Esileht Beebi ja mitmikud Parim lamamistool

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Parim lamamistool

Postitas:

Kunagi väga ammu, eelmise lapsega, oli babybjörn. Kas on müûgile tulnud paremaid? Millised lamamistoolid on teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Babybjörn on kahtlemata praegugi kõige populaarsem. Mul esimene laps ja ostsin ka BB tooli. No asendamatu asi, kasutan igapäevaselt kuigi laps juba 10-kuune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vist paremat siiani. Meil päris pisititena lapsed ei tahtnud seal ollagi, õige kiikumine hakkas isegi u aastasena, kui nad ise tooli ja sealt välja ronisid (jalarihma võtsime ära, oli nende oma kiiktool), üksteist kiigutasid, asju pildusid nagu ragulkaga 🙂 lapsed olid kaksikud ja kahekesi seal otsas ronides ületasid ikka tunduvalt selle tooli kandevõime, vastu pidas kõik need tembud ja jäi terveks, pidas veel kolmanda lapsegi ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime kingitusena Chicco lamamistooli. Oleme praeguseni rahul olnud. Talle väga meeldib. Mulle endale meeldib, et seda saab kasutada kuni 18kg-ni. Seda saab panna nelja erinevasse astmesse. Päris tooliks kuni lamavasse bing saab panna ka kiikuma ning nii, et ta seisab.
Muidugi Babybjörni tool on kindlasti parim, aga meile meedib see Chicco oma ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 11:24; 17.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime kingitusena Chicco lamamistooli. Oleme praeguseni rahul olnud. Talle väga meeldib. Mulle endale meeldib, et seda saab kasutada kuni 18kg-ni. Seda saab panna nelja erinevasse astmesse. Päris tooliks kuni lamavasse bing saab panna ka kiikuma ning nii, et ta seisab.

Muidugi Babybjörni tool on kindlasti parim, aga meile meedib see Chicco oma ka ????

Kas teil on see mängukaar ka?
Jube kergelt tuleb ära, korraks vastu lähed või beebi kergelt tõmbab on mängukaar paigast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahel lapsel oli babybjörn. Teisel lapsel lisaks ka stokke tool, mida sai stokke söögitooli külge kinnitada. Babybjörn kõige lihtsam ja kergem. Stokke tooli ostsin, kuna tahtsin last kõrgemale panna, näiteks köögis söögitegemise ajal või kui laua ääres istusime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime kingitusena Chicco lamamistooli. Oleme praeguseni rahul olnud. Talle väga meeldib. Mulle endale meeldib, et seda saab kasutada kuni 18kg-ni. Seda saab panna nelja erinevasse astmesse. Päris tooliks kuni lamavasse bing saab panna ka kiikuma ning nii, et ta seisab.

Muidugi Babybjörni tool on kindlasti parim, aga meile meedib see Chicco oma ka ????

Kas teil on see mängukaar ka?

Jube kergelt tuleb ära, korraks vastu lähed või beebi kergelt tõmbab on mängukaar paigast.

Meil seda kaart ei ole. Meie omal on selline kõver pulgake püsti, mis seisab hästi (saab ka eest tal ära keerata) – https://www.chicco.ee/chicco-balloon-lamamistool-baby-elephant.html (kui te just sama ei mõtle).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 11:24; 17.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel oli ka Chicco ja olin väga rahul. Hea tugev, sai kiigutada, kasutada hiljem söögitoolina ehk panna söömise ajaks püstisemasse asendisse. Minu meelest suurema lapsega vajub see Babybjörn juba liiga vastu põrandat ja kuna seda ei saa fikseeerida asendisse, et ei kiiguks, siis toitmiseks ei sobi. Üle 6k vanusele lapsele on seega selline tugevama raamiga ja mitte kõikuv tool parem kui Babybjörn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Parim lamamistool