Esileht Pereelu ja suhted parim enne

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 201 )

Teema: parim enne

Postitas:
Kägu

Et mis selles jalutamises imelikku on? Igaüks elab nii nagu tema peres kombeks. Mõni vajab tööst taastumiseks lisaund, teine ei teeületunde , kolmas töötab veel rohkem ja ka nädalavahetustel jne.

Kas sa ise saad aru, et sa trollid teemat?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et mis selles jalutamises imelikku on? Igaüks elab nii nagu tema peres kombeks. Mõni vajab tööst taastumiseks lisaund, teine ei teeületunde , kolmas töötab veel rohkem ja ka nädalavahetustel jne.

Kas sa ise saad aru, et sa trollid teemat?

Ei. Küsiti, mis teete, ütlesin jalutame. Küsiti kas kl 10 õhtul. Mis vahet seal on? Keegi ei halvusta kedagi ega siin emmi mõõtmist ei toimu.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Küsiti, mis teete, ütlesin jalutame. Küsiti kas kl 10 õhtul. Mis vahet seal on? Keegi ei halvusta kedagi ega siin emmi mõõtmist ei toimu.

Misasja?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul oleks õige kirjutada, et sa ei kosuta end alkohoolse kraamiga. Sõnal “karske” on ju sinu jutu mõttele täpselt vastupidine tähendus

Aaa, aga see on sama nagu punased prillid. Mimu viis ongi nii suhelda. Ka OT kirjutab koguaeg kokku, kuigi ütles, et teab.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Küsiti, mis teete, ütlesin jalutame. Küsiti kas kl 10 õhtul. Mis vahet seal on? Keegi ei halvusta kedagi ega siin emmi mõõtmist ei toimu.

Misasja?

????????????????????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õllet joonud elu jooksul max pool liitrit.

õlut*

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õllet joonud elu jooksul max pool liitrit.

õlut*

Pole õpetaja, et peaksin teadma.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuulge teie, kes siin vaidlema läksite – ma küll enam teie karskusejuttu ei usu 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mis läbustamine siin teemas käib…

Aga point. TA, sa oled nii vana, et pead need jutud tegelikult oma boyfriendiga ikkagi kohe selgeks rääkima – peale seda saad teha kaalutletud otsuse. Selles mõttes, et mis on siis selle mehe ajaline perspektiiv? Kuna ta on alles 30, siis ta vb ei tahagi veel 10a last saada ja see on meeste puhul tegelikult ok. Aga lihtsalt sul ei ole aega 5a temaga koos olla, siis hakata uut suhet otsima ja siis veel 3a pärast umbes uues suhtes hakata last planeerima. Arvesta, et ka rasestumiseks võib märkimisväärne aeg kuluda juba sellises vanuses. Siis lase ta vabaks ja minge kumbki oma teed.

Teine variant on teha enda jaoks otsus, et sa ei taha lapsi ja ei teegi neid. Sellisel juhul tundub antud suhe ideaalne ja mõnus kuni see kestab. Ilmselt mitte elu lõpuni valge kleidi ja idüllilise pereeluga, aga kes ütles, et selline elustiil on kõigi jaoks 🙂

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kosuta end karske kraamiga.

Mida see tähendab?

Et joon 0 pokaali aastas. Tee järgi.

Alkoholi ei tarbi, aga jutt on kordi segasem kui joobnud inimesel. Mulle tundub, et su kuppel sõidab karskena rohkem kui sellel, kes reede õhtul mõne pokaali võtab.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kosuta end karske kraamiga.

Mida see tähendab?

Et joon 0 pokaali aastas. Tee järgi.

Alkoholi ei tarbi, aga jutt on kordi segasem kui joobnud inimesel. Mulle tundub, et su kuppel sõidab karskena rohkem kui sellel, kes reede õhtul mõne pokaali võtab.

Sest ma öösel olin üleval ja eelmisel öösel ka. Nüüd ma lähengi magama ja siis jälle normaslne.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mis läbustamine siin teemas käib…

Aga point. TA, sa oled nii vana, et pead need jutud tegelikult oma boyfriendiga ikkagi kohe selgeks rääkima – peale seda saad teha kaalutletud otsuse. Selles mõttes, et mis on siis selle mehe ajaline perspektiiv? Kuna ta on alles 30, siis ta vb ei tahagi veel 10a last saada ja see on meeste puhul tegelikult ok. Aga lihtsalt sul ei ole aega 5a temaga koos olla, siis hakata uut suhet otsima ja siis veel 3a pärast umbes uues suhtes hakata last planeerima. Arvesta, et ka rasestumiseks võib märkimisväärne aeg kuluda juba sellises vanuses. Siis lase ta vabaks ja minge kumbki oma teed.

Teine variant on teha enda jaoks otsus, et sa ei taha lapsi ja ei teegi neid. Sellisel juhul tundub antud suhe ideaalne ja mõnus kuni see kestab. Ilmselt mitte elu lõpuni valge kleidi ja idüllilise pereeluga, aga kes ütles, et selline elustiil on kõigi jaoks ????

aitäh! omi mõtteid ilusti ja kellegi teise poolt formuleerituna on hea lugeda. eks ma annan asjale natuke aega. algusfaasis natuke imelik selliseid põhjapanevaid väljaütlemisi endale lubada.

ma ju tegelikult tahan ja loodan, et tulevik temaga oleks võimalik. ta isegi väidetavalt soovib – räägib sellest, kuidas saab varsti onuks, kuidas me võiks lapsi kasvatada, millised nad välja näeks, mida me järgmisel aastal teeme, kas ma jõuluks tulen tema pere juurde, kas ma õelast hoida tahaks

ongi nagu imelik kombo sellest, et tal on mingi ettekujutus aga ka oma reservatsioonid

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kosuta end karske kraamiga.

Mida see tähendab?

Et joon 0 pokaali aastas. Tee järgi.

No aga see ei tähenda ju seda ????‍♀️????‍♀️????‍♀️ Jumal küll kui rumal saab inimene olla ilma, et sellest ise üldse aru saaks ????????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõpruskond koosneb suuresti doktorikraadiga teadustöötajatest ning erialaspetsialistidest ja teate mis – ka meie istume reedeti diivanil, lollitame, vaatame tobedaid sarju, kuulame muusikat, mängime kitarri ning võtame paar õlut või veini. Vahel satume muidugi ka reedeti kuhugi konverentsile, vastuvõtule või ooperisse, aga kõige lähedasematega diivanil naermine paneb teistele tegevustele pika puuga ära. Ja see, et sa, TA, suudad harrastada elustiili, kus töötegemisele kulub vaid paar tundi, näitab juba iseenesest, et mingid suured valikud on sul vähemalt praeguses maailmas ja eluetapis õigesti tehtud. Loodetavasti oled suutnud oma la dolce vita kõrvalt ka tulevikku kindlustada.

Aga selle, kas tahad last saada või mitte, peaksid ikkagi üsna peagi ära otsustama. Sul võib, aga ei pruugi enam 8 aastat olla ja juba paari aasta pärast hakkab su viljastumisvõime drastiliselt vähenema. Mida varem asjaga pihta hakkad, seda parem. Kui su elustiil on tõesti nii chill, nagu kirjeldad, on sellesse lihtne ka laps sisse põimida, isegi kui pead seda üksikvanemana tegema.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IT ja norra riik annavad selliseks eluviisiks võimaluse.

ei arva ka et lapsesaamine üksi oleks ületamatu – kõik muu olen ise teinud eks. lapsevanemana arvan, et ma oleks täitsa pädev ja ka tore, mis pole vähem tähtis. mida ma ehk enim pelgan on see, nagu eelnevalt postitaja ka mainis, et ups, äkitselt on aeg möödas. rääkimata eluviisilistest ja füüsilistest faktoritest.

aga teadus on ka mehed pmst rasedaks teinud, nii et eks näis.

asi on siiski selles, et praegu olen kohanud esimene kord inimest, kellega tegelikult lapsi sooviks

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida ma ehk enim pelgan on see, nagu eelnevalt postitaja ka mainis, et ups, äkitselt on aeg möödas. rääkimata eluviisilistest ja füüsilistest faktoritest.

Võib olla küll. Mina ise sain lapse 39-aastaselt vaid napilt enne oma 40. sünnipäeva. Mul on üks noorem sõbranna, kes alates 35. eluaastast on püüdnud last saada ja enam ei õnnestu.

Minu käest üks arst läbivaatusel küsis, et kas ise jäite rasedaks, ma ei saanud aru, et mis mõttes, ise. Alles mõni sekund hiljem koitis, et ta tahtis küsida, kas oli kunstlik viljastamine. Näib, et see oli siis minu vanuses tavalisem, kui “ise”.

Mina soovitaks, et kui raha on, siis igaksjuhuks ka mõni munarakk külmutada. Et juhul kui hiljem selgub, et ise ei saa, siis on rohkem šanssi saada kunstlikult.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naistega on lihtne arvestus, kuni 28 eluaastat on parim enne, peale seda on kõlblik kuni, mis natuke rohkem varieerub, mõni juba 30ndate keskpaik, teine venitab 40 välja.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perega oleme, sööme, puhkame, jalutame, vaatame filme, loeme uudiseid, aga ei joo.

Saunas ei käi ning külma õlut ei joo? Mõned klaasid mulli mehega õhtul? Igavad inimesed.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla küll. Mina ise sain lapse 39-aastaselt vaid napilt enne oma 40. sünnipäeva. Mul on üks noorem sõbranna, kes alates 35. eluaastast on püüdnud last saada ja enam ei õnnestu. Minu käest üks arst läbivaatusel küsis, et kas ise jäite rasedaks, ma ei saanud aru, et mis mõttes, ise. Alles mõni sekund hiljem koitis, et ta tahtis küsida, kas oli kunstlik viljastamine. Näib, et see oli siis minu vanuses tavalisem, kui “ise”.

Novot. Ja kui mina Perekoolis kirjutasin, et mu tuntud naistearst ütles, et alates 46.a. rasestuda on nullilähedane, siis Perekooli mutid karjusid, et see pole nii ja kõik nad rasestuvad vabalt ka veel 50+.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla küll. Mina ise sain lapse 39-aastaselt vaid napilt enne oma 40. sünnipäeva. Mul on üks noorem sõbranna, kes alates 35. eluaastast on püüdnud last saada ja enam ei õnnestu. Minu käest üks arst läbivaatusel küsis, et kas ise jäite rasedaks, ma ei saanud aru, et mis mõttes, ise. Alles mõni sekund hiljem koitis, et ta tahtis küsida, kas oli kunstlik viljastamine. Näib, et see oli siis minu vanuses tavalisem, kui “ise”.

Novot. Ja kui mina Perekoolis kirjutasin, et mu tuntud naistearst ütles, et alates 46.a. rasestuda on nullilähedane, siis Perekooli mutid karjusid, et see pole nii ja kõik nad rasestuvad vabalt ka veel 50+.

teine asi, kes seda enam tahab. tean kahte, kes 46-aastaselt rasedaks jäid. minu vanavanaema, kel polnud kartulivao vahel valikut ja üks tuttav endine heroiinisõltlane. sel hetkel mõtlesin küll, et siin peaks juba seadus sekkuma, aga samas mõtlesin ka et inimene on ikka imeline

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla küll. Mina ise sain lapse 39-aastaselt vaid napilt enne oma 40. sünnipäeva. Mul on üks noorem sõbranna, kes alates 35. eluaastast on püüdnud last saada ja enam ei õnnestu. Minu käest üks arst läbivaatusel küsis, et kas ise jäite rasedaks, ma ei saanud aru, et mis mõttes, ise. Alles mõni sekund hiljem koitis, et ta tahtis küsida, kas oli kunstlik viljastamine. Näib, et see oli siis minu vanuses tavalisem, kui “ise”.

Novot. Ja kui mina Perekoolis kirjutasin, et mu tuntud naistearst ütles, et alates 46.a. rasestuda on nullilähedane, siis Perekooli mutid karjusid, et see pole nii ja kõik nad rasestuvad vabalt ka veel 50+.

Kui see teema oli rasestumisvastastest vahenditest, siis on tõesti loogiline, et nullilähedane ei võrdu null ja vastutustundlik inimene ei hakka katsetama, et ah, nagunii ma enam rasedaks ei jää.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päeva üllatus on see, et mõni ei tea sõna “karske” tähendust?! Huvitav kui noor või kui koolist eemalhoitud selline inimene on?

Üks emakeeleõpetaja rääkis, et mitmed õpilased arvasid sõna “liiderlik” olevat heade liidriomadustega…Kuhu edasi…

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päeva üllatus on see, et mõni ei tea sõna “karske” tähendust?! Huvitav kui noor või kui koolist eemalhoitud selline inimene on?

See näitab ilmekalt, et totaalsed alkovastased on peast lihtsakesed.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil momendil tulevad suhtes ikka ette küsimused – mis edasi? Kooselu? Lahus elamine? Lapsed? Kui inimene tutvub kellegagi ja asi tundub õige,hea ja mõnus , siis paratamatult inimene hakkab mõtlema erinevaid mõtteid, näiteks et selle inimesega elaks küll koos ja selle inimesega tahaks küll lapsi. Selle tunde tunned ära. Ja siis kui oled need mõtted enda jaoks läbi mõelnud siis oleks ideaalne kui kaaslane ju samu mõtteid mõtteks. Kõik oleks ideaalne. Vähemat plaani tasandil. Aga siis – põmaki- ei tahagi seda mis mina ja ütleb veel nii, et kui mina ükskord lapsi tahan siis sa enam ei saa. Korralikult tõmbaks ikka alla maa peale ennast peale sellist avaldust. Sest eks selle lapse saamisega on nii, et sellega lõputult venitada ei anna ja otsuse peab ära tegema tõesti enda jaoks. Muidugi see mehepoolne avaldus, et tema tahab lapsi 10 aasta pärast, see võib ka muutuda kui naine ütleb, et sel juhul nägemist. Iial ei tea. TA jaksu õige teeotsa ära tundmisel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina TA asemel lahku ei läheks ja kohe ka mingeid tõsiseid teemasid mehega arutama ei hakkaks. Natuke varavõitu selles suhtestaadiumis vast. Kui mees meeldib võtaks ikka päeva korraga. Aga! Ma kindlasti soovitan munarakke külmutada igaks juhuks. Kui saaks ise aega tagasi keerata, teeks seda kindlasti. Umbes TA-ga samas vanuses kaalusin seda, aga ikka ei teinud. Arvasin, et õudne hormoonidega mürgitamine on ja lootsin, et kohtun sobiva mehega peatselt. Aga kibedalt kahetsesin seda otsust 40+ vanuses, kui elu armastusega oleksin last tahtnud. Tegime ka IVF-i mitu korda, aga vanusest tingituna rakud lihtsalt ebakvaliteetsed ja ma ei rasestunud, kuid siis sain aru, et vähemalt minu organismile ei olnud see IVF üldse kuidagi koormav. Ja tagantjärele tarkusena oleks võinud ka 33-34 aastaselt mõne kuu ka kehva olemist taluda, kui selle tagajärjel oleksin 42-aastaselt saanud oma rakke kasutada. Ja isegi kui poleks toredat meest tulnud, oleks saanud siis ka doonoriga lapse teha, kui oleks selline soov olnud.

Minu arvates pole TA elustiilil midagi viga. Väga ok elu on.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See näitab ilmekalt, et totaalsed alkovastased on peast lihtsakesed.

Mmmm, kas ikka?
Karske: 1) alkoholi mittetarvitav (vahel ka mittesuitsetav). Karske seltskond. Ta on karske noormees – ei võta piiskagi viina.
2) kõlbeliselt puhas, (eriti suguliselt) vooruslik. Karske tüdruk, piiga.
3) karge, värske, karastav. Karske hommik, vesi. Mere karske jahedus.

Võib tähendada külma õlle mittejoomist.

Ei vaja pokaali näppu, et midagi käes hoida, ei kosuta end karske kraamiga.

Karske kraam = jahe kraam.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päeva üllatus on see, et mõni ei tea sõna “karske” tähendust?! Huvitav kui noor või kui koolist eemalhoitud selline inimene on?

Ma räägin vabalt mitut võõrkeelt muideks, nii et ei maksa ärbelda.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga see ei tähenda ju seda ????‍♀️????‍♀️????‍♀️ Jumal küll kui rumal saab inimene olla ilma, et sellest ise üldse aru saaks ????????

No sina tegid selles lauses ju päris mitu viga. Ilma et vahele minu teada koma üldse ei panda? Komaviga ka kusagil.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestele tasuks teada anda, et laste tervis sõltub isa vanusest rohkemgi kui ema omast!

Link

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ah jäta jama, kui keegi ütleb, et karske hommik, siis ei mõelda seda, et kena värske, vaid kuuljad mõtlevad, et ahhaa, järelikult sa täna hommikul alkoholi ei joo

kui sa ütled karge hommik, siis saadakse aru, et jaa on jaa kena värske hommik

karget ikka ei kasutata midagi tänapäeval karske sünonüümina karge on karge ja karske on karske, kaks eri tähendusega asja.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 201 )


Esileht Pereelu ja suhted parim enne