Esileht Kodunurk Parim verikäkk

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Parim verikäkk

Postitas:

Verivorstiteste on nii siin, kui ajakirjanduses palju tehtud, aga räägikis seekord verikäkkidest: kes on tarbijad – milline meeldib?
Isiklikult minu jaoks ei ole oluline see popp “nagu vanasti” -maitse, vaid et soolsus, pekk/ tangud/ mis iganes võrreldes muu sisuga oleks balansis, et pannil ei laguneks või vastupidi – ei jääks kumm jne.
Avaldage arvamusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle maitseb Saaremaa lihatööstuse verikäkk, see, mille pakendil on nagu rahvariidevöö ümber. Minu jaoks on seal kõik balansis. Aga eks maitsed on erinevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskari kolme peki verikäkk oli täitsa hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga soolased on kõik.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina söön Rakvere oma. Olen mingit teist ka maistnud, aga ei meeldinud üldse. Nüüd ei taha enam katsetadagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kurda soolasust, ma hautan pärast sibulatega praadimist piimas ja väga hea jääb. Meeldib see 3 peki käkk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana aja verikäkk Karnilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei tundu ükski soolane. Praeme võiga, sööme hapukoorega. Vahel ka valame praadimise lõpul piima peale ja laseme veidi keeda.
Ma olen neid oma 30 aastat ostnud, aga pole veel kunagi meelde jätnud või isegi vaadanud, kelle toode ja mis nimi. Suuremat vahet pole. Kui mõne maitse pole päris see, siis raputame või määrime miskit peale, ikka saab söödav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Parim verikäkk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.