Esileht Ilu ja tervis Parim dieet

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Parim dieet

Millist dieeti või tervisliku eluviisi olete alustanud, mis tõeliselt mõjuks. Kaotada oleks vaja cirka 10 kilo.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:38; 06.02 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma alla tahan võtta siis ma söön samu asju mida alati olen söönud,aga väiksemates kogustes kui ära kulutan.  nii on lihtsam kalorideitsiiti taluda kui menüü on endale igati meelepärane.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:44; 06.02 17:25;
To report this post you need to login first.

Aga kui kõik söögikorrad on juba nii paigast ära ja segamini, et mingit korrapärasust enam polegi. Ei oska midagi vähendada, kuna söömine on muutunud liiga kaootiliseks. Emotsionaalseks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:38; 06.02 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga paljusid erinevaid asju proovinud. Ainus, mis mind aitas oli kaasajal põlatud Kaalujälgijad. Mingid raamatukesed on, mille järgi oli hästi lihtne punktiarvestust pidada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 17:04; 06.02 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui kõik söögikorrad on juba nii paigast ära ja segamini, et mingit korrapärasust enam polegi. Ei oska midagi vähendada, kuna söömine on muutunud liiga kaootiliseks. Emotsionaalseks.

konkreetne menüü peab olema,igasugu isetehtud supid ja pudrud on määramatu kalorihulgaga. ja aeg muudkui kulub. ma olen endale ise nädalamenüü koostanud,kogused paigas ,kõik kaloraaz pakenditel kirjas.  jah süüa võib kõike kaloraazi piires aga ma ise olen suhkru ja nisu dieedi ajaks menüüst välja visanud,sest need annavad kaloreid aga täidavad kõhu ainult korraks.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:44; 06.02 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalujälgijate punktisüsteem on lihtne jälgida,kui valemit tead – sellega olen kunagi kaotanud 17 kilo. Peale kolme last tuli uuesti alustada ja nüüd elan vahelduvpaastu rütmis, mis on veel kordades kergem, sest mitte midagi ei pea arvestama. Siiani kadunud 9 kilo, umbes 5 võiks veel, aga kuna see sobib mulle nii hästi, siis ei näe mingit põhjust, miks üldse sellest loobuda, nii et see jääb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 17:49; 06.02 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armumine. Alati toimib 100%

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui kõik söögikorrad on juba nii paigast ära ja segamini, et mingit korrapärasust enam polegi. Ei oska midagi vähendada, kuna söömine on muutunud liiga kaootiliseks. Emotsionaalseks.

konkreetne menüü peab olema,igasugu isetehtud supid ja pudrud on määramatu kalorihulgaga. ja aeg muudkui kulub. ma olen endale ise nädalamenüü koostanud,kogused paigas ,kõik kaloraaz pakenditel kirjas. jah süüa võib kõike kaloraazi piires aga ma ise olen suhkru ja nisu dieedi ajaks menüüst välja visanud,sest need annavad kaloreid aga täidavad kõhu ainult korraks.

Isetehtud toidud nüüd küll määramatu kalorihulgaga ei ole. Paned kõik koostisosad äppi või arvutad ise välja ja ongi olemas. Toorainete kalorid on ju ühiskonnal ammu teada. Teine lugu on siis, kui keegi teine toitu teeb, aga liiga paranoiliseks ka ei tasu minna, siis tulevad jälle teistpidi probleemid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalujälgijate punktisüsteem on lihtne jälgida,kui valemit tead – sellega olen kunagi kaotanud 17 kilo. Peale kolme last tuli uuesti alustada ja nüüd elan vahelduvpaastu rütmis, mis on veel kordades kergem, sest mitte midagi ei pea arvestama. Siiani kadunud 9 kilo, umbes 5 võiks veel, aga kuna see sobib mulle nii hästi, siis ei näe mingit põhjust, miks üldse sellest loobuda, nii et see jääb.

Kui erinevad on inimesed. Mul vahelduvpaastumine hoiab kaalu pigem paigal. Kaalujälgimisega kaotasin 14 kilo.

Ma tunnistan, et mina olen õgard. Seetõttu, vahelduvpaastumine ei toimi. Mis vahet seal on, kas õgin 3 000 kcal mõne lühikese tunni või 24 h jooksul.

Seega, ma lihtsalt arvan, kuid siiski ei väida, et vahelduvpaastumine sobib inimestele, kes söövad korraga väga vähe.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 17:04; 06.02 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnistan, et mina olen õgard. Seetõttu, vahelduvpaastumine ei toimi. Mis vahet seal on, kas õgin 3 000 kcal mõne lühikese tunni või 24 h jooksul. Seega, ma lihtsalt arvan, kuid siiski ei väida, et vahelduvpaastumine sobib inimestele, kes söövad korraga väga vähe. Rate this item:Submit Rating00

Minul annab see 16 tundi paastu sellise tulemuse, et kõht saabki väga väikesest kogusest täis ja püsib täis. Söön kell 7.00, siis 12.00 ja peaks sööma veel 15.00, aga see viimane on alati vastu tahtmist ja vägisi, sest kõht on ikka täis ja isu pole.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 17:49; 06.02 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul viimase käoga samadel kellaaegadel aken ja ka tihti jääb kolme ajal söömata, kuna kõht alles täis ja ei tunne ka hiljem, et nälg on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni jällegi loeb kaloreid ja kaalub toitu, sest ei taha või ei suuda toitumisharjumusi muuta.

Üks ei välista teist!

Mina loen kaloreid ja toitun ülitervislikult, kuid ka nii on võimalik ju üle süüa. Ka köögivili annab kaloreid ometigi.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Parim dieet