Esileht Väikelaps parimad ja vastupidavamad talveriided?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: parimad ja vastupidavamad talveriided?

Postitas:

minul on küll mõistus otsas.. või olen ma tõesti naiivne, et ma eeldan, et üks 5a poiss suudab talveriideid nii kanda et need paari kuuga ei oleks \”ribadeks\”? tehakse igast ime kangastest riideid, lenne action kangas, PO.P jne. aga põlved ja pepu on talve lõpuks ikkagi täiesti puruks ja vett enam ei pea. kas on üldse ka mingi firma riideid mis paari kuuga nii ära ei kuluks et peaks ka vastu lume sees roomamised?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mure on ühine, endalgi 5a poiss- sai täna 6 🙂 Kandnud on vaheldumisi Lenne Active komplekti ning õues möllamiseks kiidetud Lassie G-tech kombet, millel pidi tugevam kangas olema nii põlvel kui pepul. Kuid eile just avastasin, et põlved ja pepu on ikka päris läbi juba omadega, õige talv alles algab. Poiss ise ka paras rüblik, veedab palju aega põlvili ja pepuli kelgumäel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:12; 18.01 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mure on ühine, endalgi 5a poiss- sai täna 6 🙂 Kandnud on vaheldumisi Lenne Active komplekti ning õues möllamiseks kiidetud Lassie G-tech kombet, millel pidi tugevam kangas olema nii põlvel kui pepul. Kuid eile just avastasin, et põlved ja pepu on ikka päris läbi juba omadega, õige talv alles algab. Poiss ise ka paras rüblik, veedab palju aega põlvili ja pepuli kelgumäel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:12; 18.01 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti 5a. poiss ja teist aastat järjest jalas Five Season talvepüksid ja siiani väga korralikud käib ka nendega lasteaias(jaõues möllamas, pole kusagilt katki, ega kulunud(v.a. talla alused kummid on vaid välja vahetatud). Ja seljas Kappahl Kaxs Protec jope mis samuti pole kusagilt kulunud ja peale selle väga soe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:17; 18.01 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud tugevdatud tagumiku ja põlvede osaga pükse kombesi (Lindex, HM). Tugevdus on must tugevama tekstuuriga materjal ja need kohad on korras. Selgus hoopis, et jalgevahelt teibitud õmbluse kõrvalt on materjal justkui ära murdunud augukesed sees… ajab ikka vihale küll, jutt siis HM-st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Didriksonsil kuluvad helkurid ära, aga kangas on küll kenasti vastu pidanud 2 hooaega juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see ikka lapsest kinni.
Meie 4a7kuune poiss kannab ReimaTeci ja sellel pole ühtegi kulumise märki (ok, ta ongi korralik ja viks mees). samavanal tüdrukul on ka ReimaTec ja ei ole ka kulunud, kuigi tema on trööbeldis.
Ma arvan, et kui talveriided pannakse sopaga selga, siis ei pea ükski normaalne riie hõõrdumisele vastu. Pigem kuluvad ikka k/s riided ära.

KappaAhli Kaxs on hea!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:49; 19.01 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu lapsel olid alati õueriided puhtad ja terved, ükski õueriie ei saanud isegi kandmise märke külge. nojah, eelmisel talvel oli poiss 5,5a ja siis läks lahti – põlv kare, tagumik karvane. sel aastal (6,5a) lisandus tõsine riiete mustaks tegemine (päevapealt!), ometi oli noormees alati suutnud puhtana tuppa tulla. nii et need asjad muutuvad ja vahel päris ootamatult.
Lenne kombeka kandis igatahes üsna koledaks, ehkki veekindlus jäi alles. hetkel Lassie kombekaga käib, sellel veel mingeid märke pole ja pori ega vett pole külge võtnud. õuest tulles saab kombe kappi ära panna, sest märgki pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil teist aastat sama komplekt kasutusel… Bjorn Daehlie-kad. Siiani täiesti terved ja kulumist ei ole ka tähele pannud! Laps hirmus rüüstik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kolmandat! hooaega Reima traksikad ja jope ja nüüd noorema seljas. väiksed kriimud on põlvedel aga siiski vettpidav ja laps kuiv.
Olen tõesti Reima fänn ja pole põhjust vahetada, meeldivad ka Po.P poripüksid, külgedelt lukkudega, teist hooaega ja nagu uued.
samas PO.p kombekad tunduvad rasked, olen jäänud ikka Reima juurde.
Lenne on täiesti saast, oleks rohkem aega, oleks neile tagasi viinud ühed püksid ja nõudnud müügist eemaldamist. vale kangavalik neil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kallim didriksons põlve, pepulappidega. Minu mõlemad lapsed küll väga korralikud, aga usun, et see kombe peab vastu. Tegu Condura kangaga. T2H peaks ka päris tugev olema.

Kui laps tõesti paari kuuga riide nii katki kulutab, siis vist ei ole muust abi, kui osta palju ja odavamaid. Võimalik on ka ise õmmelda, või lasta õmmelda põlvedele vastupidavad lapid. Sõbranna nii tegi ja saab üpris odava õueriidega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahaks just seda Five Seasonsi asja laita. Mul alles 2,5 a poiss, rüblik, talv alles hakkas, aga tugevdatud must kangas jalgevahelt kõik rebenenud ja karvane. Kallis kombe krt, võiks ikka vastu pidada natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka just see Lassie g-tech ja peab ikka palju paremini vastu kui proovitud huppa-lenne.
Väiksemal lindex fix ja selle põlved karedaks läinud 🙁 ja laps on rahulik, mitte õues roomaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tahaks just seda Five Seasonsi asja laita. Mul alles 2,5 a poiss, rüblik, talv alles hakkas, aga tugevdatud must kangas jalgevahelt kõik rebenenud ja karvane. Kallis kombe krt, võiks ikka vastu pidada natuke.[/tsitaat]

No meie 5a. FV. juba teist hooaega ja just vaatasin pükse ja näevad välja nagu uued, mitte ainsatki kulumismärki.
5a, ikka müttab rohkem kui 2a.5a. Meil oli ka minu jaoks kallis komplekt, aga siiani olen väga rahul sellega.

Poiss ikka jookseb ja libistab iga päev end mööda jääd/teed, aga püksid ikka korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:17; 18.01 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tahaks just seda Five Seasonsi asja laita. Mul alles 2,5 a poiss, rüblik, talv alles hakkas, aga tugevdatud must kangas jalgevahelt kõik rebenenud ja karvane. Kallis kombe krt, võiks ikka vastu pidada natuke.[/tsitaat]
Ma tahtsin just täna siia teema teha ja küsida, kas kellelgi on FiveSeasonsi kombega sama mure. Mul kah poiss 2a5k vana. Lasteaias ei käi, maas ei rooma, mäest laseb alla vaid kelguga. No ja täna avastasin, et jalgevahelt on kangas täiesti karvaseks ja katki kulunud. Ma saan aru küll, kuidas see kulub – kõndides! Samas, see pole ju normaalne, et poole talvega (ja seni pole seda talve kuigi pikalt olnudki) kulub kombekas katki ka sellisel lapsel, kes oma riideid ei trööpa. Ostsin selle kombe just selle mõttega, et noorem laps saaks kahe aasta pärast endale. Nüüd siis on üsna kindel, et saab uue kombeka. Kindlasti ei saa see olema FiveSeasonsi oma.

Täiendatud:
Uurisin nüüd veel seda kombet ja kangas on ikka täiesti katki põlvede sisekülgedelt selle musta tugevdatud riide kõrvalt. Kuna see kombe küll kevadeni vastu ei pea, siis küsiks kas kellelgi on kogemusi sarnase probleemiga Rademari poole pöördumisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav just kurtis, et lapsel olemine kogu aeg märg FS riietega. Mul omal on jope ja …enam ei osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:49; 19.01 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka 6,5 aastane poiss ja ma üritan talle selgeks teha, et mäest tuleb üles ikka kõndida, mitte roomata. Ei ole muidugi kindel, et see kohale jõuab. Aga vastupidav on Remu Travalle, aga seda Eestis ei müüda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan ka Remu Travallet. kangas on tõesti vastupidav ja numbrite poolest näitajad on head. minu lapsel kasutusel olev kombe jõuab järelturule eesti, siis saab keegi samas veenduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps parimad ja vastupidavamad talveriided?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.