Esileht Pereelu ja suhted parim enne

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 201 )

Teema: parim enne

Postitas:
Kägu

Kui sind nii väga huvitab, siis minu arvates ei tohiks suur osa mehi ja ka naisi lapsi saada.

Kes sinu arvamust üldse küsib!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Särav naine on särav ka 50-aastaselt. Nähtamatuid 20-30-aastaseid on kõik kohad täis, aga tõesti, keegi lihtsalt ei märka neid ????

Nojah, aga millega sa seletad seda, et keskeas jätavad mehed oma säravad 50 aastased naised maha ja võtavad mingi prillidega halli hiire asemele, peaasi, et noor. Olen mitut sellist metamorfoosi näinud, kuidas tublist ja armastavast abielumehest ei ole midagi järel, paneb oma halli hiirega maailma lõppu, kuigi objektiivselt on ta enda naine tunduvalt kaunim, haritum, kõige-kõige ja seni on ka armastus olnud suur, aga vot siis, noorema pärast läheb kohe arust ära.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli mutid karjusid, et see pole nii ja kõik nad rasestuvad vabalt ka veel 50+.

Perekooli mutid arvavad, et päevade käimine ja rasestumisvõime on üks ja sama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Särav naine on särav ka 50-aastaselt. Nähtamatuid 20-30-aastaseid on kõik kohad täis, aga tõesti, keegi lihtsalt ei märka neid ????

Nojah, aga millega sa seletad seda, et keskeas jätavad mehed oma säravad 50 aastased naised maha ja võtavad mingi prillidega halli hiire asemele, peaasi, et noor. Olen mitut sellist metamorfoosi näinud, kuidas tublist ja armastavast abielumehest ei ole midagi järel, paneb oma halli hiirega maailma lõppu, kuigi objektiivselt on ta enda naine tunduvalt kaunim, haritum, kõige-kõige ja seni on ka armastus olnud suur, aga vot siis, noorema pärast läheb kohe arust ära.

Meigita on kõik hallid hiired või enamus vähemalt. Naise ilu tuleb hinnata ilma meigita, siis saab ausa tulemuse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli mutid arvavad, et päevade käimine ja rasestumisvõime on üks ja sama.

Ja muidugi oleks mees pidanud ütlema, et last ei soovi. Nemad soovivad iga ilmaga lapsi. Ja üks õige mees teeb vasektoomia, sest ta ei sea naise elu ohtu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meigita on kõik hallid hiired või enamus vähemalt. Naise ilu tuleb hinnata ilma meigita, siis saab ausa tulemuse.

Ei tee see meik ka sitast saia.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tee see meik ka sitast saia.

makeup transformation, the power of makeup pane otsingusse. Meeste jaoks on paljud naised inetud ilma meigita, võinoh, väga tavalised. Mehed on üsna lollid tegelikult selles suhtes, nad ei taju seda võltsi ära. Ja vanem naine näeb paratamatult meigita veel halvem välja kui noorem. Kahjuks see nii on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

makeup transformation, the power of makeup pane otsingusse. Meeste jaoks on paljud naised inetud ilma meigita, võinoh, väga tavalised. Mehed on üsna lollid tegelikult selles suhtes, nad ei taju seda võltsi ära. Ja vanem naine näeb paratamatult meigita veel halvem välja kui noorem. Kahjuks see nii on.

Võin panna, aga palju inimesi sa sellise krohvikihiga siis näed. See näeb ilus välja teatud valguses, aga igapäevaselt sa ei peta sellise meigiga küll kedagi. Suurem osa keskmise välimusega naisi pole ka meigiga teab mis iludused, kuigi meigita on muidugi veel hullemad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sind nii väga huvitab, siis minu arvates ei tohiks suur osa mehi ja ka naisi lapsi saada.

Kes sinu arvamust üldse küsib!

Sind, sa rumal vanamees, ju huvitas nii väga minu arvamus. Just kiunusid siin, et miks minu arvates kõik mehed lapsi peaksid saama ja tundsid ennast puudutatuna, sest sul neid ei ole. Pane pudel käest, siis ehk ei esine enam mälukaotusi.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võin panna, aga palju inimesi sa sellise krohvikihiga siis näed. See näeb ilus välja teatud valguses, aga igapäevaselt sa ei peta sellise meigiga küll kedagi. Suurem osa keskmise välimusega naisi pole ka meigiga teab mis iludused, kuigi meigita on muidugi veel hullemad.

Ma näen sellise krohvikihiga naisi väga palju, palju rohkem, kui ainult kulmupliiatsit kasutavaid naisi. Makeup tundub naistele elementaarne olevat nagu juuste värviminegi, aga paljud oleksid kenad ilma meigita, meik muudab neid hoopis koledamaks. Kumminukud ei ole atraktiivsed, aga see minu arvamus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võinoh, mina isiklikult tänaval ei näe samasuguse välimusega naisi nagu filterdatud piltidel. Pildil ja päriselus on väga suur vahe, kuigi tihti on päriselus ilusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga paljud oleksid kenad ilma meigita, meik muudab neid hoopis koledamaks.

Ilmselt oled mees ja ei jaga päris matsu, kes on meikimata ja kes meigitud. Meikimata on sinu arust nude toonides ja tagasihoidlikuma meigiga naised. Pidevalt imestan oma meestuttavate pealt, et kas nad on pimedad ja nimetavad meikimata naiseks sellist, kellel on tehtud meigipõhi, kulmud värvitud, ripsmed värvitud, huuled toonitud, lihtsalt kasutatud on nude ehk tagasihoidlikumaid toone.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

Ei saanud aru, miks neid samu asju abielus olles teha ei või, vaid peab niisama diivanil istuma?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind, sa rumal vanamees, ju huvitas nii väga minu arvamus. Just kiunusid siin, et miks minu arvates kõik mehed lapsi peaksid saama ja tundsid ennast puudutatuna, sest sul neid ei ole. Pane pudel käest, siis ehk ei esine enam mälukaotusi.

Ohhhh, sa oled küll segane. Sa ei tea teistest mitte midagi, ainult mõtled lugusid välja.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, aga millega sa seletad seda, et keskeas jätavad mehed oma säravad 50 aastased naised maha ja võtavad mingi prillidega halli hiire asemele, peaasi, et noor. Olen mitut sellist metamorfoosi näinud, kuidas tublist ja armastavast abielumehest ei ole midagi järel, paneb oma halli hiirega maailma lõppu, kuigi objektiivselt on ta enda naine tunduvalt kaunim, haritum, kõige-kõige ja seni on ka armastus olnud suur, aga vot siis, noorema pärast läheb kohe arust ära.

Ei usu su juttu. Sind jäeti maha ning pead ennast püssiks ning uut pihvi hiireks ilmselt. Tegelt on muidugi vastupidi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli mutid arvavad, et päevade käimine ja rasestumisvõime on üks ja sama.

Seetõttu ongi õige ütlus, et 70% rahvast on purulollid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

Ei saanud aru, miks neid samu asju abielus olles teha ei või, vaid peab niisama diivanil istuma?

aga peab abielus olema või võib niisama teha mida iganes ja ehk ka diivanil istuda? imelik küsimus, ma ei osanud kuidagi vastata kohe 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

Ei saanud aru, miks neid samu asju abielus olles teha ei või, vaid peab niisama diivanil istuma?

aga peab abielus olema või võib niisama teha mida iganes ja ehk ka diivanil istuda? imelik küsimus, ma ei osanud kuidagi vastata kohe ????

No võrdluses oli ju “abielus ja istuks niisama diivanil” vs “samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame”. Ma küsisin, miks abielus olles peab niisama diivanil istuma, mitte ei või neid samu õhtuid samamoodi sisustada, kui te praegu teete. Ma ei saanud aru, kuidas abielu teie elustiili välistab. Minul on täiesti ükskõik, kas te olete abielus või üldse mingis suhtes, sa ise tõid abielu mängu ja küsisid, kas abielus diivanil niisama istuda oleks vähem hale kui teie praegune elustiil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees võib sinu mees olla ka 15 aasta pärast koos kahe imearmsa beebiga.

48-aastane naine kahe beebiga? Nojah, miks mitte, Kaie Kõrbil läks õnneks. Päris tavaline see muidugi pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahhh? Kartulivao vahel polnud valikut? Ma ei saa aru, et nagu munarakul polnud kartulivao vahel valikut, mõtles, et oi kurjam, pean rasestuma?

Ma sain aru, et vägistati seal kartulivao vahel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, aga millega sa seletad seda, et keskeas jätavad mehed oma säravad 50 aastased naised maha ja võtavad mingi prillidega halli hiire asemele, peaasi, et noor. Olen mitut sellist metamorfoosi näinud, kuidas tublist ja armastavast abielumehest ei ole midagi järel, paneb oma halli hiirega maailma lõppu, kuigi objektiivselt on ta enda naine tunduvalt kaunim, haritum, kõige-kõige ja seni on ka armastus olnud suur, aga vot siis, noorema pärast läheb kohe arust ära.

Ma seletaksin seda julgusega. Ja see ei ole ühepoolne. Lapsed kasvavad suuremaks, tekib meeletult vaba aega,  siis sa hakkad vaatama, kes su kõrval üldse on. Ja siis tekib see hetk ja  tunne- kõik hakkab ära lõppema- ma veel lähen. Seda peab ise kogema. Päriselt tuleb ka selline vabaduse tunne peale, justkui oleks uuesti 17.  Toimubki lolliks minemine. See juhtub ka naistega. Ahmid omale värsket õhku sisse ja kui noorem sulle tähelepanu pöörab- no siis on minek.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt oled mees ja ei jaga päris matsu, kes on meikimata ja kes meigitud. Meikimata on sinu arust nude toonides ja tagasihoidlikuma meigiga naised. Pidevalt imestan oma meestuttavate pealt, et kas nad on pimedad ja nimetavad meikimata naiseks sellist, kellel on tehtud meigipõhi, kulmud värvitud, ripsmed värvitud, huuled toonitud, lihtsalt kasutatud on nude ehk tagasihoidlikumaid toone.

Ei ole mees ja saan ikka aru, jumestuskreem või mingisugune puuder on ainus asi, millest ei pruugi aru saada. Ripsmed, kulmud, highlighterid, huuled, põsesarnad, laud- saab aru. Selline anorektiline ja modellikõhn välimus, hiiglaslikud kummirinnad, tuharaimplantaadid, nukulik ja inimest pigem mitte meenutav nägu süstitud huulte ja mingite filtritega, ei kõneta, a selliseid tibisid loetakse seksikaks. Tegelikult on nad tavalised nagu see courtney clenney, kes praegu kohtu all. Youtube is kommentaarid, et erinev inimene on, selle põhjal, mis oli instas (ta oli? onlyfansi modell) ja see, mis kohtusaalis. Minu jutu mõte oli see, et noor hall hiir veab mehe minema, aga tegelikult võib-olla see hall hiir ongi ilusam kui need feiktibid ja feiktibid oleks ilma meigita kordi inetumad hallist hiirest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

48-aastane naine kahe beebiga? Nojah, miks mitte, Kaie Kõrbil läks õnneks. Päris tavaline see muidugi pole.

Jahjah, kahe lapsega tahtsin öelda, panin beebiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jutu mõte oli see, et noor hall hiir veab mehe minema

Ei ole ju võimalik, et mees veetakse minema. Juu saab mees tunnustust mujalt.  Jälgi perekooli kommentaare, vaata mis sõnadega meestest räägitakse. On normaalne? ei ole ju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ju võimalik, et mees veetakse minema. Juu saab mees tunnustust mujalt.  Jälgi perekooli kommentaare, vaata mis sõnadega meestest räägitakse. On normaalne? ei ole ju.

Ma olen sooja toidu leti juures ja tordiriiulite juures näinud korduvalt mehi oma naisi aasimas, tagant kiirustamas ja õiendamas. Perekoolis sõnavõtte ma nii tõsiselt ei võtaks, näo ees oskavad naised olla. Kui vaja, annavad jälle ja siis on mustade sokkide pärast õiendamine, nagu sa mainisid, kohe unustatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja oleks ka kummaline, kui suhte alguses ei saaks tunnustust. Kahjuks iga tunnustus ammendab end esimese kahe nädala jooksul ja siis kraabitakse vana naise ust.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 33-aastaselt ikka veel ainult planeerid, istud, suitsetad ja selle kõrvale muusikat kuulad, siis millal Sa päriselt elama hakkad muidu?

 

Olen nõus. Iga aasta süvenevad riskid ka lapse tervisele ja kui olla 50+ ja ikka veel ainult reisida ja chillida, lapsi pole, vaat siis on küll paljudel lõpuks kurb meel. Ikka on aegajalt neid kurblikke pihtimusi kuulda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

48-aastane naine kahe beebiga? Nojah, miks mitte, Kaie Kõrbil läks õnneks. Päris tavaline see muidugi pole.

Õnneks? Pea kõik need 46+ mammad on kunstlikult viljastatud. Ajavad ainult häma, et nad loomulikult jäid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nõus. Iga aasta süvenevad riskid ka lapse tervisele ja kui olla 50+ ja ikka veel ainult reisida ja chillida, lapsi pole, vaat siis on küll paljudel lõpuks kurb meel. Ikka on aegajalt neid kurblikke pihtimusi kuulda.

50+ naised on tihtipeale ka siis üksikud, kui on lapsed. Lapsed on suured, elavad oma elu ja mehed jalga lasknud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks? Pea kõik need 46+ mammad on kunstlikult viljastatud. Ajavad ainult häma, et nad loomulikult jäid.

See on küll tõsi, kuigi paljud seda välja ei soovi öelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 201 )


Esileht Pereelu ja suhted parim enne