Esileht Väikelaps Parima turvatooli otsinguil

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Parima turvatooli otsinguil

Postitas:

Milline on teie arvates parim turvatool 15-36 kg? Turvalisuse mõistes siis parim 🙂
Vaja osta 3aastasele tool, kes ca 100cm pikk ja kaal veidi üle 15kg.
Suurelt tänulik kui ka otse mõne lingi raatsite panna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 10:28; 31.01 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vist otsustame Maxi Cosi Ferofixi kasuks. Otsustavaks saigi see, et käib veidi kaldesse (juhuks kui laps toolis magama jääb ja \”nokkima\” hakkab) ja seljatugi käib laiemaks vastavalt sellele kui kõrgele peatoe tõmbad. Turvalisuse mõttes ka kõik nii nagu vaja kui välja arvata see, et Saksa mingid \”autoinimesed\” tegid kindlaks, et pea külgmised õhkpadjad pidavat sisaldama midagi ebasobivat (keemilist siis). Ise olen arvamusel, et see ei tee tooli vähemturvaliseks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:24; 30.01 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan vaadata turvateste, sest ega perekooli kasutaja ei tea ju, milline on tõesti TURVALINE tool. Meil Kiddy Comfort ja veel mingi teine mudel. Lapsed kui ka meie rahul. Tool kasvab koos lapsega, materjalid on kergesti puhastatavad (ükskord haige laps oksendas tooli täis) ja paigaldatavad, testides on kõrgetelkohtadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:06; 30.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Besafe soovitaks. Hää norra firma, meie skandinaavia oludesse spets tehtud. Kõik mis on maxi cosil on pigem besafi järelkäia,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan vaadata turvateste, sest ega perekooli kasutaja ei tea ju, milline on tõesti TURVALINE tool. Meil Kiddy Comfort ja veel mingi teine mudel. Lapsed kui ka meie rahul. Tool kasvab koos lapsega, materjalid on kergesti puhastatavad (ükskord haige laps oksendas tooli täis) ja paigaldatavad, testides on kõrgetel kohtadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:06; 30.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Besafe soovitaks. Hää norra firma, meie skandinaavia oludesse spets tehtud. Kõik mis on maxi cosil on pigem besafi järelkäia,[/tsitaat]

http://www.tarbija24.ee/224962/norra-firma-laste-turvatoolid-voivad-olla-ohtlikud/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:24; 30.01 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime ka MaxiCosi FeroFixi. Neil toolidel erilist vahet pole. Kõik on turvalised. Mõtlen siis neid kallimaid toole, mis jäävad sinna 200euri kanti. MaxiCosi sai jah halvad tulemused testil, aga turvalisusega oli tal kõik korras. Miskit pidi sisaldama materjal ja miinuse sai ka selle eest, et katet saab vaid käsitsi pesta. Mulle aga see kate meeldis katsudes. Oli selline puuvillane. Teised olid kuidagi imelikud veidi kilejad materjalid. Pealegi nägi MaxiCosi kõige viisakam välja (must). Ma mingit neoonroosat küll autosse ei tahaks. Laps muidugi tahtis seda roosat Cybex turvatooli. Muidu meeldis ka Concord Transformer XT, aga seda sel hetkel polnud müügil. Nüüd vaatan, et hind nii kõrge, et nagunii poleks seda ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxi Cosi isofix aluse üks partii kutsuti ka tagasi. See näitab vaid seda, et selle firma tooteid kontrollitakse korralikult. Tahaks näha seda, et keegi Brittoni tooteid tagasi kutsub 🙂 Vaevalt. Savi.
Mina ostsin lolli peaga Maxi Cosi Rodi aga katteriie on täielik jura. Kulus ära kiiremini kui vetsupaberirull 🙂 Ja ebamugav oli ühest autost teise tõsta. Olin tõesõna pettunud selles.
Oli ka see väga puuvillane riie muuseas.
Suurem kolib ilmselt nüüd hoopis istmepadjale varsti. Ei ole temale mõtet vist uut tooli osta.
Väiksemal on Kiddy 9-36kg tool seda saab kasutada veel kaua. Võid vaadata ka kiddy selle kaalu toole. Neil ei ole mitte midagi häda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Concord Transformer XT
Üks väheseid 15-36kg toole, mida saab isofixina autosse kinnitada, lisaks on suurust väga mugav reguleerida.
Meil see kasutuses ja julgen soovitada. Tõsiselt mugav on kasutada ja seda ka sellisel juhul kui tuleb palju autost tooli sisse-välja tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiralt tänulik vastanuile, hoiate mu aega sedasi kõvasti kokku ja nüüd tean mida silmas pidada.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 10:28; 31.01 12:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Parima turvatooli otsinguil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.