Esileht Ilu ja tervis parim hüaluroonhappe seerum?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: parim hüaluroonhappe seerum?

Postitas:

Nahk on jube kuiv ja tundlik, kosmeetik diagnoosis pindkuivuse ja soovitas hüaluroonhappega tooteid vaadata – pilt on aga nii kirju, kes oskab soovitada? Kõige rohkem endal praegu silma jäänud Mizoni seerum ja LUMI Naked.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mizoni hüaluroonhappeseerum on väga hea, aga seda ei kasutata üksinda, vaid ikkagi kreemi alla.

Mizoni sarjast soovitan sellele lisaks water volume geelkreemi, mis on minu pindkuivale nahale väga hästi mõjunud.

 

 

 

 

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see teema läheb Ilu alla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vesinikperoksiidi lisandiga pidi kõikse parem olema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seerum läheb kreemi alla. Ise kasutan the ordinary hüaluroonhappe seerumit.

+1 Väga hea toode super hinna juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LUMI väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mizoni hüaluroonhappeseerum on väga hea, aga seda ei kasutata üksinda, vaid ikkagi kreemi alla.

Mizoni sarjast soovitan sellele lisaks water volume geelkreemi, mis on minu pindkuivale nahale väga hästi mõjunud.

Miks seda postitust miinustatakse? Ostsin endale sama seerumi Loverte arvustuste põhjal, kus kõik kiitsid. On siis tegelikult kehv toode?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mizoni hüaluroonhappeseerum on väga hea, aga seda ei kasutata üksinda, vaid ikkagi kreemi alla.

Mizoni sarjast soovitan sellele lisaks water volume geelkreemi, mis on minu pindkuivale nahale väga hästi mõjunud.

Miks seda postitust miinustatakse? Ostsin endale sama seerumi Loverte arvustuste põhjal, kus kõik kiitsid. On siis tegelikult kehv toode?

Hüaluroonhappeseerumid on tegelikult koostiliselt üsna lihtsad asjad, seega töötavad kõik sama moodi, lihtsalt osade konsistents veidi erinev. Pole sellel Mizoni omal häda midagi. Ma ise olen rahul Ordinary omaga, sest see on lihtsalt odavam.

Miinustamist ära üldse tõsiselt võta. Mõni vajutab kogemata valele nupule, mõni vihkab kõiki seerumeid, mõni kõiki kommentaare.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan juba aastaid Novexpert oma! See on tõesti hea ja puhas. Hind on kallis, õnneks teevad tihti häid soodukaid ja siis tellin.  See Mizoni oma mulle ei meeldinud (lõhnas ja oli kleepuvam).  Mulle isiklikult ei meeldi kui näohooldustooted lõhnavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin Mizoni seerumit ja kreemi, selle hinna eest täitsa ok aga mingi aeg tagasi avastasin Coxiri sarja tooted ja ausalt öeldes nende seerumid ja kreemid on minu arvates minu nahale paremad ja olen kasutanud erinevaid ning väikseid kortsukesi on veidi suurepärase niisutamisega vähemaks jäänud 🙂

P.S Loverte teeb päris tihti K kosmeetikale soodustusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parimat ei jaksa sa osta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis parim hüaluroonhappe seerum?