Esileht Kodunurk Parim mopp suurele majapidamisele?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Parim mopp suurele majapidamisele?

Postitas:

Vabandust, aga mida pkem \”karvastik\”, seda mõtetum mopp, soovitan ikka taldmoppi st seda, millel plaadi alla käib kas krõpsudega või, veel prem, plaadi külge taskutega ristkülikukujuline, lühikese karvaga mopinahk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 19:05; 01.07 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetselt Norwexi mopil on kaks talda – üks kuivpuhastuseks (millega siis käid enne põranda üle ja korjad tolmu ning karvad kokku) ning teine märgpuhastuseks (ehk siis põranda niiskena üle tõmbamiseks). Märgpuhastusmoppi tuleb küll käsitsi väänata aga mul pole see kunagi nii märjaks jäänud, et põrand mõne sekundiga ei kuivaks.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=463621760317269&set=a.463621503650628.113685.366535403359239&type=3&theater

Hetkel on suur mopikomplekt seal ka soodushinnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 13:22; 26.06 15:05; 28.06 16:13; 03.07 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen omanud nii Leifheit kui Wileda taldmoppi ning pole rahul kummagagi. Praegu kasutusel selline riistapuu nagu aknakuivatus kumm aga laiem, näidati ka \”Prillitoosis\” ning mulle sobib. Ennem tõmban ilma lapita põrandalt karvad, tolmu, liiva, kokku ja siis niiske lapiga põrand üle. Ainuke on jah, et lapp tuleb käsitsi väänata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]parketti meil ei ole, aga kivipõrandale on kindlasti kõige parem aurupuhastaja. imelihtsalt saab põranda puhtaks, kuivab kohe, ei mingeid triipe ega laike.[/tsitaat]
Missugune aurupuhastaja sul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Parim mopp suurele majapidamisele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.