Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Parim kehakreem või kehavõi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Parim kehakreem või kehavõi

Postitas:

Tahaksin midagi hästi niisutavat, toitvat, meeldiva lõhnaga. Mulle on silma jäänud nt Victoria’s Secreti ihupiimad, Elizabeth Ardeni Eight Hour kehavõi, aga ostnud veel ei ole. Kas olete neid kasutanud, kuidas on kogmused, mida ise soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad toitvat ja hooldavat, siis ära vaata mingi VC ega Areni keemia poole. See vaid pikapeale kuivatab nahka. Võta naturaalne õli või kehavõi.

0
0
Please wait...
Postitas:

mul on elizabeth ardeni honey drops kreem, mis niisutab küll hästi, aga kasutada ma seda eriti ei suuda – liiga vänge lõhn. ei meeldi tundide kaupa lõhnavana ringi käia.
sain sünnipäevaks sellise kreemi: http://www.dermoshop.com/ee/products/3560-primo-kehavoi-jogurt?r=%2Fintent%2Fskincare%2Fmoist
ja see on vaieldamatult parim, mida elu sees kasutanud olen. niisutab väga hästi, lõhn on õrn ja kerge ning väga mõnus.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on elizabeth ardeni honey drops kreem, mis niisutab küll hästi, aga kasutada ma seda eriti ei suuda – liiga vänge lõhn. ei meeldi tundide kaupa lõhnavana ringi käia.
sain sünnipäevaks sellise kreemi: http://www.dermoshop.com/ee/products/3560-primo-kehavoi-jogurt?r=%2Fintent%2Fskincare%2Fmoist
ja see on vaieldamatult parim, mida elu sees kasutanud olen. niisutab väga hästi, lõhn on õrn ja kerge ning väga mõnus.[/tsitaat]

Mul on just kasutusel EA Honey drops ja nii mõnus kreem, lõhn ka väga meeldib. Mina julgelt soovitan

0
0
Please wait...
Postitas:

The Body Shopi kehavõid. Lõhnapoolest olen aastaid olnud mango kehavõi fänn. Viimase aja avastus ja lemmik e-vitamiini kehavõi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma ostsin endale Rimist tavalise Oreoni body lotioni 2 euri eest, see lõhnab nagu mandel ja on veidike vedelam kui ma tahaks, aga niisutab hästi. Ei haise ka. Sisaldab e-vitamiini ja mandliõli. Soovitan.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minu jaoks on arusaamatu, et inimene tahab endale lõhnavat kehakreemi. Ise kasutan ainult mittelõhnavaid tooteid juba aastaid. Minu lemmikuks on saanud Neutrogena kehakreem. Väga hea ja lõhna pole.

0
0
Please wait...
Postitas:

ostsin täna just Neutrogena toitva kehakreemi e- vitamiiniga ja ma ei suuda oma ostu ära kiita. Mu käed pole ammu nii siidised ja pehmed olnud, katsetasin kohe töö juures ära.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mulle kingiti Joiki tooted, kehakreem üks nendest. Väga meedis. eeb keha mõnusaks ja on meeldiva maheda lõhnaga.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minu kogemus Body Shopi kehavõidega on, et lõhnavad küll hästi, kuid ei niisuta piisavalt. Mulle seetõttu ei sobinud. Neist mis niisutavad ja lõhnavad hästi, on viimasel ajal meeldinud Weleda roosikreem, Lumene Arctic Spa ja Lavera aaloe ja lavendliga kreem. Neutrogena ja Eucerin on ka head (neile, kes lõhnavabu kreeme armastavad).

0
0
Please wait...
Postitas:

Kuna siiski 60% kehale kantavatest ainetest imendub, tasuks hoolikalt valida igapäevast kosmeetikat. Vii ennast kurssi koostisainetega, see ei ole tegelikult keeruline – kõige paremad nahaniisutajad on õlid ja võid, see tähendab, et kreemi koostises võiks olla: kookosõli, jojobaõli, riitsinusõli, neemiõli; sheavõi või mangovõi. Need koostisained tekitavad väga harva allergiaid.
Samas tuleks vältida säilitusaineid (parabeene), värvaineid (eelista looduslikke värve, enamasti heledamapoolsed ja kreemikad), sünteetilisi lõhnaaineid (märgitud pakendile “parfum”). Täiesti hea ja mõnusa lõhna saab eeterlike õlide kombinatsioonidest. Vastasel juhul nullib kogu see lisatud keemia õlide ja võide niisutavad omadused ära.
Väga head tooted – Nurme Seebi kreemid, näiteks lätlaste Madara. Kui viitsid tellimust oodata, siis USA IHerbi lehel on suur valik soodsa hinnaga kreeme.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minu viimane hea leid on Lumene kase-mee kehakreem, roheline suur tuub. Hästi hea lõhnaga, imendub hästi ja niisutab korralikult.
Enne seda kasutasin pikalt (oma 3-4 purki järjest) Avoni planet-spa vahemere-oliivi kehakreemi. See oli ka väga hea, aga tahtsin vaheldust.

0
0
Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ilu ja tervis Parim kehakreem või kehavõi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.