Esileht Ilu Parim silmaaluste peitepulk 40+

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Parim silmaaluste peitepulk 40+

Postitas:
Kägu

Palun soovitusi! Mis ei kuivataks, ei tooks kortse esile ning kataks hästi.

 

Samas võib soovitada head matistavat jumestuskreemi/kompaktpuudrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.mactabeauty.com/bio-balance-magic-touch-primer-foundation-concealer-vitamin-c

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sul seal peita vaja on? Sinikaid?

Kui “ainult iluvigu”, siis mina soovitan Clinique tooteid. Need niisutavad ka. Aga..alusta kosmeetikult nõu küsimist. Äkki on vaja vaid mingi protseduur ära teha ning enam pole midagi vaja peita.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on õhuke nahk, siis kumavad silmade all veresooned sinakalt läbi. Samas muutub see õhuke nahk vanusega ka kuivaks ja kortsuliseks. Igasugused katvad peitekreemid aga jäävad sellisel nahal väga näha, toovad kortsud esile ja teevad kokkuvõttes asja halvemaks.
Mina olen loobunud ideest, et saan oma sinised silmaalused ära katta. Piisab täiesti harilikust jumestuskreemist, mida ka mujale näole kannan. Hästi õhukeselt tupsutan ka silmade alla ja jälgin, et silmaümbrus oleks niisutatud. Teinekord lisan veel jumestuskreemi pannes ka näokreemi, kui tundub, et nahk seal on kuiv.
Ei ole küll veatu jume, aga minu meelest on see parem kui peitekreemised kortsud ümber silmade.

Ning veel üks asi, mida kindlasti teen – silma sisenurka (ninajuurele), kus on ka tumedam “vari”, panen küll peitekreemi. Seal ei ole kortse ja ei ole muret, et see kuhugi koguneb. Selle tumeduse katmine aga annab ilmele värskust juurde.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole küll veatu jume, aga minu meelest on see parem kui peitekreemised kortsud ümber silmade.

On olemas (värvitud) silmaalla mõeldud puudrid, mis käivad kõige alumiseks kihiks(silmaaluskreem võiks kõige all olla) ehk täidavad vaod ja kortsud. Enamasti on siis suurim viga see, et peitekreemi vmt hõõrutakse silme all laiali nagu näos, tuleb õrnalt tupsutada ja seejärel uuesti puudriga kinnitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole küll veatu jume, aga minu meelest on see parem kui peitekreemised kortsud ümber silmade.

On olemas (värvitud) silmaalla mõeldud puudrid, mis käivad kõige alumiseks kihiks(silmaaluskreem võiks kõige all olla) ehk täidavad vaod ja kortsud. Enamasti on siis suurim viga see, et peitekreemi vmt hõõrutakse silme all laiali nagu näos, tuleb õrnalt tupsutada ja seejärel uuesti puudriga kinnitada.

Eks näod ja nahad ole erinevad, aga rusikareegel vanema naha puhul on, et less is more. Igasugune puuderdamine silmade all vaid rõhutab kortse. Ei ole sellist võluvahendit, mis kataks tumeda silmaaluse ja samas jääks nähtamatuks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ju väga individuaalne ja igal firmal ei pruugi olla sulle sobivat tooni.

Sa siis pead silmas ikka illuminatorit, st valguspeegeldavat peitekreemi?

Minule meeldib Artdeco. Et kortsukesi esile ei tooks, ei tohi liiga paksult panna ja mitte kogu silmaalust täis mäkerdada, vaid ikka nii, et paned silma sisenurkade poole ja sealt edasi ainult hajutad – kusjuures peitekreemi ei hõõruta laiale, vaid tupsutatakse.

Kui pärast kannad silmaalustele puudrit peale, siis ongi tulemus mokas (jaja, mingites tutorialites võidakse ju panna igasugust baking ja bananapuudreid, aga reaalne elu on midagi muud + noor nahk vs vananev, rääkimata siis fotomeigist). Puudriga tuleb üldse pigem kooner olla, selle eesmärk on üksnes matistada, mitte katta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puudriga tuleb üldse pigem kooner olla, selle eesmärk on üksnes matistada, mitte katta.

Vale puuder viis valikus, tasub vaadata ehk mineraalpuudrite poole – need kusjuures ka niisutavad.

Siniste silmaaluste peitmiseks tuleb kasutada punase alatooniga korrektoreid. Tavaline peitekreem polegi mõeldud värvi neutraliseerima.

Puudriga kinnitamine on just seepärast oluline, et meik püsiks mitte ei hakka vagudesse kogunema.

Ütleks, et see toimib esimese kihina paremini kui viimase kihina https://www.amazon.co.uk/Paese-Cosmetics-Cloud-Under-Powder/dp/B08778QH5H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ma jagan sulle oma kogemusi. Silmaalused on mul kottis ning seega ka kortsulised ning sinakad, seega peitmisest ei pääse. Samas on kogu nahk pigem rasune, seega ei pääse puudrist. Mõned aastad tagasi vahetasin peitekreem/jumestuskree/puuder komlekti mineraalpuudrite vastu ja tulemus on palju parem. Kõigepealt kogu näole jumestuspuuder, selle eelis on ka see, et paremaks katmiseks võib lihtsalt kihte lisada. Seejärel läheb silmade alla peitepuuder – pintsliga ringlate liigutustega tuleb peale kanda mõlemad. Pikema aja jooksul hakkab nägu ikka läikima, sellele pole lahendust leidnud, aga siiski on parem kui jumestuskreemiga oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on parim Erboriani tooniv silmaümbruskreem.  See on ka valgustpeegeldav. Hästi õhukese ja hea tekstuuriga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puudriga tuleb üldse pigem kooner olla, selle eesmärk on üksnes matistada, mitte katta.

Vale puuder viis valikus, tasub vaadata ehk mineraalpuudrite poole – need kusjuures ka niisutavad.

Siniste silmaaluste peitmiseks tuleb kasutada punase alatooniga korrektoreid. Tavaline peitekreem polegi mõeldud värvi neutraliseerima.

Puudriga kinnitamine on just seepärast oluline, et meik püsiks mitte ei hakka vagudesse kogunema.

Ütleks, et see toimib esimese kihina paremini kui viimase kihina https://www.amazon.co.uk/Paese-Cosmetics-Cloud-Under-Powder/dp/B08778QH5H

Vahet pole, mis puuder, kui valesti kasutada. Tolmpuudrit on küll lihtdam õhukese kihina kanda, kompaktpuudriga lihtsam ehk liialdada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Bye bye undereye”
Teeb imesid, siniste ja kottis silmaalustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on parim Erboriani tooniv silmaümbruskreem. See on ka valgustpeegeldav. Hästi õhukese ja hea tekstuuriga.

Soovitan ka, Erborian CC kreem. Mul on sinakas toon alati silmaaluste naha alt välja kumanud, aga seda kreemi kasutama hakates olen lõpuks tulemusega rahul, nii loomulik jääb. Igal hommikul tupsutan silmade alla, muud peitekreemi ei panegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Bye bye undereye”

Teeb imesid, siniste ja kottis silmaalustega.

Kuskohast ostad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 50 ja kasutan Tarte Creaseless Concealerit. Aga jah, vanuse lisandudes tuleb silmaaluste katmisel lähtuda less is more põhimõttest. Ühel hetkel ei saa enam kaotada korraga kortsukesi ja tumedaid silmaaluseid, vaid üks kahest jääb ikka veidi välja paistma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bionike silmakreem tumedatele silmaalustele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.mactabeauty.com/bio-balance-magic-touch-primer-foundation-concealer-vitamin-c

Minul on see, aga tolku on sellest küllaltki vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Parim silmaaluste peitepulk 40+