Esileht Lapse ootamine Parim ämmaemand Pärnus?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Parim ämmaemand Pärnus?

Postitas:

Palun jagada oma kogemusi seoses Pärnu ämmaemandatega. Olen lugenud varasemaid postitusi siit-sealt, kuid need sellised mõne aasta tagused juba ja kes teab, kuidas asjad muutunud. Olen aru saanud, et kiidetakse väga Tiia Puusilda. Tänud, kes viitsib oma kogemusi jagada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 16:46; 21.03 17:16; 24.03 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja. Sa arvadki et kui nt täna tunned end imelikukt, siis lähed ja eeldad et ämmakas rõõmsalt ootab sind see aeg, et läbi vaadata???
Enamus äe võtavad ainult 1-2 kindlal päeval nädalas vastu.
“Kui midagi juhtub”, siis sa pöördud ikka emosse(olenevalt kui raske on see asi “mis juhtus”). Jooksvalt suvalistel päevadel ei võeta otseselt kedagi vahele, kui just pole see päev kellegil aeg vabaks jäänud.
Sest enamus ämmakad on ju ka sünnituses ja kahes korraga ei saa olla.
Seega kui midagi pakilist pole, siis ilusti ootadki oma pandud ämmaka vastuvõtu aega.
Mu lemmikud on Puusild ja Tükk. Tükki juures olen nüüd teist korda “arvel”. Samuti on mu meelest parim ka Riik, aga ta lhp.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 16:53; 23.03 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 16:46; 21.03 17:16; 24.03 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kõikide rasedustega käinud Marieta Medis Raili Rea juures, väga hea ämmaemand.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Natalja Gusseva, mulle meeldis ta. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tükk mulle väga meeldis, Puusild ka OK, Rebane on üsna konkreetne aga põhjalik ja asjalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Larissa Neklejonova meeldis mulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Larissa Neklejonova meeldis mulle ????

Muide, teema autor on oma teist kommi muutnud. Kus enne oli kirjas, et ta just selle äe ei klapi. Ja ta oligi arvamusel, et iga kord kui miski mure, võtab äe ta KOHE vastu ????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 16:53; 23.03 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Larissa Neklejonova meeldis mulle ????

Muide, teema autor on oma teist kommi muutnud. Kus enne oli kirjas, et ta just selle äe ei klapi. Ja ta oligi arvamusel, et iga kord kui miski mure, võtab äe ta KOHE vastu ????

Appi ???? Palun mitte omistada mulle mingeid arvamusi. Ma tõesti lihtsustasin oma küsimust/vastust, sest oli näha, et mõned inimesed ei suuda oma ninast kaugemale näha ja mõista, et teistel võivad ju asjad ja olud mistahes põhjustel erineda ???? Ma tahtsin kõigest teiste kogemusi teada. Miks vaja nii äkiliselt reageerida, ei saa aru. Täpsustan siis veel, et ma EI arva, et äe peaks mind IGA asja peale KOHE vastu võtma!! Mul puudusid lihtsalt teistsugused kogemused ja sealt veidi julgesin selle fakti peale ehmuda. Minu äe ju võttis vastu, kes oli mu ainus äe kogemus ???? Ega ma ei käinud ju koguaeg midagi nõudmas, vaid kui helistasin, et infot saada, a la et mul määrib, siis ta kutsus kohe. Aga mõnel ongi raske lihtsalt normaalse inimese kombel jagada oma teadmisi midagi leiutamata või teist koheselt ründamata…Nüüd sain tõesti teada, et nii ongi ja kõik on ok. Mul pole sellega probleemi ???? Olekski piisanud oma teadmise jagamisest, et aga enamus äe ju võtavadki nii vastu. Väga lihtne. See, et ma selle välja tõin võiski teile imelikult kõlada, kuid pole vaja teha tõele mittevastavaid järeldusi.

Teistele ka tänud vastamast!!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 16:46; 21.03 17:16; 24.03 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid esimesega Lilleste (arst) ja Puusild (ämmakas).
Kõik oli kena ja tore. Korra lõi mul tugeva põiepõletiku, siis kutsus õhtul linna. Ta oli tol õhtul neljandal tööl. Tegin seal proovid ja sain kohe rohud peale.
Teise lapsega olin Pappa juures arvel, ämmakas oli Raili Rea. Seal meeldis rohkem. Kolmandaga lähen ka nüüd sinna.
Kuigi mulle seal need haigla omad meeldisid ja kõik oli korras, siis kuidagi tekkis ikka selline tunne nagu liinitöö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Parim ämmaemand Pärnus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.