Esileht Kodunurk Parima hinna ja kvaliteedi suhtega fotoraamat

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Parima hinna ja kvaliteedi suhtega fotoraamat

Postitas:

Tahaksin hakata kõiki oma arvutis vedelevaid pilte fotoraamatuteks tegema. Millist tegijat soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses tundus see mõte hirmus, sest enamasti on fotoraamatud on jõledalt maitselagedate detailidega üle kuhjatud, kuid väikese googeldamisega tuli isegi üks täitsa kena tegija esile – https://myprint.ee/et/51-albumid

Eks oleneb maitsest, iseenesest on tore ka paberil midagi tulevikus lapata 🙂 Kusjuures pildifailidki vananevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vanematele kingituseks teinud nende endi reisipiltidest raamatu. Maitselage küll ei olnud, ise ju kujundasin. https://www.picturehappy.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellin Blurb-ist. On kül välismaine koht, aga varem proovisin nt Prindistuudiot ja Omaraamatut – ei jäänud rahule, viimases pole kujundamise valikud üldse minu maitse järgi ja Prindistuudiost ei saanud ka päris sellist tulemust, nagu tahtsin, trükk jäi kuidagi tuhm.
Nüüd vaatan seda esimese kommenteerija antud linki (Myprint) ja esmamulje on meeldiv, aga hinda vaadates – mina olen saanud Blurb-ist soodsamalt, viimati tellisin 85-leheküljelise, väga kvaliteetsel paberil raamatu ja kasutasin meilile saabunud sooduskoodi 40% – kokku läks mingi 44€ koos saatmisega. Sooduskoode tuleb Blurbil pidevalt meilile, kui sinna juba registreerinud oled, üks saab otsa, siis varsti on juba järgmine postkastis, tuleb lihtsalt silma peal hoida. Kujundusvalikute ja kvaliteedi poolest olen Blurbiga kõige rohkem rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud shutterfly ja blurb, mõlemaga väga rahul (olen teinud pulmaraamatu ja laste 1.eluaastast raamatud kõikidele lastele). Eesti omasid pole julgenud kasutada, ei tea kuidas nendel kujundusprogrammid ja kvaliteet on. Kallis lõbu koos saatmisega, aga seda igal aastalgi ei tee, niiet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba aastaid kõik oma raamatud http://www.omaraamat.ee tellinud. Alati väga rahule jäänud. Nüüdseks olen saavutanud vilumuse raamatu kujundamisel, võimalusi tohutult. Hinda ei oska kommenteerida, mul alati mahukad raamatud olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu fotograafidest sõbrad kasutavad kõik Blurbi. Seal tuleb allahindluseid oodata, siis saab hästi hea hinnaga. Kvaliteet pidi superhea olema.

Ise tegin fotoraamatu oma perele omaraamat.ee ja olen tegelikult väga rahul. Ise ka fotograaf ja võin küll öelda, et pildid vastasid originaalile. Vastupidav on raamat ka, lapsed igapäevaselt vaatavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nüüd? Kes viimasel ajal tellinud? Kas tavapaberile tellides jääbki alati kole, st fotopaber ongi kõige kvaliteetsem valik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Parima hinna ja kvaliteedi suhtega fotoraamat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.