Esileht Lapse ootamine Parim ämmaemand ja naistearst Rakveres Teie arvates?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Parim ämmaemand ja naistearst Rakveres Teie arvates?

Postitas:

Tere!

Kolisin alles aastake tagasi Lääne-Virumaale. Seega ootan soovitusi, kelle juurde tasuks minna rasedusega Rakveres arvele. Kes kuidas rasedatesse suhtub, kelle juurde tasub minna arstide arvates riskirasedal (2 keisrit seljataga)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand Krista Eljas ja naistearst Tiina Mäeker. Suhtutakse rasedatesse väga tõsiselt ning ollakse väga hoolikad ja tähelepanelikud. Mina ja minu perekonna naised kõik nendega väga rahul, võtavad rasedate muresi tõsiselt, endal siin mõningaid probleeme olnud, alati olen saanud kõige paremat abi. Kirja teel reageerivad kiiresti, helistada saab samuti ja kahtluste korral kutsutakse koheselt kontrolli.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand Oksana Kuznetsova ja günekoloog Marie Abel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand Krista Eljas ja naistearst Tiina Mäeker. Suhtutakse rasedatesse väga tõsiselt ning ollakse väga hoolikad ja tähelepanelikud. Mina ja minu perekonna naised kõik nendega väga rahul, võtavad rasedate muresi tõsiselt, endal siin mõningaid probleeme olnud, alati olen saanud kõige paremat abi. Kirja teel reageerivad kiiresti, helistada saab samuti ja kahtluste korral kutsutakse koheselt kontrolli.

Vaidlen vastu. Nii ükskõikset suhtumist pole kohanudki kui seal.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 15:02; 22.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand Krista Eljas ja naistearst Tiina Mäeker. Suhtutakse rasedatesse väga tõsiselt ning ollakse väga hoolikad ja tähelepanelikud. Mina ja minu perekonna naised kõik nendega väga rahul, võtavad rasedate muresi tõsiselt, endal siin mõningaid probleeme olnud, alati olen saanud kõige paremat abi. Kirja teel reageerivad kiiresti, helistada saab samuti ja kahtluste korral kutsutakse koheselt kontrolli.

Mäekerit küll ei soovitaks samuti. Väga ülbe ja üle olev naine. Küsid siis kõigele ta küll vastata ei soovinud. Pigem nähvas rohkem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on arst Merike Tooming ja äe Maire Gaver. Mulle sobib. Suhtlus on alati kahepoolne ja mina klapin arstiga väga hästi, julgen ise küsida ja arutleda ja tunnen, et tema on põhjalik ja austab mind vastu. Äe-ga nagu hingelist sidet ei tunne, aga kõik toimib.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on arst Merike Tooming ja äe Maire Gaver. Mulle sobib. Suhtlus on alati kahepoolne ja mina klapin arstiga väga hästi, julgen ise küsida ja arutleda ja tunnen, et tema on põhjalik ja austab mind vastu. Äe-ga nagu hingelist sidet ei tunne, aga kõik toimib.

Minul on jäänud mulje, et Tooming on selline tohter, et kes talle meeldib, sellega on südamlik, kes ei meeldi, sellega nagu jäämägi. Igatahes tema kohta võib kuulda ülivõrdeid nii heas kui halvas mõttes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on arst Merike Tooming ja äe Maire Gaver. Mulle sobib. Suhtlus on alati kahepoolne ja mina klapin arstiga väga hästi, julgen ise küsida ja arutleda ja tunnen, et tema on põhjalik ja austab mind vastu. Äe-ga nagu hingelist sidet ei tunne, aga kõik toimib.

Minul ka samad…olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toomingaga täpselt selline kogemus, et pigem ma talle ei meeldinud ja seda oli näha juba kaugele, aga kui tulin korra visiidile oma raha eest (ei elanud enam Eestis ja puudus haigekassa), siis suhtumine oli selline, et oleks mu tallad ka ära lakkunud… Ega ta loll arst pole, aga klienditeenindajana on s**t.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand Krista Eljas ja naistearst Tiina Mäeker. Suhtutakse rasedatesse väga tõsiselt ning ollakse väga hoolikad ja tähelepanelikud. Mina ja minu perekonna naised kõik nendega väga rahul, võtavad rasedate muresi tõsiselt, endal siin mõningaid probleeme olnud, alati olen saanud kõige paremat abi. Kirja teel reageerivad kiiresti, helistada saab samuti ja kahtluste korral kutsutakse koheselt kontrolli.

Mäekerit küll ei soovitaks samuti. Väga ülbe ja üle olev naine. Küsid siis kõigele ta küll vastata ei soovinud. Pigem nähvas rohkem.

+1

Veel 13+ nädalal vahetasin ämmaemandat ja läksin arvele Tallinnasse (ITK). Olin riskirase ja neil tundus sellest täitsa suva olema. Ravi kohta öeldi ka, et moe pärast võin ju neid tablette neelata, sest tänapäeval neelab iga rase neid juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 15:02; 22.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemandatest Piret Pärs. Mulle sobib. Normaalne ja sõbralik. Dr Karlis tekitab vastakaid tundeid. Ühest küljest sõbralik, teisest küljest oma kiiksudega. Aga minu arvates enamus vanadel arstidel on omad kummalised kiiksud, mis natuke häirivad. Nad ei suuda nagu neutraalseks jääda ja on oma põhimõtetes nii kindlas, et vastuvaidlemist ei salli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Parim ämmaemand ja naistearst Rakveres Teie arvates?