Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Parim hügieeniline huulepulk

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Parim hügieeniline huulepulk

Postitas:

Soovitage head hüg. huulepulka, mis ei jääks huultele kleepima, kuid niisutaks hästi ja raviks lõhenevaid, ketendavaid huuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õhtuti astelpajuõli

0
0
Please wait...
Postitas:

Elisabeth Ardeni 8-tunni kreemi huulepulk meeldib mulle kõige rohkem. Niisutab korralikult ja seda peab harva peale kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 10:01; 16.11 13:59;
Postitas:

Olen jäänud truuks dr hauschka huulepalsamile (mis purgis, mitte pulgana), kuigi see vist ikka natuke kleebib (aga mind ei häiri). Mul lähevad huuled talvel tuule, niiskuse ja külmaga ikka jube hulluks. See on tõeline päästja:)

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elisabeth Ardeni 8-tunni kreemi huulepulk meeldib mulle kõige rohkem. Niisutab korralikult ja seda peab harva peale kandma. [/tsitaat]

Sama siin, kuigi mul pole huulepulk, on kreem. Lisaks veel blistex kreem.

0
0
Please wait...
Postitas:

Blistexi klassikaline huulepulk ajab asja ära. Sõltuvust pole täheldanud, täna nt unustasin õue minnes peale panna ja midagi ei juhtunud. Pilt: http://www.google.ee/search?q=Blistex+Classic+Lip+Protector&client=firefox-a&hs=LA0&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=rcs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=2I5oVPH5Boe5ygOx8YCwBQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=657

0
0
Please wait...
Postitas:

Miks te Blistexit kasutate? Sellest on ju nii palju igal pool juttu olnud, et see tekitab korralikku sõltuvust ja rikub huulte loomuliku kaitsevõime.
Ma olen seda Blistexi sõltuvust näinud lähedasel inimesel ja see oli jube. Iga paari minuti tagant pidi Blistexit huultele määrima. Kui Blistexit läheduses polnud hakkasid käed ka värisema. Ise inimene loomulikult eitas kategooriliselt pikka aega, et tal probleem on.
Blistexi sõltuvusest saigi konkreetne inimene lahti tänu Elisabeth Ardeni kreemile. Seda pidi alguses kasutama paar korda päevas, siis korra päevas ja siis ei olnud järsku enam mingit vajadust midagi huultele määrida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 10:01; 16.11 13:59;
Postitas:

Seda siin kasutab Rootsi armee ja see on spetsiaalselt talvisteks oludeks toodetud. Eestis seda ei müüda, kuid kui on võimalik tuua või lasta seda kellelgi Rootsist tuua, siis soovitan väga. Müügil on apteekides.
http://mikeshouts.com/hudsalve-swiss-army-knife-lip-balm/

0
0
Please wait...
Postitas:

“Nurme seep” Vitamiini huulepalsam mandariini eeterliku õliga

0
0
Please wait...
Postitas:

Ardeni huulebalsamid väga hea, nii pulgana kui topsis (eight hour). Viimase aja meeldiv üllatus oli lapse kotist Nivea huulepalsam, see siis soodsamatest.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, EA huulekreem on hea, aga odavamalt saab Apotheka apteegist nende omatoote Kriimusalv.
https://apteek.apotheka.ee/product/3559

Sobib ka kriimudele ja ninasse, kui nohu kipub tulema. Hoian tööl sahtlis, autos, kodus. Kotis on EA, kergem kaasas kanda.

Olin ka kunagi huulepulgasõltlane, nende kahe asjaga sain vabaks. Huuli tuleb ka koorida, näiteks meega või sellesama kriimusalviga. [/tsitaat]

Ostsingi nüüd ka kriimusalvi (küll haiseb jubedalt, nagu halvaks läinud piim), et huulepulgasõltuvusest lahti saada. Aitäh vihje eest! 🙂 Aga kuidas sellega huuli täpsemalt kooritaksegi? Või piisab sellest, et määrin lihtsalt peale? Kui kaua Sinul aega läks, kuni sõltuvusest lahti said?

0
0
Please wait...
Postitas:

Eucerin on minu lemmik aastaid olnud. Sõltuvust tekitab ta küll, sest ma ei saa päevagi ilma selleta olla. Samas ei kleepu ja huuled on mõnusalt pehmed kogu aeg.

0
0
Please wait...
Postitas:

Sence Lip Balm Natural.

0
0
Please wait...
Postitas:

blistex topsikeses ja carmex on minu valikud.

0
0
Please wait...
Postitas:

Hügieenilise puhul on esmatähtis vaadata koostist, et sees poleks mineraalõli, parafiini. See teeb kile peale, kuivatab.

Kosmeetikute õpetaja Leelo Simisker nendib, et näiteks parafiini sisaldavad huulepalsamid, -võided ja -pulgad kuivatavad huuli rohkem kui niisutavad. Niisuguseid palsameid kasutades satub inimene omamoodi nõiaringi ja huuli on tarvis veelgi sagedamini niisutada, sest need kuivavad väga kiiresti, pakitsevad ja lõhenevad. Seetõttu soovitab Simisker huulepalsamit või -võiet ostes jälgida, et selleks poleks mineraalõli (paraffinum liquidum). Nahka kaitsevad tema sõnul pigem looduslikud õlid, rasvad ja vahad.

0
0
Please wait...
Postitas:

Joiki apelsini huulepulk on minu lemmik. Kasutasin enne seda Blistexit ja märkasin isegi, et hakkan sõltuvusse jääma. Joikiga seda muret pole, niisutab kenasti ja lõhnab nii hästi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Bepanthen kreem. Pole küll huulte jaoks mõeldud, kuid sobib sellegipoolest hästi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Blistexi tuubis, medicated balm vms, mis on normaalsema koostisega kui muud. Joiki ja Eucerini nt mida ka proovinud võin ka järjest mäkerdada päev otsa, kui huuled juba kuivama hakkavad, see ravib päeva-paariga terveks ja asi unustatud, st ei teki edasist sõltuvust.

0
0
Please wait...
Postitas:

juba 10 aastat kasutan vaheldumisi hauschka pulka ja weleda everoni, teiste poole isegi ei vaata. no vahel mõnda põnevasse ökokosmeeetika poodi sattudes ostan prooviks mõne uue hyg pulga ja ühega olen isegi rahul olnud, aga selle nime ei mäleta enam:)

0
0
Please wait...
Postitas:

Endale meeldis vanasti Blistexi võie väga.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minu lemmik on Couleur Carameli huulepalsam, niisutab, kaitseb ja püsib ka hästi peal

0
0
Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ilu ja tervis Parim hügieeniline huulepulk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.