Esileht Kodunurk Parim restoran Tallinnas?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Parim restoran Tallinnas?

Postitas:

Paksu Margareeta katusekovik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hobinurga teema. Pole kuidagi ajaviitega seotud. Keda ppeaksmingi kõhurõõmu ja raharaiskamise teema väga kõnetama. Ainult igavlevad koduperenaised või rasvunud kapitalisitinärud võivad sellisest teemast huvituda. Neid siin aga on vaid loetud sõrmedel.
Teemasse ka, et parim restoran on oma kodu köök. Seal oskab iga korralik pereisa või -ema või isegi laps valmistada parima roa nii endale kui ka perele ja külalistele. Ei pea kartma siis hepatiiti ega düsenteeriat ega neerupealsepõletikku.

Külahull on jälle rääkinud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 22:16; 19.07 22:23; 20.07 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et keegi pole soovitanud Puri Restot, mis on üks tippe.
https://puriresto.ee/

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 22:16; 19.07 22:23; 20.07 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et keegi pole soovitanud Puri Restot, mis on üks tippe.
https://puriresto.ee/

Millise imetrikiga seda menüüd lugeda saaks https://puriresto.ee/chef/menuu/#book
või olen liiga vaene, ei näidatagi? Kuigi broneerida saaks…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et keegi pole soovitanud Puri Restot, mis on üks tippe.

https://puriresto.ee/

Millise imetrikiga seda menüüd lugeda saaks https://puriresto.ee/chef/menuu/#book

või olen liiga vaene, ei näidatagi? Kuigi broneerida saaks…

https://puriresto.ee/a-la-carte/menuu/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme kohtadest – Alfredil on tõesti ilus aed, aga no menüü on ikka pubile kohane. Snoobi aed on väga väike ja laudu tihedalt täis. Mimosa on päris toreda aiaga.

Vanalinnas on Leib ilusa aiaga. Aga ei tea, kuidas toit on, pole ammu käinud.

Mina see, kes Snoobi ja Snoobi aeda soovitas. Pidasin silmas, et TA saab aia ainult enda seltskonnale broneerida. Pole mingeid laudu liiga tihedalt ega kedagi varvastel tallumas. Vägagi privaatne tähistamine hea toiduga.
Suure territooriumiga kombonaatrestod pole minu eelistus nii või naa.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 02:49; 20.07 02:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hobinurga teema. Pole kuidagi ajaviitega seotud. Keda ppeaksmingi kõhurõõmu ja raharaiskamise teema väga kõnetama. Ainult igavlevad koduperenaised või rasvunud kapitalisitinärud võivad sellisest teemast huvituda. Neid siin aga on vaid loetud sõrmedel.

Teemasse ka, et parim restoran on oma kodu köök. Seal oskab iga korralik pereisa või -ema või isegi laps valmistada parima roa nii endale kui ka perele ja külalistele. Ei pea kartma siis hepatiiti ega düsenteeriat ega neerupealsepõletikku.

Külahull on jälle rääkinud.

Eks tõde lõikab ikka kõige valusamalt hinge! Imestama paneb, et nii palju valetajaid on siin kes järjest kiidavad mingeid kohti. Ma olen ka mõnedes neis söönud olude sunnil(kapitalistidest sõbrad painasid kuniks andsin järgi) aga pole küll mingis lambavaimustuses mingist mereäärsest einelast või vanalinna keldrikõrtsist. Oma kodu ikka ülekõige.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 15:23; 20.07 20:28; 20.07 22:15; 20.07 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tõde lõikab ikka kõige valusamalt hinge! Imestama paneb, et nii palju valetajaid on siin kes järjest kiidavad mingeid kohti. Ma olen ka mõnedes neis söönud olude sunnil(kapitalistidest sõbrad painasid kuniks andsin järgi) aga pole küll mingis lambavaimustuses mingist mereäärsest einelast või vanalinna keldrikõrtsist. Oma kodu ikka ülekõige.

Sa ju seesama imelik, kes reisida ka ei taha. No et kodu on kõige parem ja sama segane jutt.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 22:16; 19.07 22:23; 20.07 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tõde lõikab ikka kõige valusamalt hinge! Imestama paneb, et nii palju valetajaid on siin kes järjest kiidavad mingeid kohti. Ma olen ka mõnedes neis söönud olude sunnil(kapitalistidest sõbrad painasid kuniks andsin järgi) aga pole küll mingis lambavaimustuses mingist mereäärsest einelast või vanalinna keldrikõrtsist. Oma kodu ikka ülekõige.

Istu kodus siis, mis sul siia teemasse asja.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 09:53; 18.07 15:48; 20.07 21:24; 20.07 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülo, Kalamajas

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tõde lõikab ikka kõige valusamalt hinge! Imestama paneb, et nii palju valetajaid on siin kes järjest kiidavad mingeid kohti. Ma olen ka mõnedes neis söönud olude sunnil(kapitalistidest sõbrad painasid kuniks andsin järgi) aga pole küll mingis lambavaimustuses mingist mereäärsest einelast või vanalinna keldrikõrtsist. Oma kodu ikka ülekõige.

Sa ju seesama imelik, kes reisida ka ei taha. No et kodu on kõige parem ja sama segane jutt.

On jah seesama! Ja pea igas kommentaaris mainib valetamist. No ma ei saa aru, mis mõttes see valetamine teemasse puutub. Et kui ma ütlen, et mulle näiteks meeldib restoran Snoob, siis ma valetan? Või mida?

Lisaks arvan, et seesama tüüp õiendab ka nendes maasikate ja murelite teemades. Umbes nii, et normaalne inimene ei osta poest mureleid, vaid korjab neid oma koduaiast.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 11:03; 19.07 13:24; 19.07 15:04; 20.07 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tõde lõikab ikka kõige valusamalt hinge! Imestama paneb, et nii palju valetajaid on siin kes järjest kiidavad mingeid kohti. Ma olen ka mõnedes neis söönud olude sunnil(kapitalistidest sõbrad painasid kuniks andsin järgi) aga pole küll mingis lambavaimustuses mingist mereäärsest einelast või vanalinna keldrikõrtsist. Oma kodu ikka ülekõige.

Sa ju seesama imelik, kes reisida ka ei taha. No et kodu on kõige parem ja sama segane jutt.

On jah seesama! Ja pea igas kommentaaris mainib valetamist. No ma ei saa aru, mis mõttes see valetamine teemasse puutub. Et kui ma ütlen, et mulle näiteks meeldib restoran Snoob, siis ma valetan? Või mida?

Lisaks arvan, et seesama tüüp õiendab ka nendes maasikate ja murelite teemades. Umbes nii, et normaalne inimene ei osta poest mureleid, vaid korjab neid oma koduaiast.

Hakka modeks siis saad kindlasti teada, kas on sama tüüp või ei ole. See pole mingi õiendamine, vaid teine arvamus. Kõik ei ole kasvanud lambakarjas ja ei määgi kooris kaasa sama viisi.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 15:23; 20.07 20:28; 20.07 22:15; 20.07 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tõde lõikab ikka kõige valusamalt hinge! Imestama paneb, et nii palju valetajaid on siin kes järjest kiidavad mingeid kohti. Ma olen ka mõnedes neis söönud olude sunnil(kapitalistidest sõbrad painasid kuniks andsin järgi) aga pole küll mingis lambavaimustuses mingist mereäärsest einelast või vanalinna keldrikõrtsist. Oma kodu ikka ülekõige.

Sa ju seesama imelik, kes reisida ka ei taha. No et kodu on kõige parem ja sama segane jutt.

Eks tõde lõikab ikka kõige valusamalt hinge! Imestama paneb, et nii palju valetajaid on siin kes järjest kiidavad mingeid kohti. Ma olen ka mõnedes neis söönud olude sunnil(kapitalistidest sõbrad painasid kuniks andsin järgi) aga pole küll mingis lambavaimustuses mingist mereäärsest einelast või vanalinna keldrikõrtsist. Oma kodu ikka ülekõige.

Istu kodus siis, mis sul siia teemasse asja.

Istu ise. Mis käskija sina siin kah oled! Ela oma elu, kui arvamust pole restoranidest.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 15:23; 20.07 20:28; 20.07 22:15; 20.07 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istu ise. Mis käskija sina siin kah oled! Ela oma elu, kui arvamust pole restoranidest.

Mul oli arvamus ja soovitasin oma lemmikrestorane. Sina ainult räuskad siin.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 09:53; 18.07 15:48; 20.07 21:24; 20.07 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tõde lõikab ikka kõige valusamalt hinge! Imestama paneb, et nii palju valetajaid on siin kes järjest kiidavad mingeid kohti. Ma olen ka mõnedes neis söönud olude sunnil(kapitalistidest sõbrad painasid kuniks andsin järgi) aga pole küll mingis lambavaimustuses mingist mereäärsest einelast või vanalinna keldrikõrtsist. Oma kodu ikka ülekõige.

Sa ju seesama imelik, kes reisida ka ei taha. No et kodu on kõige parem ja sama segane jutt.

On jah seesama! Ja pea igas kommentaaris mainib valetamist. No ma ei saa aru, mis mõttes see valetamine teemasse puutub. Et kui ma ütlen, et mulle näiteks meeldib restoran Snoob, siis ma valetan? Või mida?

Lisaks arvan, et seesama tüüp õiendab ka nendes maasikate ja murelite teemades. Umbes nii, et normaalne inimene ei osta poest mureleid, vaid korjab neid oma koduaiast.

Hakka modeks siis saad kindlasti teada, kas on sama tüüp või ei ole. See pole mingi õiendamine, vaid teine arvamus. Kõik ei ole kasvanud lambakarjas ja ei määgi kooris kaasa sama viisi.

Sa tahad, et me määgiks koos sinuga, aga näe, keegi ei tule kaasa. Ära ole kade seepärast, ja ära mõnita meid.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 15:42; 21.07 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see nüüd koduteemade alla kvalifitseerub?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kius Nõmmel, sees on mõnus ja hea toit. Väljas on ka suveterrass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

RAe Meierei. Vanalinnas.Äge interjöör ja head toidud. Rõdu oli ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see nüüd koduteemade alla kvalifitseerub?

eriti veel seda arvestades, et tapasekoht ja tallinnas üksinda söömine on hobiteemad :-0

ikka ja jälle tundub, et keegi peab oma palka välja teenima / ametikoha olemasolu õigustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen ettepaneku seda trolli lihtsalt ignoreerida. Teatada sobimatust postitusest iga kord, kui ta midagi plähmib. Küll siis üsna ruttu ta siit blokeeritakse.
Nõuka-ajal oli üks vaimselt ebastabiilne, kes plankudele oma sõnumeid sodis, nüüd siis on internet võimalusi täis sellistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on teemaalgataja väga selgelt väljendanud, mille kohta infot soovib. Ja kuna hindadest ei ole jutt olnud, siis järelikult ei ole hinnaklass oluline.

Vastupidi, enam segasemat teemat poleks saanud teha.

Põhjendan:

1. Inimene, kellele hinnaklass ei ole absoluutselt oluline, SEE TEAB selliseid asju isegi. Sest ta on need TOP 20 restot ise läbi käinud.

2. Ja kui inimesele endalegi pole hind oluline, siis ei pruugi nii olla ju kõigi külalistega. Kas tädi maalt Ziguliga tuleb jne, info puudub. Tädile ON oluline.

2A. Puudu on ka info, kas ta kavatseb seal kõigile välja teha VÕI ostab igaüks toidu ja joogid ise.

3. Kas sa reaalselt nagu arvasid, et see inimene kavatseb oma perekondlikule üritusele kutsuda ainult kõrgseltskonna tegelasi?

4. Teemaalgataja on kadunud nagu vits teadküllkuhu.

5. Iga normmõistusega inimene leiab netist vabalt üles 20 Tallinna parimat restorani, mida mingi teatud proffide seltskond (kes ei ole perekoolikad) välja valivad.

Paar näidet linkidega:

https://www.visittallinn.ee/est/k%C3%BClastaja/loe-soovitusi/k%C3%B5ik-artiklid-soovitused

https://flavoursofestonia.com/restoranijuht/

http://silverspoon.ee/parimad-eesti-restoranid-2018/

Mina ilmselt eelistaks selle Hõbelusika nõuandeid. Versus perekoolika nõuanded.

…………

Kui teemaalgataja küsib RESTORANI kohta, mis asub TALLINNAS, siis milleks tuua näiteks Kose-Ristil asuvast putkat?

TÄIELIK F. lugemisoskuse puudumine.

See näide ei olnud söögokoha kohta (näide Tallinnast oli olemas, loe uuesti) vaid mehe maitse iseloomustamiseks.

Esiteks jätad kõrvale, et teemaalgataj ei pruugi eladagi Tallinnas.

Teiseks, mulle ka ei ole hinnaklass alati oluline, ometi tean vähe ägedaid söögikohti. miks? sest mul ei ole aega, et käia läbi top20 söögikohti. Minu tutvusringkonnas on umbes 1 inimene, kes alati teab igasuguseid ägedaid söögikohti soovitada, ja tema elab mehe kulul ning tööl ei käi. Seetõttu tal ongi aega. Töö ja laste kõrvalt käime mehega harva kahekesi söömas, väikelastega koos käies valime kohti loomulikult teiste kriteeriumite järgi (mängunurk, kui ruttu toidu kätte saab jne).

Welcome to real world 😀 Kõik ei ole koduperenaised, kellel pole päevi muuga sisustada kui iga aasta top20 restodega tutvuda

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Kodunurk Parim restoran Tallinnas?