Esileht Kodunurk Parim lahustuv kohv?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Parim lahustuv kohv?

Postitas:
Kägu

Tööl on kahjuks ainus võimalus kohvi teha lahustuvat kohvi või pätikat. Kohvimasinat pole (ega tule, seega pole mõtet anda soovitusi a’la küsige kohvimasin vms), veekeedukann on olemas. Seega, joon lahustuvat. Jube, aga pole kuidagi suutnud kohvijoomisest loobuda ka. Pätikas pole parim variant, sest kohvipaksu ei tohi tegelikult visata ei prügikasti, WCsse ega kuhugi mujale.

Milline lahustuv kohv on teie meelest joodav? Ma isegi ei küsi, milline oleks parima maitsega, kõik on kehvad, ma tean 😀 Aga mis kõige joodavam on?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jacobs Krönung – see klaaspurgis.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks WC-sse ühe kohvitassi paksu koos ohtra veega ei tohi visata? Kakal ka ei tohi käia?

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sellist polegi. Tavaline purukohvi masin maksab a20€ pluss filtrid 2€ /200tk. Saad sellega pool aastat teha vähemalt kohvi. Võtad kodust oma kohvipuru kaasa. Või käib see summa üle jõu, et endale mõnusamat kohvi teha? Võibolla keegi tahab veel kampa lüüa ja masinaga kohvi teha saad summat jagada.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jacobs Millicano (plekkpurgis) ja Jacobs Krönung.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa seda kohvipaksu prügikasti ei või visata? Kui teil biojäätmete kasti ei ole, siis polegi ju muud varianti. Isegi, kui sul oleks seal kohvimasin tööandja poolt, siis ka sellel tekib samamoodi kohvipuru, mis tuleb ära visata, seega pole nagu vahet, millises potsikus või masinas sa seda kohvi leotad – jääk ikka prügikasti. Ja kui tööandja ei osta masinat, siis mina võtaks ka isikliku kaasa, kui see paremat kohvielamust suudab pakkuda, kui mingi tassi tehtud mögin. Aga muidu teemasse, siis mina armastan Nescafe Classic lahustuvat kohvi ja kuigi meil on tööl suur Jura masin olemas, mis teeb ka sadat sorti kohve, siis mulle ei maitse sealne oakohv ja teengi ise omale lahustuvat (ja ostan selle ka ise).

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nescafe classic ja Nescafe gold. Vahel olen ootamatule külalisele pidanud lahustuvat pakkuma (sest ise kasutan ainult seda) ja külaline on imestunud, et nii maitsev.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nescafe gold jmt on täiesti normaalsed. Kasutada ei kõlba 2in1, 3in1, Cappuccino jmt kohvijoogipulbrid. Tean perekonda, kus on olemas korralik käpaga masin, aga hommikuti joovad lahustuvat, sest see on mugavam.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule nescafe ei meeldi. Teismeeast oli meeles, et ema sai kuskilt pruuni madala lahustuva kohvi purgi ja see oli hea. Sel suvel avastasin, et seda müüakse praegu ka poodides. Ostsin ära ja on endiselt hea – indian instant coffee.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ostaks hea termose ja võtaks kodus korraliku kohvi kaasa tööle.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ostaks hea termose ja võtaks kodus korraliku kohvi kaasa tööle.

Paar tundi kuumas seisnud kohv on mu meelest väga jube, olgu kui korralikust oast tahes. Pigem jooks lahustuvat (kuigi pole 20 aastat ühtegi proovinud). Lapsepõlvekodus joodi Nescafe pulbriga, tookord ei tundunud üldse paha.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa presskannu töö juurde ei saa viia? Neid on isegi tassisuuruses saada, ei peagi suur olema.
Ja mis imelik jutt see on, et kohvipaksu ei tohi mitte kuskile visata? Kuhu sa kodus siis selle paned?

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte ükski. Ausalt. Ükski pole võrreldav oakohviga.

Ja kohvipaksu tohib loomulikult prügikasti panna. Biolagunevate jäätmete kasti. Kui seda eraldi pole, siis olmejäätmetesse. Nagu ka kohvifiltrid koos kasutatud kohvipuruga.Jah, kraanikaussi ei valata, tekitab ummistusi.

Kui puru st “pätikas” häirib, ostaks sellise kohvikruusi, kuhu peale käib filter kohviga…valad kuuma vee sealt läbi ja puru tassi ei satu.Või tõesti väikese presskannu tööle.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda, et kohvipaksu ei tohi kuhugi visata, sätestab ettevõte ise, igal pool puhkeruumides ja WCdes on suured sildid ja suur amplaava, kui avastatakse, et ikkagi keegi on visanud. Ma ei tea, miks see nii on. Sellepärast ilmselt pole kohvimasinaid ka kuskil.

Pätikas mulle endale väga maitseb muidu. Kohvipaksu pärast koju tagasitoomine tundub aga natuke liiga absurdne 😀

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pätikas ongi see õige ja algupärane kohv mida sajandeid on joodud. Leia variant kuhu kohvipaks koguda -paremat võimalust ei ole.
Kohvipaks ummistab kõik torud-suures riigiameti majas kus kunagi sai töötatud olid kraanikausid pidevalt umbes, tänavavõrguni ulatuvat kanalisatsioonijuppi puhastati umbes kord kuus…

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on ettevõtte sisekord või poliitika selline, et kohvi ei jooda seal siis muidugi ei saa ka ise masinat tegemisekskohale tuua. Jääbki varaint kas termosega kaasa või lased kellelgi tuua kodust kohvi tööle. Võimalus ka oma autosse kui sellega tööl käid panna kohvimasin ja seal käia kohvi joomas. Müüakse ju 12V peal töötavaid kohvimasinaid.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kasutan kohvipaksu eraldamiseks sõela. Väga mugav.
https://www.iherb.com/pr/iHerb-Goods-Stainless-Steel-Tea-Infuser/63968

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pätikas mulle endale väga maitseb muidu. Kohvipaksu pärast koju tagasitoomine tundub aga natuke liiga absurdne 😀

Osta endale kontorisse väike kompostikastike. 😀

Oh, või kui teil on toataimed lubatud, siis võta mõni selline, mida saab igapäevaselt kohvipaksuga väetada.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel on ju ka kapselkohvimasinad. Ma ise pole joonud (vist), aga olen kuulnud, et täitsa joodav on. See masin ise on üsna väike, kapslid on kinnised ja ilmselt ei saa keegi aru, kui prügikasti inspekteerib, et see kohvipuru sisaldab.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See masin ise on üsna väike, kapslid on kinnised ja ilmselt ei saa keegi aru, kui prügikasti inspekteerib, et see kohvipuru sisaldab.

Jah, sest mitte keegi ju ei tea, et on olemas kohvikapslid!

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohvipaks ummistab kõik torud-suures riigiameti majas kus kunagi sai töötatud olid kraanikausid pidevalt umbes, tänavavõrguni ulatuvat kanalisatsioonijuppi puhastati umbes kord kuus…

WC ka ummistab ära? Häda nr. 2 ikka võib tööl teha?
Nescafe classic crema on ok.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse mitte paha pärast, aga mis põhjendus see olla võiks, et prügikasti ei tohi kohvijäänuseid visata? Mõtlen ja mõtlen ja ei suuda välja mõelda miks selline imelik kitsendus.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nescafe classic crema on ok.

Kui sina oma ühe kohvi päevas alla uhad, siis võib-olla ei ummista, kuid ilmselgelt hakkaks kogu kontor sama tegema.

https://tallinnavesi.ee/sotsiaalne-vastutus/kampaaniad/sanitaarpolitsei-ara-tee-troppi/

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sina oma ühe kohvi päevas alla uhad, siis võib-olla ei ummista, kuid ilmselgelt hakkaks kogu kontor sama tegema.

Aga kui kõik hakkavad oma häda nr 2 tööl tegema? Mõni ehk isegi mitu korda?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahustuv kohv pidi tervislikkuse mõttes üks paremaid valikuid olema. Ca 4 tassi võib juua. Presskannu kohvi on soovitav juua 1 tass päevas ja mitte rohkem. Nii et ei maksa presskannu ka päris alati soovitada. Maitse ja aroom on teine teema muidugi

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saa aru ometi, et kui sa ei viitsi Tallinna Vee lehelt lugeda miks siis siin ei viitsi ka keegi sulle seda selgitada. Aga ma võin proovida. Põhimõtteliselt on nii, et junn voolab põhitrassis ka vähese veega edasi aga kohvipaks jääb toruseina külge nagu kleepekasja nii see ummistus kogunema hakkabki. Kohvisodi külge jääb junn, selle külge järgmine, paber, veel junn ja vähem kui kuu ajaga ongi trass umbes.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saa aru ometi, et kui sa ei viitsi Tallinna Vee lehelt lugeda miks siis siin ei viitsi ka keegi sulle seda selgitada. Aga ma võin proovida. Põhimõtteliselt on nii, et junn voolab põhitrassis ka vähese veega edasi aga kohvipaks jääb toruseina külge nagu kleepekasja nii see ummistus kogunema hakkabki. Kohvisodi külge jääb junn, selle külge järgmine, paber, veel junn ja vähem kui kuu ajaga ongi trass umbes.

Aga kui pole junn, on selline mass? Kohvipaksu toruseinte külge jäämise põhjendus oli, et sisaldab rasva. Väjaheited sisaldavad ka ometi rasva, eks? Miks see toruseinte külge ei jää?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul käis kunagi torumees, kes seletas ka, et kohvipaksu ei tohi kanalisatsiooni lasta. See settivat umbes nagu liiv teatud kohtadesse torudes ja sinna tekibki ummistus.
Mina kallan kodus roosipeenardele. Töö juures on biojäätmete konteiner selleks. Ja tõesti – paberikorvi ei tohi kallata (paber läheb vanapaberikonteinerisse), olmeprügisse aga võib.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kapslimasin tundub siis parim variant. Väike, enda oma, need kapslid võid ka koju kaasa viia kui mingi ulmeprügisüsteem on, et midagi panna ei või.
Aga olles kohviistandustes käinud, siis lahustuv kohv on tehtud toorainest, mis on praak, millest mitte midagi muud teha ei saa, sestap on see ikka viimane saast ja seda tasuks küll vältida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

😂😂😂
Selgituse eest 5+!

+7
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Kodunurk Parim lahustuv kohv?