Esileht Väikelaps Parimad käsitööriided

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Parimad käsitööriided

Postitas:

Tere!

Otsin lapsele juba pikemat aega ILUSAT magamisriietust ja seda leidmata mõtlesin, et kasutaks hoopis mõne isetegija teenust. Palun jagage kogemusi erinevate õmblusteenuse pakkujatega. Ise olen tellinud Minimarist ja Valgamaalt Kersti käest, mis mõlemad on normaalse hinnaga, kuid 100% rahul pole siiski olnud.
Meeldivad 3D kangad ja tugevad värvid ning mitte liiga titekad pildid. Oluline on vastupidavus ja ka lõige ei tohiks olla vanamoodne a-la TiTi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 10:26; 19.07 11:11; 19.07 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk paned paar pilti sellest, mis on sinu arvates ilus, kui sa mitte millegagi ei ole seni rahul olnud. ja kui vana see laps on? Kas tal oma aevamust ei tohi olla magamisriietuse osas? Mis on sinu arvates “liiga titekas” tema jaoks?

Mina olen lapsele ostnud peamiselt Nexti ööriideid, sest need on kõige parema lõike ja kõige parema kvaliteediga. Olen aeg-ajalt proovinud erinevaid, teised ei ole nii head. Nexti ööpesu kannatab pesemist, materjal on vastupidav. Valikus on nii lapselikke pilte kui ka tagasihoidlikumaid asju ja lõpetuseks on ka hind täiesti hea.

Suveks oleks väga ilus näiteks see? (ma oletan, et sul on tüdruk) https://www.next.com.ee/en/style/st371540#623772

Minu meelest on ka see komplekt väga kena, ei ole “liiga titekas” aga samas ikka lastepärane: https://www.next.com.ee/en/style/st324428#608815

Mul on laps juba suurem, temal ma lasen endale pidžaama ise välja valida, mis meeldib, ta neid viimase lingi omasid ei tahtnud, tahtis üht hoopis titekama mustriga. Kui ma kodust välja minnes püüan rohkem suunata seda, et täiesti hull kombo kokku ei satuks, siis ööriided võivad lapsel olla mu meelest täpselt nii titekad kui talle endale meeldib, peaasi on see, et oleks hea materjal ja mugav lõige.

Kui sa soovid midagi šikimat, siis ma soovitaksin vaadata Childrensaloni valikust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:52; 19.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välismaistelt lehtedelt tellida ei soovi.
Ilusad on näiteks Molo kangad ja ka paljudel iseõmblejatel on analoogseid, mis meeldivad. Näiteks Hopskidsil olid vanasti ilusad kangad, nüüd enam mitte nii väga. Ka Minimari osad kangad on ilusad ja asjad, mis ma tellinud olen, on väga ilusti vastu pidanud, samas jätab õmbluskvaliteet veidi soovida (on näha, et ise tehtud, kõverad ja kohati kattuvad õmblused, vähemalt sellel komplektil, mis mina sain). Ka lõiked on paljudel asjadel vanamoodsad. Kersti kangad läksid jälle topiliseks ruttu, samas ei tea praegust kvaliteeti.
Laps alles 2,5 aastane, aga loomulikult küsin ja näitan talle ka enne ostmist. Magamisriietus peaks olema unisex ja sobima hiljem selga ka väikevennale, olemata selleks ajaks nartsuks kulunud.
Vaatasin JaPo Oü lehte, sealt mitmed asjad meeldisid, samas polnud kuskil toodud hindasid, seega eeldan, et need on ehmatavalt kallid.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 10:26; 19.07 11:11; 19.07 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei soovi välismaistelt lehtedelt tellida, eks siis jäädki virisema kohalike tootjate kehva kvaliteedi kallal.

Ööpesu ma siiski soovitan poisile uus osta, pidžaamasid ju nagunii pesed üsna sageli ja ükskõik kui hea kvaliteediga see asi ka poleks, ikkagi ei ole terve hooaja kantud ja 100 korda pestud pidžaama enam see, mis ta on uuena. Soovitan ikkagi sul seda nexti sirvida, seal pidžaamad kolme kauapa pakis, üks komplekt 10 eurot, jaksad küll poisile ka uued osta 🙂 Postikulu Nextist tellides ei ole, kui summa on üle 30 euro. Minu laps lasteaias ei käi, kolmene pakk on ideaalne kogus. Üks on pesus, kaks alati igaksjuhuks võtta. Kui lasteaias käiks, siis ilmselt ostaksin vähemalt ühe pidžaama veel juurde.

Ma panen sulel ühe lingi veel, see on Babyshop, rootsi kaubamaja. Postikulu 5 eurot.

Arvesta ka sellega, mingist vanusest alates hakkab poiss tahtma rohkem poistekaid ja tüdruk rohkem tüdrukute asju. Minu tütrel käis see klõps 4-aastasena.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:52; 19.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud Facebookist: Õmblusteenused ja tooted lastele. Kanga olen valinud blackcarrot.ee lehelt ja tal on ka mingi valik kangaid. Ise saab kaasa rääkida, milline toode peab olema, arvestab erisoove.
Mina olen rahule jäänud ja tellin kindlasti veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issanda rist, kui pirtsakas ema. Milline on üldse vanamoodne ööriie, ei saa aru. Minu arust on laste ööriided aastakümneid suhteliselt ühesugused olnud. Ja poistele tüdrukute riided nüüd küll ei sobi. Kui mõlemale sobiva ostad, saadki mingi imeliku asja kokkuvõttes. Lisaks ei saa aru, milline riie on 2,5 aastasele liiga titekas. Ta ongi ju titt.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru miks on vaja teemast mööda hakata rääkima ja minu soovide kallal irisema – inimeste maitsed ja ka väljendusviis ongi erinevad.
Õnneks tabas üks postitaja ära, millest jutt ja andis ka hea soovituse, vaatasin fb-lehte ja just see, mida ma otsin.
Ma ei viitsi hakata siin ennast õigustama jne. aga miks ei võiks hallide digiprint huntidega või roheliste dinosauruste või kollaste rebastega kangast ööriideid kanda nii poiss kui ka tüdruk.
Olen jah pirtsakas, ja usun, et on ka teised, sest miks peaks keegi endale või oma lapsele ostma asju, mis neile tegelikult ei meeldi. Ja mulle ei meeldi heledad ja pastelsed toonid ning joonistatud ninnu-nännu, sellegipoolest ei hakka ma halvustama neid, kellele taolised asjad peale lähevad.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 10:26; 19.07 11:11; 19.07 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka magamisriideid tellinud. Lihtsalt ei leia poest, seda, mida tahaks. Näiteks pikkade käistega maani öösärki lastele. Samuti saab materjali ise valida ja tunduvalt parema kui meie poodide valikus saada on. Endale olen tellinud siidist ööriideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis nt Irja õmblusstuudio ja Fragola Design on kirevate kangastega lastele riideid tegevad õmblejad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud Facebookist: Õmblusteenused ja tooted lastele. Kanga olen valinud blackcarrot.ee lehelt ja tal on ka mingi valik kangaid. Ise saab kaasa rääkida, milline toode peab olema, arvestab erisoove.
Mina olen rahule jäänud ja tellin kindlasti veel.

Kuidas on võimalik seda lehte soovitada? Sa oled omanik või pime kui väidad, et see on hea koht tellimiseks. Pildid on megaudused aga selle udu tagant näeb ikka kõveraid õmbluseid ja halba kvaliteeti. Teemalgataja kindlasti ei jää rahule. Fb on õmblejaid täis. Liitu käsitöö ost-müük-vahetus vms grupiga ja leiad sealt sada korda parema kvaliteediga õmblejaid. Kangad on kõigil samasugused. Remps.ee, riimetex.ee, blackcarrot.ee jne saad kangaid vaadata millest üldjuhul kõik teevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Parimad käsitööriided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.