Esileht Kodunurk parimad smuutikombod ja maitsed?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: parimad smuutikombod ja maitsed?

Postitas:

Hakkasin hiljuti smuutihuviliseks ning avastan erinevaid maitseid ja huvitavaid kooslusi. Mida teie soovitaksite?
Ise armastan väga külmutatud kirss + astelpaju + banaani segu.

Mida võiks veel smuutide sisse panna?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 23:53; 15.11 00:03;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Igasugu puuvilju, aga alati peotäis spinatit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mango, ananass, spinat, kookospiim(või mandliiim) ja banaan, vahel ka avokaado.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas spinatit ostate värsket või külmutatut? Kodupoes on küll karbiga beebispinatit saada tegelikult…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 23:53; 15.11 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea termaalgatus 🙂 Siinpool ka üks smuutifänn. Mina lähtun värvikombost, st valimatult kõike kokku ei möksi. Maitsed ja värvid peavad omavahel ka kokku sobima ja mingi loogika moodustama. Nt spinatiga võib tihti juhtuda see, et smuuti kaotab oma ilusa värvi, seega ma spinatit panen ainult rohelistesse ja kollastesse smuutidesse, marjadega kokku ei pane. Ma teen värvi järgi smuutisid, olenevalt sellest, mida parasjagu saada on.

*punane/roosa/lilla – maasikad, kirsid, sõstrad, vaarikad, mustikad, põldmarjad, mustsõstrad
*kollane – mango, ananass, apelsin

* roheline – kiivi, spinat, avokaado, lehtkapsas, õun, pirn, matcha tee pulber (see viimane annab väga rohelise värvi)

Head kombod on kollase + rohelise elemendid või kollase + punase elemendid, aga mitte kunagi nt roheline + punane, tuleb ebamäärast värvi möks. Ahjaa, ja igas minu smuutis käib alati BANAAN!!! See annab magususe ja kreemja konsistentsi. Sidususvedelikuna kasutan jogurtit/mahla/vett/taimset piima. Spinatit ostan pigem külmutatuna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna külmkapp on külmutatud mutikaid täis, siis teen peamiselt – mustikas, natuke banaani, jogurt, kaerahelbed ja mesi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina aegajalt teen nn soolast smuutit  – tomat, porgand, chillit ( või mingit muud pipralist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere lemmik – banaan, küps pirn, külmutatud vaarikad, sorts õunamahla ja vett, 5 jääkuubikut

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk parimad smuutikombod ja maitsed?