna nimel, seega võib eeldada, et vähemalt 2 inimest seal siiski tegutseb:)

See on ilmselgelt maksuameti teema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See firma esindaja jutt on siin nii mannetu ja ebaprofessionaalne, et mul tekkis küll tõsine eelarvamus selle nn firma suhtes. Mingi ülipikk loba ja eneseõigustus, aga vastust küsimusele, et miks pika aja jooksul ja korduvale pöördumisele vaatamata kliendile ei vastata. Selle asemel hakatakse heietama, kui jubedad on mõned kliendid, kes kümne minuti pärast vastust ootavad ja iga päev uuesti kirjutavad. Mõned ehk on sellised, aga teie pole ju palju pikemalt antud kliendile vastanud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult, aga on ju siingi olnud teemasid a`la Kaup.24 müüb vufleid ja K-Rauta on rauapood, kas tasub sealt näokreemi osta…

Vana aja mõtlemisega inimesed pole vist suutnud tänapäeva tulla.

Et tänapäevane ja kaasaegne on samast poest koos murutraktoriga ka kosmeetikat osta? Ja arvata, et saad igati asjaliku teeninduse?

Nüüd on asjalikku teenindust vaja? Siin PKs kümneid teemasid, kus teenindaja teretamine paneb punastama ja küsimus- kas saan aidata? sunnib poest välja jooksma. Eestlane vihkab igasugust suhtlust ja teenindust- meilid suunatakse spämmi ja võõraid numbreid vastu ei võeta.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on asjalikku teenindust vaja? Siin PKs kümneid teemasid, kus teenindaja teretamine paneb punastama ja küsimus- kas saan aidata? sunnib poest välja jooksma. Eestlane vihkab igasugust suhtlust ja teenindust- meilid suunatakse spämmi ja võõraid numbreid vastu ei võeta.

Aga las siis maksab oma teeninduse eest 30-40% enam, pole keelatud. Mina ostan e-poest palju odavamalt, kui tema.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et tänapäevane ja kaasaegne on samast poest koos murutraktoriga ka kosmeetikat osta? Ja arvata, et saad igati asjaliku teeninduse?

Enamik e-poodidest müüvad teiste e-poodide kaupu, risti. Ega konkreetsel e-poel tavaliselt enda ladu polegi, vaid tellitakse vajadusel sisse. Mis teenindust sa e-poest ootad?

Laod ostukorvi ja maksad igal pool ühtmoodi.

Ma pean ise e-poodi ja iga päev vastan klientide päringutele ühe või teise toote kohta ja mitte vähe. Samasugust asjatundlikkust ootan ka teistelt. See ongi spetsialiseerunud ja kuap24 stiilis e-poe teeninduse vahe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on asjalikku teenindust vaja? Siin PKs kümneid teemasid, kus teenindaja teretamine paneb punastama ja küsimus- kas saan aidata? sunnib poest välja jooksma. Eestlane vihkab igasugust suhtlust ja teenindust- meilid suunatakse spämmi ja võõraid numbreid vastu ei võeta.

Aga las siis maksab oma teeninduse eest 30-40% enam, pole keelatud. Mina ostan e-poest palju odavamalt, kui tema.

Vaevalt küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt küll.

E-poes pole odavam kui tavapoes või mis sul vaevalt küll on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt küll.

Suvaline näide, minu parfüüm:

https://www.kaubamaja.ee/et/tom-ford-rose-prick-edp-50ml-h0424141 283.-https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/parfuumid-ja-lohnad/naiste-lohnad/tom-ford-rose-prick-edp-unisex-50?id=6803729. 220.-

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt küll.

E-poes pole odavam kui tavapoes või mis sul vaevalt küll on?

Ma ei võrdle tavapoodi e-poega, vaid spetsialiseerunud e-poodi suvalise kogukraami e-poega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt küll.

Suvaline näide, minu parfüüm:

https://www.kaubamaja.ee/et/tom-ford-rose-prick-edp-50ml-h0424141 283.-https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/parfuumid-ja-lohnad/naiste-lohnad/tom-ford-rose-prick-edp-unisex-50?id=6803729. 220.-

Leidsid ka, milllega võrrelda – Kaubamaja, mis on üldse Eesti üks kallimatest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt küll.

Suvaline näide, minu parfüüm:

https://www.kaubamaja.ee/et/tom-ford-rose-prick-edp-50ml-h0424141 283.-https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/parfuumid-ja-lohnad/naiste-lohnad/tom-ford-rose-prick-edp-unisex-50?id=6803729. 220.-

Siin ju veel odavam :D, milleks kaup24 nuumata?

https://parfumeeria.com/parfuumid-kosmeetika-nahahooldus-juustehooldus/naistele/parfuumid-naistele/tom-ford-rose-prick-edp-50ml/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ju veel odavam :D, milleks kaup24 nuumata?

https://parfumeeria.com/parfuumid-kosmeetika-nahahooldus-juustehooldus/naistele/parfuumid-naistele/tom-ford-rose-prick-edp-50ml/

Ma olen sealt ostnud varem ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootan ka sealt kaupa. Firmat googeldades lõi selle lehe ka ette.
7. novembril tellisin ja nüüd vaikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis igati aus ettevõte?https://www.upload.ee/image/14729493/D85AD076-8B47-4143-A943-B09481BCC3CD.jpeg

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on asjalikku teenindust vaja? Siin PKs kümneid teemasid, kus teenindaja teretamine paneb punastama ja küsimus- kas saan aidata? sunnib poest välja jooksma. Eestlane vihkab igasugust suhtlust ja teenindust- meilid suunatakse spämmi ja võõraid numbreid vastu ei võeta.

Aga las siis maksab oma teeninduse eest 30-40% enam, pole keelatud. Mina ostan e-poest palju odavamalt, kui tema.

Et siis ostad odavamalt aga tühja õhku, nii või?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis ostad odavamalt aga tühja õhku, nii või?

Ah? Ma ei osta õhku, aga sa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mitu korda sellelt lehelt tellinud, aga väga kaua aega tagasi, siis null probleemi. Aga see on küll inetu käitumine. Selle monoloogi asemel oleks võinud ootavale kliendile meili vastu saata ju. Kui mingi tarneprobleem on näiteks või muu segadus, siis klient ei ole selgeltnägija, kui maksad ja kaupa ei tule, tahes tahtmata tekub selline tunne, et oled tünga saanud. Originaalsuse/mitteoriginaalsuse osas, ma olen täitsa kindel, et seal müüdav kaup on originaal, nendel mitteoriginaalidel on kerge lõhnaerinevus, millest siis aru ei saa, kui originaali pikema aja jooksul kasutanud ei ole, aga kui tellid tuttava lemmiklõhna, siis saad kohe aru. Ma olen viimased 5 aastat üht ja sama lõhna kasutanud, sõbranna ütles, et ostis endale ka, aga testri. Imelik pudel oli, 20 või 30ml pikk toru, lõhn oli väga hea, aga ei olnud üldse samasugune. Ise kinnitas, et on küll sama lõhn, 99% originaal ja 1% piiritust, et neid tehaksegi testriteks ja originaalid. No ei ole ikka küll. Aga save24.ee lehekülg, kas sealt on keegi tellinud? Seal mõned asjad tavalise hinnaga, mõned väga soodsad, mõni asi kohe kahtlaselt soodne. Kas tegemist lihtsalt mingi Läti poega, millel eestikeelne tõlge ka, või mingi kahtlane lehekülg pigem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis ostad odavamalt aga tühja õhku, nii või?

Ah? Ma ei osta õhku, aga sa?

Mida sa täpsemalt õhu asemel ostad siis kui tellid aga kaupa ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa täpsemalt õhu asemel ostad siis kui tellid aga kaupa ei saa?

Mul ei ole mitte kunagi nii juhtunud-tellin kõik oma asjad e-poodidest, eestis poes ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, teema autorina võtan üle pika aja sõna. Nii nagu arvasingi, et mingi pettus oli ja pandi kinni ning omanik kuskil Facebookis üritab edasi müüja kraami…

 

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120219748/e-poe-kliendid-ootavad-kuude-kaupa-tagastusraha-poe-omanik-tunnistan-nome-olukord

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Ilu Parfumeeria.com?