Esileht Ilu ja tervis Parfüümid internetipoest

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Parfüümid internetipoest

Postitas:

Ostsin eelmisel nädalal Tallinna Kaubamajast parfüümi. Nüüd vaatan, et ühes internetipoes on palju soodsamad hinnad ja sama raha eest oleksin saanud palju suurema pudeli. Samas ma kardan, et netist ei saa originaallõhna. Kas teie julgete internetist lõhna tellida? Millisest netipoest tellite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhnasid mina ei ole julgenud internetist tellida.Olen lugenud palju negatiivseid kommentaare.Pigem maksan rohkem ja saan õige asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 15:30; 27.08 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mylookist. täiesti õiged asjad olen saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen korduvalt tellinud ja täiesti originaalid on. Poega võrreldes on umbes 1/3 hind soodsam, mõnel ka kuni 50%

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Internetist olen tellinud palju ning alati originaalid saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti aastaid nentist tellinud ja pole probleemi olnud. Kui petavad, siis hästi. Võhikuks ka end pidada ei saa, kuna olen lõhnafriik (ja ikka nende kallimate) olnud alates keskkoolist, aga sinna on aastaid (ma ei hakkagi kokku lugema, kui palju) tagasi. Samas tean ka seda, et kui mul tekiks kahtlus, siis julgeks ikka öelda ja vaielda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellin ka netist ja mõnikord lasen laevalt või lennujaamast tuua.
Mylook on usaldusväärne koht kuid levelzone’is on võltsingud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellin kõik oma lõhnad siit http://www.fragrancedirect.co.uk/fragrance/icat/fragrance kaup korralik ja valik hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid tellin oma lõhnad Levelzone-st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma tellin ka netist ja mõnikord lasen laevalt või lennujaamast tuua.
Mylook on usaldusväärne koht kuid levelzone’is on võltsingud. [/tsitaat]
Kust sellise andmed, et levelzones võltsingud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 15:30; 27.08 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Levelzonist tellides oli lõhn hoopis teine, kui see mida mitmes poes olin enne nuusutanud. Vot, ei tea miks ja teine lõhn, mis poes proovides püsis tunde peal, netist ostes kaob tunni jooksul, see Taxfree oma. Rohkem ei telli netist lõhnu, ostan poest ja asi vask.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]timberland kirjutas:[/small]
[tsitaat]Levelzonist tellides oli lõhn hoopis teine, kui see mida mitmes poes olin enne nuusutanud. Vot, ei tea miks ja teine lõhn, mis poes proovides püsis tunde peal, netist ostes kaob tunni jooksul, see Taxfree oma. Rohkem ei telli netist lõhnu, ostan poest ja asi vask.[/tsitaat]Poes ilmselt proovisid parfüümvett, netist tellisid tualettvee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]timberland kirjutas:[/small]
Poes ilmselt proovisid parfüümvett, netist tellisid tualettvee.[/tsitaat]

et ma siis ei tee vahet ja netis ainult tualettveed müügil, kindlasti polnud see nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan vajadusel eBayst, kus inimesed müüvad enda jaoks ebavajalikke kingitud või seisma jäänud parfüüme. Pole ealeski probleeme olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aastaid Levelzonest ostnud ja pole pidanud pettuma. Väita et seal oleks võltsitud kraam müügil võrreldes teiste netipoodidega on kùll karmilt òeldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas siit on keegi tellinud, üks lõhn mis mulle meeldib, on siit ostes ikka väga soodne? http://www.perlago.ee/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 17:53; 14.10 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt nõus. Spetsiaalselt logisin end sisse, et selles teemas sõna võtta.
Ostsin mylookist ühe Escada lõhna. Olen seda varem ka kasutanud. See mylooki oma on nagu mingi vesi, täiesti “seest tühi” lõhn, mis kohe hajub.
Täielik pettumus 🙁 See konkreetne lõhn ei ole kindlasti originaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Levelzone kaitseks:
ma küll Levelzonest lõhnu pole ostnud, sest mulle tuuakse väga odavalt neid Rootsi laevalt aga olen levelzonest ostnud kvaliteetkosmeetikat, nagu Guerlain jms. ja need on küll vägagi originaalid, seega ma ei usu, et nad seal võltsingut müüvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 22:05; 15.10 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, mõelge peaga- nende lõhnade kohta on tehtud nii palju lärmi, kui need lõhnad oleks netipoodides tõesti võltsingud, vanad või varastatud, siis oleks need ammu müügilt eemaldatud ja partiid hävitatud.
See võltslõhnade lärm on tehtud ametlike maaletoojate poolt, kelle kasumid on nüüd kõvasti kukkunud ja kes varem elasid väga hästi ja suurtes kasumitest. Konkurents ja hinnasõda on just kasulik meile, tarbijatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud nii poest kui netist. Võrdlesin poest ostetud ja netist tellitud ühte ja sama parfüümvett (Katy Perry Killer Queen) – mõlenad on identsed ja lõhn püsib täpselt sama kaua. Netist tellitud oli aga kolmandiku võrra odavam – kui see on võltsing, siis küll väga hästi järgi tehtud (isegi partiinumbrid on nii pudelile kui ka karbile kantud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teadmiseks siis, just sain netist tellitud lõhna kätte, pettusin ja ei jõua ennast ära kiruda, see lõhn on hoopis teine, mis poes. Aga eks elu õpetab, loll saab kirkus ka peksa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 17:53; 14.10 12:05;
To report this post you need to login first.

Tellisin Levelzone’ist lõhna, mis on mul varem juba kaks korda kasutuses olnud, seekord lõhnas kuidagi väga teisiti. Varem olen ka sealt lõhnu tellinud, samuti Mylookist ja on kõik lõhnad “õige” lõhnaga tundunud. Ei tea, mida arvata. Kas enda nina petab või juhul, kui on tegemist originaaliga, võib ka olla erinevusi partiides vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need lõhnad ei ole originaalid, mida originaalide pähe ostate. Alustage kilepakendist – vaadake kuidas see kokku on liimitud, originaaltootel on nii perfektne kilepakend, kuskil pole näha kinnitusjälgi, kile on kirgas. Samuti vaadake lõhnakarpi, kirja shrifte, selgust jne. Seejärel pudel – suur vahe on originaalpudele ja järgi tehtud pudelil, klaas ei ole nii kirgas, tahumate jne. Ja siis lõhn. Muidugi kui pole tihti poest ostnud siis ei oskagi vahet teha originaalil ja võltsingul. Tean inimesi kes õndsalt ostavad kvaliteetkosmeetika pähe järgi tehtud lancome, ysl, guerlain jne ripsmekaid ja huulepulkasid, ometi kui oleks neid eelnevalt kasutanud saaks kohe aru, et tegi EI OLE originaaltootega. Aga noh, kui loeb vaod märk ja kvaliteet ei morjenda, siis las minna!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuväide:
MIna ostsin Levelzonest omale Guerlaini põsepuna, võrdluseks kõrval oli ka samasugune originaal, mis ostetud laevalt ja ribakoodid, seerianumbrid jms. kõik klappisid, samaoodi värv ja koostis.
See jutt, et internetipoed alati paska müüvad, ei pea üldse paika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 22:05; 15.10 23:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis Parfüümid internetipoest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.