Esileht Ilu Parfüümiabi palun

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Parfüümiabi palun

Postitas:
Kägu

Otsin ühe konkreetse naisteparfüümi nime. Parfüüm ise on selline hästi värske ja karge lõhnaga, võiks öelda, et isegi meditsiinilise lõhnaga või pesupulbri lõhnaga. Jah, saan aru, et see on ehk kummaline kirjeldus, aga see on tõesti minu meelest kõige täpsemalt öeldud.

Tean Dolce ja Gabbana Light Blue’d, millel on alguses samuti üsna karged noodid, kuid segunevad noodid ja lõppnoodid on liiga lääged. Ehk see ei ole see. Samuti ei ole see CK One. Aga suunda ehk näitavad mõlemad.

Kas mõni spets oskab midagi pakkuda?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Davidoff “Cool Water”

Clinique “Happy”

Elizabeth Arden “Splendor”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel “Chance eau Fraiche”

Armani “Aqua di Gio” for woman.

Elizabeth Arden “ArdenBeauty”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Davidoff “Cool Water”

Clinique “Happy”

Elizabeth Arden “Splendor”

Davidoff “Cool Water”

Clinique “Happy”

Elizabeth Arden “Splendor”

Chanel “Chance eau Fraiche”

Armani “Aqua di Gio” for woman.

Elizabeth Arden “ArdenBeauty”

[/quote]

Aitäh. Need on kõik värsked, kuid mitte karged või sellised teravalt/meditsiiniliselt värsked.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Byredo Blanche

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issey Miyake L´Eau D´Issey
Bvlgari Omnia Crystalline
Shiseido Zen

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issey Miyake L´Eau D´Issey

Bvlgari Omnia Crystalline

Shiseido Zen

Oo, Issey Miyake L’Eau d’Issey on my lemmik-meesteparfüüm. Kuigi see ei ole see, mida otsisin. Aitäh siiski.

Teisi pean nuusutama minema.

Byredo Blanche

See tundub kirjelduse järgi väga huvitav. Kindlasti üritan leida võimaluse ka seda nuusutada. Tänan!

Teemaalgataja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cleani omad on kõik pesupulbri lõhnalised. Kaubamajas ja Stockmannis saab nuuskida, kummaski on suur valik.

Mõned ürdid ja pudunoodid annavad ka sellise alatooni. Nii et võib olla mitmeid erinevaid variante, mis lõhn see oli.

Kui suudad meenutada, kus seda nägid ja milline see pudel oli, võib see ka otsimisel edasi aidata. Ja hinnaklass. On mingid veebilehed, kus saab otsida koostisainete järgi (fragrantica nt) ja pudeli disaini järgi samuti (praegu ei meenu, mis lehel see võimalus oli).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estee Lauder Pleasures on selline kerge ja puudrine(meditsiiniline võib-olla mõnele)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estee Lauder Pleasures on selline kerge ja puudrine(meditsiiniline võib-olla mõnele)

Kusjuures seda parfüümi ma täiesti kasutasin kunagi üheksakümnendatel, isegi paar aastat. Aga see ei ole see, mida otsin.

Teemaalgataja

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lanvinil oli ka kunagi aastaid tagasi üks sellisele kirjeldusele vastav lõhn. Justkui hunnik puhast pesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsin ühe konkreetse naisteparfüümi nime. Parfüüm ise on selline hästi värske ja karge lõhnaga, võiks öelda, et isegi meditsiinilise lõhnaga või pesupulbri lõhnaga.

Missugune on pudel, kust sa seda ostsid/nägid/tundsid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik, mis mul pähe tulevad, on lõpuks ikkagi üsna magusaks minevad. Sa tahad kohe sellist kirbet-karget lõhna, ilma igasuguse magusa noodita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missugune on pudel, kust sa seda ostsid/nägid/tundsid?

Pudelit ei tea, kuna tundud olen ainult võõraste inimeste peal. No nt ostukeskuses vmt. Pole nagu juurde karanud, et küsida mis parfüümi kasutate. 🙂

Otsin jah sellist väga puhast ja karget lõhna, kuigi ei välista, et pisike magus noot tal siiski võib olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks selline mõru ja karge on Calvin Kleini Eternity. Ühe kolleegi peal mulle väga meeldis, aga kui endale ostsin, siis kohe üldse mitte. Liiga karmikarvaline minu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tunnetus võib olla väga erinev inimestel. Minu jaoks oli sellise mõjuga lõhn – Noa. Ka juba vanem lõhn, aga mina sain selle endale eelmisel aastal alles. Ja kui seda nuusutasin, siis mulle tundus see selline, mis ei liigitu nagu mitte millegi täpse alla, ei lille, ei magusa, ei värske ega idamaise, puiduse ega mõrkja alla. Nagu aldehüüdne, kui see on õige sõna selle kirjeldamiseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiste inimeste peal tuntud lõhnadega on see jama, et sama lõhn võib eri inimeste peal lõhnata erinevalt. Parfüümid reageerivad eri kehadel teistmoodi. Sinu enda peal ei pruugi see tunduda samamoodi kui kellelgi teisel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel no 19 ja Chanel Cristalle on hästi karged, aga Eestis saab neid ainult lennujaama poes nuusutada. Mingil põhjusel pole need siin väga populaarsed, aga need on minu lemmikud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib otsida nt märksõna ambroxan järgi. 2 valikut nt:

Escentric Molecules- Molecule 02

Juliette has a gun- Not A Perfume

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dolce and Gabbana L´Imperatrice on väga värske, aga samas ka magus siiski.

Hermes lõhnad on mitmed sellised karged rohelised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

The Body Shopil on White Musk, see võiks olla kirjeldusele sarnane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Initio Mysk Therapy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prada La Femme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elisabeth Arden White Tea või Green Tea – on sellise puhta pesu x apteegi lõhnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pudelit ei tea, kuna tundud olen ainult võõraste inimeste peal. No nt ostukeskuses vmt. Pole nagu juurde karanud, et küsida mis parfüümi kasutate. ????

Tegelikult taskuks siiski juurde karata ja küsida. Niimoodi kirjelduse järgi otsimine on üsna lootusetu, sest inimesed tõepoolest tunnetavad lõhnu väga erinevalt.

Pealegi, mis sul kaotada on? See oleks ju lõhna kandjale vaid kompliment ja teeks temagi päeva paremaks. Ei usu, et keegi on nii kadekops, et küsimise peale oma parfüümi ei avalda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moschino Light Clouds Eau de Toilette

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moschino on reeglina suisa läilad ju! Ka see kõige värskem on ikkagi suuremalt isalt lillemagus, mitte karge, lugege teemaalgatust ka.

Teemaalgatajal ka soovitan siiski juurde karata ja küsida, me ei saa niisuguse info pealt küll midagi soovitada, sets iga inimese peal lõhnab parfüüm erinevalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hermès, Jardin de monsieur Li

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Akki YSL Libre? Või äkki Tom Ford Neroli Portofino Acqua?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel no 19 ja Chanel Cristalle on hästi karged

Chanel nr 19 ei ole kuskilt otsast karge. See on selline magusmõrkjas metsalõhn, sisaldab jasmiini, hüatsinti, roosi, muskust, tammesammalt jm.
Aga väga hea lõhn on küll, ma muud ei kasutagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu Parfüümiabi palun