Esileht Ilu ja tervis Parim nahaarst Tallinnas!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Parim nahaarst Tallinnas!

Postitas:

Kes on? on ka mõni selline, kelle juurde kõik tahaksid saada?

Mul oleks vaja minna. Kiiret absoluutselt ei ole tegelikult.OLen valmis 3-4 kuud järjekorras ootama. Aga võiks sel juhul siis tõesti parim olla…

Oskab keegi soovitada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga selliseid on Tallinnas umbes pool tosinat. Nende juurde aegu oodata tuleb 3-4 kuud vähemalt. Näit Ave Vahlberg (jaanuari algul panin aja, sain aprilli lõppu), Pille Konno ja veel mõned teised. Järjekord arsti juurde on võrdeline tema tasemega, nii on alati olnud. Igast riiklikust arstipunktist saad sellele tõestuse nii naha- kui muu arsti puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kersti Kivimägi on väga hea nahaarst, riiklike aegu raske saada, kuid tasulisse saab päris ruttu, samas siis tuleb üsna kõvasti ka kukrut kergendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ave Vahlberg on kindlasti oma ala professionaal, kuid üldine suhtlemisoskus jätab soovida. kõike tuleb endal küsida, siis selgitab, muidu on väga kidakeelne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin lapsega Pille Konno juures riiklikus polikliinikus. Sujuvalt suunas ta mind edasi \”tippspetsialisti\” juurde (ma ei mäleta enam mis nimelise), kes töötas muidugi erakliinikus. Ok, mõtlesin, et lapsel suur sünnimärk ja ohtlik jne et lähen siis sinna tasulisse vastuvõttu. Läksime erakliinikusse ja ülla-ülla, keda koridori peal jalutamas nägin… dr Konno muidugi. See nn tippseptsialist vaatas pisut sünnimärki ja saatis meid edasi ühe nahaarsti juurde, kes töötas riilikus vastvõtus. See visiit seal erakliinikus kestis 5 min, mitte mingit abi tegelikult ei saanud, ja maksin 250 krooni. Ma olin nii nördinud P. Konno ebaeetilisest käitumisest, st selle asemel et last ravida, saatis ta meid lüpsilehmaks erakliinikusse, kus ta ka ise töötab (ei tea, äkki on ka omanik vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Parim nahaarst Tallinnas!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.