Esileht Ilu Parim näohooldus vananemise vastu

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Parim näohooldus vananemise vastu

Postitas:
Kägu

Rääkige oma kogemustest, mis on parim olnud. Olen proovinud mitmeid no kosmeetiku juures tehtavaid hooldus, aga oleme ausad, nende mõju pole just pikaajaline. Olen lugenud meetoditest, kus süstlaga naha alla viiakse vitamiine ja hüaloroonhapet, pidavat taastama kollageeni tootlust nahas. Kindlasti on veel palju erinevaid meetodeid. Mis teile tõeliselt hästi mõjunud on?
Olen ka mõelnud Botoxit süstida otsaette ja silmaümber. Vaatasin tuttava pealt, et see päris hästi mõjunud, näos on miimika säilinud, aga mitte nii tugevalt. Mul on just otsaesise miimika väga tugev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rääkige oma kogemustest, mis on parim olnud.

Kõige parem on hankida omale ema, kel on head geenid ja need ka sulle edasi pärandab.
Aga seda peab õigel hetkel tegema, pärast enam parandada ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näojooga ja näomasaaž….aga saan aru, et paljude jaoks on see liiga lihtne ja liiga odav lahendus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

soovitan minna sinna: https://york-beauty.salon.life/york-beauty

Seal need Akademiklinikeni asjad on super head.

Botoxiga ei soovita torkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uute kortsude vältimiseks botox, olemasolevate kortsude kaotamiseks täitesüstid. Mine konsultatsiooni mõnda ilukliinikusse, nad enamasti teavad, mida ja kuhu teha. Mina olen saanud väga head nõu ja soovitusi, keegi pole tahtnud üle süstida ja mind rahast tühjaks teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõusaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja arvategi, et näete siis neljakümneselt 20 välja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule meeldivad aparaadihoolitsused, näiteks Guinot ja Mary Cohr.

Fakt on see, et kui tahta säilida nooremana, siis see on pidev töö, mitte nii et ühe korra teen süsti ära ja siis elu aeg olen noor.

Aga nendel aparaatidel võrreldes botoxiga see asi, et kui botox halvab lihase (ja mis juhtub lihastega, mida ei kasuta kaua? Jääb kängu), siis aparaadid on nö jõusaal lihasele, hoiab toonuses.

Muidugi hea nahahooldus, tervislikud eluviisid, liikumine, toit, stressivaba olemine, puhta vee joomine ja geenid on kõik olulised. Olen ise näinud, kuidas nahk on erinev võrreldes nende pereliikmetega, kes midagi ei tee.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tervislik toitumine aitab päris hästi (näo)nahka kauem ilusana hoida. Samuti elementaarne mitte päikese käes naha põletamine, värskes õhus liikumine, emotsionaalne tasakaal ja muidu tasakaalukas ja täisväärtuslik elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei arva seda, aga 40selt näha välja särav ja hea 40ne on minu jaoks piisav.
Kui geenid ei ole superhead ja mulle on see kui hobi (näen endale meeldivam välja, on tegevust, arenen ja saan uusi teadmisi, lõõgastun, tegelen endale meeldivaga) ja mul selleks ka võimalusi on, siis miks mitte?
Miks selline hobi on halvem kui fitness, markide kogumine, enese tätoveerimine, jahi/paadiga sõitmine, kalastamine või jalgpalli vaatamine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tervislik toitumine, ei alkoholi, ei sigarette, rohkem liikumist väljas.. 40 on 40 ja sellega tuleb harjuda. Ja 40 on veel kaunitar, vaata kui 55 ette lööb. Mida edasi seda rohkem gravitatsioon näole möjub. Sellega tuleb ilmselt lihtsalt harjuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina hakkasin kasutama tugevaid kortsuvastaseid kreeme. ja mõju on tõesti tuntav. salongihooldusel saab sama tulemuse, aga ainult selleks korraks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks 20? Lihtsalt ilus ja hoolitsetud neljakümnene.
PS Tänapäeval on ka 20ndates naisi, kes näevad katastroofiliselt halvad välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina hakkasin kasutama tugevaid kortsuvastaseid kreeme. ja mõju on tõesti tuntav. salongihooldusel saab sama tulemuse, aga ainult selleks korraks.

ja milliseid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja milliseid?

olen seda kasutanud ja praegu on see käsil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb mis vanuses jutt käib.
Mina ise saan kohe 39 ja piisab täiesti mikroneedling-st. Kuur ca 5x ja voilaa. Ausalt see mõjub kogu nahale, mitte ainult kortsudele😊 ja tehakse silmadele ka ja dekolteele😉 parim asi ever. Süstimist ma küll lükkaks võimalikult kaugele. Vähemalt mina. Ja õnneks pole tänu sellele protseduurile ka vaja. Muidugi ka kvaliteetne kodune hooldus juurde.
Mina võin vabalt öelda, et näen parem välja, kui mõni 30 aastane😉 ei kiitle, vaid enda eest hoolitsemine teeb seda. Trenn ka palju vett juua tuleb ka kasuks😊

Eelmainitud Filorga tooteid kasutan minagi ja seda , on tõesti ka väga hea.
https://tradehouse.ee/et/?i=70564

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks 20? Lihtsalt ilus ja hoolitsetud neljakümnene.

PS Tänapäeval on ka 20ndates naisi, kes näevad katastroofiliselt halvad välja.

Jaa täitsa nõus. Vaata ja imesta ainult. Olles ise viimaseid kuid 38 aastane.😊 miks noored/naised ei hoolitse enda eest õigeaegselt, ehk asi jääb ka raha taha paljudel kindlasti, aga seda ilusam ja säilinum sinu nahk vanuse suurenedes on, kui hoolitseda juba 20 enda eest. Minule piisab hetkel korra aastas mikroneedlingu kuurist. Ja pluss korralik kodune hooldus juurde. Ja vaim virge hoida😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas Filorga Time Filler on tõesti efektiivne?Mina kasutasin Filorga Optim eyes kreemi aga paraku silmaümbrus ikka kole kole

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas Filorga Time Filler on tõesti efektiivne?Mina kasutasin Filorga Optim eyes kreemi aga paraku silmaümbrus ikka kole kole

Mina kasutasin Filorga Time Fillerit ja ausalt ei saanud küll aru mingist erilisest mõjust. Kuigi mul kombineeritud nahk, st. ei ole kuiv, siis kreem isegi ei niisutanud piisavalt. Lisaks on seal sees silikoon, mis ei anna küll midagi head juurde nahale, pigem vastupidi. Ei osanud seda ostes vaadata, olin heast reklaamist pimestatud. Praegu hakkasin kasutama Emma Hardie kreemi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutasin Filorga Time Fillerit ja ausalt ei saanud küll aru mingist erilisest mõjust. Kuigi mul kombineeritud nahk, st. ei ole kuiv, siis kreem isegi ei niisutanud piisavalt. Lisaks on seal sees silikoon, mis ei anna küll midagi head juurde nahale, pigem vastupidi. Ei osanud seda ostes vaadata, olin heast reklaamist pimestatud. Praegu hakkasin kasutama Emma Hardie kreemi.

Filorga tooted on minu arvates vaid üks suur haip.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kreemid kahjuks imesid ei tee, ükskõik kui palju me seda uskuda tahaksime. Piisav veejoomine, tervislik toitumine ja piisav füüsiline koormus aitavad naha heale säilimisele kaasa. Ise teen iga nelja kuu tagant botoxit ja olen tulemusega väga rahul, see on natuke ka investeering tulevikku, sest kui kortsutada ei saa, siis ei teki uusi kortse ja olemasolevad ei lähe sügavamaks.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ilu Parim näohooldus vananemise vastu