Esileht Pereelu ja suhted parim enne

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 201 )

Teema: parim enne

Postitas:
Kägu

Päeva üllatus on see, et mõni ei tea sõna “karske” tähendust?! Huvitav kui noor või kui koolist eemalhoitud selline inimene on?

See näitab ilmekalt, et totaalsed alkovastased on peast lihtsakesed.

See konkreetne tegelane on ju terve selle teema imelikku juttu täis kirjutanud.

Mõni hetk hiljem vastas, et ega ta õpetaja ole, et peaks teadma, kuidas on õige sõna “õlu” käänata. Justkui ainult õpetajad peaksid õigekirja oskama.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päeva üllatus on see, et mõni ei tea sõna “karske” tähendust?! Huvitav kui noor või kui koolist eemalhoitud selline inimene on?

Ma räägin vabalt mitut võõrkeelt muideks, nii et ei maksa ärbelda.

Kas sa mitte magama ei pidanud minema?

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma räägin rohkem võõrkeeli kui sina pluss ka oma emakeelt:)
Tee järgi või maksa kinni.

Masendav muidugi… Tegelikult on see kõik jube kurb ja nagu eelkõneleja mainis on täiskarsklased peast lihtsad:(

+8
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

3) karge, värske, karastav. Karske hommik, vesi. Mere karske jahedus. Võib tähendada külma õlle mittejoomist. Ei vaja pokaali näppu, et midagi käes hoida, ei kosuta end karske kraamiga. Karske kraam = jahe kraam.

Vabandust, aga kuidas see jahe kraam eelnevasse alkoholi juttu haakub? Sa ju ilmselgelt tahtsid öelda, et sa ei tarbi alkoholi, aga ütlesid, et sa ei tarbi karsket kraami.

Igal juhul kasutasid seda sõna ju valesti. Ja nüüd takkajärgi hakata seletama, et mõtlesid karske sünonüümina jahedat kraami, ei  ole usutav. Samuti ei seostu see jahe kraam mitte kuidagi alkoholi tarbimisega.

+13
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga eesti keelt ei räägi?

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma räägin rohkem võõrkeeli kui sina pluss ka oma emakeelt:)
Tee järgi või maksa kinni.

Masendav muidugi… Tegelikult on see kõik jube kurb ja nagu eelkõneleja mainis on täiskarsklased peast lihtsad:(

Tänan komplimendi eest ????

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga eesti keelt ei räägi?

Komplimendi eest täname!

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähemalt on tänane päev korda läinud, õppisid lasteaia-ealiste sõna karske ära.

Inimkonna allakäik on paratamatu.

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

mul tekib tunne, et see on see sama valvehull, kes käib terves foorumis teemasid kaaperdamas. nt kodunurgas on 5 lehekülge süüdistusi teemal šašlõkiõgardamine. algas jutt lemmikvõileibadest. natuke naljakas tegelikult

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte keegi mitte kunagi ei ole lapseks valmis. Ühel hetkel tuleb vastu võtta otsus laps saada ja siis tuleb pea ees teadmatusse hüpata.

Tasub mehelt küsida, kas on mingi konkreetne põhjus miks ta ei soovi veel lähiajal lapsi. St mis plaanid või unistused tal enne on vaja täita. Kui on niisama udujutt ‘pole valmis’ siis see on ümberpööratav. Natuke vaimselt mudida ja rääkida ja ühel hetkel on tema poolt roheline tuli. Kui ta tahab enne saada miljonäriks, teha ümbermaailmareisi, saada doktorikraad ja kirjutada raamatu ja ta pole ühegagi neist veel alustanudki, on raskem.

+5
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte keegi mitte kunagi ei ole lapseks valmis.

???

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

mul tekib tunne, et see on see sama valvehull, kes käib terves foorumis teemasid kaaperdamas. nt kodunurgas on 5 lehekülge süüdistusi teemal šašlõkiõgardamine. algas jutt lemmikvõileibadest. natuke naljakas tegelikult

Ma ei käigi kodunurgas muide, aga kui te nii arvate.????

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav artikkel, ma olen terve elu seda tänaval vahtimist ja tülitamist jälestanud, aga mõni hoopis tunneb sellest puudust??

Nojah, ma ei leidnud seda artiklit, kus on kirjas, et 50aastased inimesed, eriti naised, on nähtamatud. Panin suvalise artikli, sest mehed hindavad naisi välimuse ja vanuse järgi kahjuks.

nii on. aga ma olen pigem sellises nooremas kategoorias välimuse pooles (ei ole mingi ehin pikkade kuldsete lõngadega, riietus rohkem)

pigem tundus nagu, et mu tulevane kaasa vms oli rohkem häiritud sellest, et äkki ma füüsiliselt ei saa lapsi siis, kui tema on valmis. eks mingi hirm on endal ka.

ja ebameeldiv ka, kui keegi otseselt ütleb, et sa oled vana varsti. nagu mu tuttav joogaentustiast, kes ütles, et ma ei tohiks enam teatud harjutusi teha, sest “keskeeale lähenevatel naistel” enam ei soovitata. on veits valus küll

Tulevane kaasa?

Algses postituses kirjutad, et hiljutine suhe uue mehega, ei ela isegi koos ega plaani seda.

Nüüd on äkki tulevane kaasa? Kust otsast palun? Suvaline meestuttav on ju. Minu jaoks oleks.

Naine, sa ikka väga ruttad sündmustest ette:) kujutad ette asju, mida pole olemas.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on üks noorem sõbranna, kes alates 35. eluaastast on püüdnud last saada ja enam ei õnnestu.

Ja kust sa tead, et see sõbranna 25. aastaselt oleks viljastunud? On naisi, kes ei viljastugi, ka mitte 18-aastaselt. See ei tõesta kuidagi, et ta ei rasestunud vanuse tõttu.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib olla küll. Mina ise sain lapse 39-aastaselt vaid napilt enne oma 40. sünnipäeva. Mul on üks noorem sõbranna, kes alates 35. eluaastast on püüdnud last saada ja enam ei õnnestu. Minu käest üks arst läbivaatusel küsis, et kas ise jäite rasedaks, ma ei saanud aru, et mis mõttes, ise. Alles mõni sekund hiljem koitis, et ta tahtis küsida, kas oli kunstlik viljastamine. Näib, et see oli siis minu vanuses tavalisem, kui “ise”.

Novot. Ja kui mina Perekoolis kirjutasin, et mu tuntud naistearst ütles, et alates 46.a. rasestuda on nullilähedane, siis Perekooli mutid karjusid, et see pole nii ja kõik nad rasestuvad vabalt ka veel 50+.

teine asi, kes seda enam tahab. tean kahte, kes 46-aastaselt rasedaks jäid. minu vanavanaema, kel polnud kartulivao vahel valikut ja üks tuttav endine heroiinisõltlane. sel hetkel mõtlesin küll, et siin peaks juba seadus sekkuma, aga samas mõtlesin ka et inimene on ikka imeline

Ahhh?

Kartulivao vahel polnud valikut? Ma ei saa aru, et nagu munarakul polnud kartulivao vahel valikut, mõtles, et oi kurjam, pean rasestuma?

Sinu vanavanaema valik oli seksimine, aga ta ei saanud mõjutada seda, kas jääda rasedaks v mitte.

60-aastased seksivad ka, aga rasedaks ei jää. Arvad, et kartulivao vahel jääks või?

Endise heroiinisõltlase näitest ei saa üldse aru. Heroiin hoiab kauem viljastumisvõimeline?

+2
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Et siis TA mees on TA peale kade?

Enda meelest lugesin kogu teema läbi, aga ma ei näe kuskil, et keegi oleks 33-aastasele teemaalgatajale öelnud, et ta ei saa enam lapsi.

üllatas mind see, kui ta üks hetk avaldas arvamust, et tema ilmselt selles ajavahemikus lapsi ei soovi, kuni mina veel saan. ütlesin talle, et tegelikult on seda aega umbes 8a. ta ütles, aajaa, nojaa, siis küll.

Naisest huvitatud mees ei ütle midagi sellist välja. Mees näeb naist kui seksisõbrannat või FWB. Muidugi ta ei hakka ütlema, et kaheksa aastat me koos pole, siis ta ei saaks ju seksi enam sellelt naiselt.

mõistan seda loogikat, aga hetkel see päris kasutatav pole. mulle paistis rohkem nagu, et ta kartis või kardab, kui kiiresti suhe areneb. vb arvas, et ma tahan homme abielluda vms. eriti kuna me oleme mõlemad pikemalt üksi olnud.

Wishful thinking, kahjuks.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on üks noorem sõbranna, kes alates 35. eluaastast on püüdnud last saada ja enam ei õnnestu.

Kas mitte vahet pole, kas hakata üritama 25selt või hoopis 35selt… või hoopis 45selt….

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

IT ja norra riik annavad selliseks eluviisiks võimaluse.

ei arva ka et lapsesaamine üksi oleks ületamatu – kõik muu olen ise teinud eks. lapsevanemana arvan, et ma oleks täitsa pädev ja ka tore, mis pole vähem tähtis. mida ma ehk enim pelgan on see, nagu eelnevalt postitaja ka mainis, et ups, äkitselt on aeg möödas. rääkimata eluviisilistest ja füüsilistest faktoritest.

aga teadus on ka mehed pmst rasedaks teinud, nii et eks näis.

asi on siiski selles, et praegu olen kohanud esimene kord inimest, kellega tegelikult lapsi sooviks

Norras ja it? Külmuta munarakud päris tõsiselt.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib olla küll. Mina ise sain lapse 39-aastaselt vaid napilt enne oma 40. sünnipäeva. Mul on üks noorem sõbranna, kes alates 35. eluaastast on püüdnud last saada ja enam ei õnnestu. Minu käest üks arst läbivaatusel küsis, et kas ise jäite rasedaks, ma ei saanud aru, et mis mõttes, ise. Alles mõni sekund hiljem koitis, et ta tahtis küsida, kas oli kunstlik viljastamine. Näib, et see oli siis minu vanuses tavalisem, kui “ise”.

Novot. Ja kui mina Perekoolis kirjutasin, et mu tuntud naistearst ütles, et alates 46.a. rasestuda on nullilähedane, siis Perekooli mutid karjusid, et see pole nii ja kõik nad rasestuvad vabalt ka veel 50+.

teine asi, kes seda enam tahab. tean kahte, kes 46-aastaselt rasedaks jäid. minu vanavanaema, kel polnud kartulivao vahel valikut ja üks tuttav endine heroiinisõltlane. sel hetkel mõtlesin küll, et siin peaks juba seadus sekkuma, aga samas mõtlesin ka et inimene on ikka imeline

Ahhh?

Kartulivao vahel polnud valikut? Ma ei saa aru, et nagu munarakul polnud kartulivao vahel valikut, mõtles, et oi kurjam, pean rasestuma?

Sinu vanavanaema valik oli seksimine, aga ta ei saanud mõjutada seda, kas jääda rasedaks v mitte.

60-aastased seksivad ka, aga rasedaks ei jää. Arvad, et kartulivao vahel jääks või?

Endise heroiinisõltlase näitest ei saa üldse aru. Heroiin hoiab kauem viljastumisvõimeline?

sa ikka mõistad, et aastal 1915 oli elu ühiskonnas veidi teistsugune? saadigi lapsi, sest laps tuli.

mis puudutab heroiini, siis teen sulle ka puust ja punaseks, mis mu jutu mõte oli. minu meelest oli väga vastutustunnetu pärast aastakümneid oma keha trööpamist beebi saada, aga samas imestasin, et see füüsiliselt veel võimalik oli.

mõlema näite puhul kuidagi väga kitsas vaatenurk sul, raiud mingit oma tõde, ilma vähemagi analüüsita

+5
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav artikkel, ma olen terve elu seda tänaval vahtimist ja tülitamist jälestanud, aga mõni hoopis tunneb sellest puudust??

Nojah, ma ei leidnud seda artiklit, kus on kirjas, et 50aastased inimesed, eriti naised, on nähtamatud. Panin suvalise artikli, sest mehed hindavad naisi välimuse ja vanuse järgi kahjuks.

nii on. aga ma olen pigem sellises nooremas kategoorias välimuse pooles (ei ole mingi ehin pikkade kuldsete lõngadega, riietus rohkem)

pigem tundus nagu, et mu tulevane kaasa vms oli rohkem häiritud sellest, et äkki ma füüsiliselt ei saa lapsi siis, kui tema on valmis. eks mingi hirm on endal ka.

ja ebameeldiv ka, kui keegi otseselt ütleb, et sa oled vana varsti. nagu mu tuttav joogaentustiast, kes ütles, et ma ei tohiks enam teatud harjutusi teha, sest “keskeeale lähenevatel naistel” enam ei soovitata. on veits valus küll

Tulevane kaasa?

Algses postituses kirjutad, et hiljutine suhe uue mehega, ei ela isegi koos ega plaani seda.

Nüüd on äkki tulevane kaasa? Kust otsast palun? Suvaline meestuttav on ju. Minu jaoks oleks.

Naine, sa ikka väga ruttad sündmustest ette:) kujutad ette asju, mida pole olemas.

ole nüüd, see kaasa jutt oli niisama värvikama väljendi mõttes.

olen minevikus vastu näppe saanud piisavalt oma kiirustamisega. hetkesituatsioonis olen andnud selgelt mõista, kus on minu piirid ja sama on teinud ka tema. see ei tähenda, et need asjad ajas muutuda ei võiks. suvaliseks meestuttavaks teda enam ei nimetaks ja kuskilt peab ju nö alustama ka.

siin foorumis valitseb topeltstandard, et kui pole abielus, siis on mingi tuttav mees lihtsalt. kui liiga kiiresti abiellud, siis oled hooletu ja ilmselt ka meeleheitel ja raudselt läheb untsu. kuidagi peavad ju asjad loomulikult arenema, st peaks andma neile võimalus areneda

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees ütleb ju selgelt, et ei soovi lapsi. Kas see on sellest, et ta ei soovi lapsi või ei soovi lapsi sinuga, me ei tea. Seda teab see mees ainult.

Sina räägid juba abielust, kaasaks olemisest.

Need on ikka erinevad asjad, kui see, mis teie suhtes hetkel toimub. Te kohtute reedeti ja tarbite koos õlut, vestlete filosoofiliselt, vaatate filme. Seda tuttavatega tehakse samuti, see pole veel eeldus abieluks.

Kas see muutub enamaks, seda näitab ainult aeg.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

on täiskarsklased peast lihtsad:(

Tõesti vaata edaspidi lihtsalt ülevalt alla, ja siia lõppes kaastunne. Alkoholi kahjustustest ei ole nagu kuulnudki? Nii tume ei saa ju olla. See ei ole nali, mida teised maksumaksjad kinni peavad maksma. Pane rasestumisvastaseid vahendeid tarbima, siis ei sobi, aga viin sobib küll. Ohh seda pea kergust, ausalt!

+4
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

on täiskarsklased peast lihtsad:(

Tõesti vaata edaspidi lihtsalt ülevalt alla, ja siia lõppes kaastunne. Alkoholi kahjustustest ei ole nagu kuulnudki? Nii tume ei saa ju olla. See ei ole nali, mida teised maksumaksjad kinni peavad maksma. Pane rasestumisvastaseid vahendeid tarbima, siis ei sobi, aga viin sobib küll. Ohh seda pea kergust, ausalt!

Ma ei tea, mida sa ajad. Aga mulle sobivad nii rasestumisvastased vahendid kui vein.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas tema lstesaamise soov asjasse puutub? 33-aastane naine ju ikkagi peaks teadma, mida ta ise soovib. Samas 33-aastaselt muidugi võiks naisel ka natuke kõrgemad standardid olla kui “suvateemadel lollitamine ja õlu” ???????? Ega muud ei oskagi öelda. Ma ka lapsi ei soovi, olen 35-aastane. Samas annan endale ka aru, miks ma lapsi ei soovi ja annan endale ka aru, et tegelikult oleks praegu viimane aeg. 33-aastat on ka siiski üsna viimane mõistlik aeg esimese lapse sünnitamiseks. Mina lihtsalt eelistan reisida, ilma kohustusteta elada, püüda niiöelda päeva, chillida, õppida, seigelda jne. Mingeid õlleõhtuid suva vennaga ja suvateemasid ma tõesti ei kujutaks ette ennast tegemas, tundub üsna hale. Sellosel juhul saaksin tõesti juba pigem siis lapse ja naudiks seda. Su elus ei tundu ka praegu olevat midagi sellist, mida jääks taga igatsema.

100% minu mõtted!
Lisaks tõesti see nagu ikka reedeti joomine ja telekasarjad. Ei tundu just huvitav kaaslane kigu eluks, kes niisugust asja regulaarselt harrastab. Ju mees andis siis viisakalt mõista, et teda ka selline suhe väga ei huvita.

0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga teemaalgatajale, millal see mees siis kavatseb need lapsed saada?

Aga miks peaks iga mees lapsi saama? Lausa sel tasemel, et teda on vaja “harida”? On naisi, kes ei soovi lapdi ja on mehi ka. Üks PK kägu ei saa sel teemal ometi manitsema hakata?

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

teine asi on see, et kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

Tahad arutleda, aga teistsugused arvamused ei sobi? Või mõtled, et teie joomine, suitsetamine või muusikavalik on midagi nii erilist, mille peale peals wow! ütlema?
Ei pea muidugi ja see PK prototüüp pere olema, kes eranditult kuulavad klassikalist muusikat, filosofeerivad ja joovad ainult HEAD veini.
Seal vahel on palju peresid, kes kõik arvavad, et nad on erilised, samas natuke ka sarnased.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

teine asi on see, et kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

Tahad arutleda, aga teistsugused arvamused ei sobi? Või mõtled, et teie joomine, suitsetamine või muusikavalik on midagi nii erilist, mille peale peals wow! ütlema?

Ei pea muidugi ja see PK prototüüp pere olema, kes eranditult kuulavad klassikalist muusikat, filosofeerivad ja joovad ainult HEAD veini.

Seal vahel on palju peresid, kes kõik arvavad, et nad on erilised, samas natuke ka sarnased.

sen ju ainult väike osa nädalast, mida ma kirjeldasin. nagu isegi ütled, et kõigile meeldib tunda ennast erilistena, kuigi tegelikult pole siin ilmas midagi eksklusiivset.

ma ei tunne ka nagu mingit erilist survet teha midagi teisiti. proovin samas kõike peaaegu. niiviisi olen avastanud, et mulle meeldib matkata, jõutrenni teha ja muidki selliseid harrastusi, mis ehk 5a tagasi olid täiesti mõeldamatud. samas meeldib mulle ka nt arvutimänge mängida, karaoket laulda ja muud sellist lulli lüüa.

mis selle jutu mõte praegu on? arvan, et kui tegevused seovad, inspireerivad ja arendavad inimesi, kes neid koos harrastavad, siis tuleb neid hinnata ja nende pinnal areneda. pole üheselt mõistetavat “ülemat” ja “alamat tegevust”. vb on mul teatud nõrk koht küll selles osas, et mind on alati süüdistatud teatud lapsemeelsuses ja sellega seoses tekkinud vajadus enda valikuid ning huvisid põhjendada.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga teemaalgatajale, millal see mees siis kavatseb need lapsed saada?

Aga miks peaks iga mees lapsi saama? Lausa sel tasemel, et teda on vaja “harida”? On naisi, kes ei soovi lapdi ja on mehi ka. Üks PK kägu ei saa sel teemal ometi manitsema hakata?

Loe uuesti teemaalgatust ning seda, mida see mees täpsemalt ütles.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

On see siis nii väärt arutelu, mida üks purjus mees ütles? Vaevalt ta oma ütlemist ise mäletab. Imelik see naiste mõistus mõnes mõttes.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

On see siis nii väärt arutelu, mida üks purjus mees ütles? Vaevalt ta oma ütlemist ise mäletab. Imelik see naiste mõistus mõnes mõttes.

Su enda mõistus on imelik, kui sa loetust mõhkugi aru ei saa.

Ei, ma ei kirjutanud, et iga mees peaks lapsi saama. Kui sind nii väga huvitab, siis minu arvates ei tohiks suur osa mehi ja ka naisi lapsi saada. Ma küsisin, millal see mees siis kavatseb need lapsed saada, sest selle mehe vastusest võis järeldada, et ta siiski soovib lapsi, lihtsalt mitte niipea. Hiljem aga muutub ju ka mehe vanus riskiteguriks.

+1
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 201 )

Esileht Pereelu ja suhted parim enne