Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Parimad viljatusravikliinikud ja viljatusravi arstid eestis?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Parimad viljatusravikliinikud ja viljatusravi arstid eestis?

Postitas:

Tere

Palun soovitage parimaid viljatusravikliinikuid ja viljatusravi arste eestis.
Kogemused?
Kuidas kogu protsess alguest peale teil kulges?
Kui kiiresti saite juba esimesele siirdamisele?

Tänud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 19:16; 12.05 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen ise ITKs viljatusravil olnud ja minumeelest on seal küll tipptasemel arstid ja tehnika (ka üks tuttav arst, kes uurib viljatust, on ITK viljatusravi võimekust kiitnud). Ka suhtumine on olnud väga meeldiv kõiges, mis on viljatusravi puudutanud. Ainuke kord, kus oli selline liinil olemise tunne, oli kui mulle tehti laparoskoopiat, aga see oli hoopis teine osakond ja teised arstid.

Kuna mu diagnoos oli pcos ja tsükli pikkus väga erinev, siis alustasime ovulatsiooni indutseerimisega dr Erlangi juures. Kui teises kliinikus öeldi mulle, et enne kui 2 aastat pole rasedaks jäänud ei tehta midagi, siis dr Erlang oli kohe nõus pihta hakkama. Kui see ei andnud tulemust, siis tehti laparoskoopia munajuhade uurimiseks ja seejärel pandi IVF järjekorda. IVFiga olin dr Rassi käe all. Kokku kulus aasta viljatusraviga alustamisest kuni esimese siirdamiseni. Aga kui sul on mõni konkreetsem viljatuse põhjus, siis usun, et saad kiiremini IVFiga alustada.

Usun, et kui ITKs poleks IVF õnnestunud, siis oleksin järgmisena Nova Vitas proovinud, kuna ka seda paljud kiidavad. Aga mul kolmest siirdamisest kaks õnnestus (esimene kahjuks peetus), seega minule sobis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tere!

Olen ise ITKs viljatusravil olnud ja minumeelest on seal küll tipptasemel arstid ja tehnika (ka üks tuttav arst, kes uurib viljatust, on ITK viljatusravi võimekust kiitnud). Ka suhtumine on olnud väga meeldiv kõiges, mis on viljatusravi puudutanud. Ainuke kord, kus oli selline liinil olemise tunne, oli kui mulle tehti laparoskoopiat, aga see oli hoopis teine osakond ja teised arstid.

Kuna mu diagnoos oli pcos ja tsükli pikkus väga erinev, siis alustasime ovulatsiooni indutseerimisega dr Erlangi juures. Kui teises kliinikus öeldi mulle, et enne kui 2 aastat pole rasedaks jäänud ei tehta midagi, siis dr Erlang oli kohe nõus pihta hakkama. Kui see ei andnud tulemust, siis tehti laparoskoopia munajuhade uurimiseks ja seejärel pandi IVF järjekorda. IVFiga olin dr Rassi käe all. Kokku kulus aasta viljatusraviga alustamisest kuni esimese siirdamiseni. Aga kui sul on mõni konkreetsem viljatuse põhjus, siis usun, et saad kiiremini IVFiga alustada.

Usun, et kui ITKs poleks IVF õnnestunud, siis oleksin järgmisena Nova Vitas proovinud, kuna ka seda paljud kiidavad. Aga mul kolmest siirdamisest kaks õnnestus (esimene kahjuks peetus), seega minule sobis.

Oi seda on hea lugeda. Ma soovituse peale panin ka ITK-sse omale aja ja just Dr. Erlangi juurde. See nädal saan oma esimesele vastuvõtule (mis alguses pidi olema mul Aprillis). Muidugi see nädal oma uute päevade ootel, aga ikka loodan et ehk ei tule need punased mind külastama…

Kr2su

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 18:31; 13.05 17:01; 14.05 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka ainult kiidusõnu ITK kohta. Minu arst Tiina Loog. Üliproffessionaalne arst. Räägib vähe aga kohe on tunda püüdlust otsida lahendus ja mitte allaanda ka raskemates seisundites.
Pealegi on kohe, kohe saabumas ITK viljatusravikliinikusse siis EEsti ainuke embrüoskoop! Siiani siirdatakse embrüoid igalpool suht huupi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele küsimusele on sisuliselt võimatu vastata, kes on parim, sest patsient on ju vaba valima kliinikut ja arsti ning igaüks tegutsebki seal, kus ta rahul on. Mis ei tähenda, et mujal oleks halb. Mina ütlen, et TÜK ja Ehrenberg on kõige parem valik, sest ma olen sealt oma lapsed saanud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 22:15; 14.05 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Pidasingi silmas parimaid selles mõttes, et kellel on kiidusõnu ja kes keda/mida soovitavad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 19:16; 12.05 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitas lapsed saada Dr.Räim Elite kliinikust Tartus. Soe ja südamlik arst, ainult kiidusõnad minu poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun anna tagasisidet, kui esimesel visiidil käidud. Mul juunis minek.
Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Palun anna tagasisidet, kui esimesel visiidil käidud. Mul juunis minek.

Aitäh

Kui sa mõtlesid mind, siis võin esimese tagasiside anda. Eelmine nädal oli siis esimene vv Dr. Erlangi juures. Väga meeldiva mulje jättis, asjalik ja konkreetne. Andsin järgmine päev kohe ka vereproovid (siis oli tsükli kolmas päev) ja lähen tagasi UH-sse tsükli keskel. Siis pidime rääkima plaanist täpsemalt, ehk mainis et oleks kohe vaja tegutseda ja alustada OV stimuleerimisega.

Kr2su

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 18:31; 13.05 17:01; 14.05 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore! Soovin kiiret õnnestumist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna siin oli teemaks ning natuke nagu sobiks siia selline küsimus ka: mis põhjusel teil ovulatsiooni stimuleeritakse ning kas on teile ka öeldud, et see võib kõrgendada mitmikraseduse võimalust?

Mul otseselt ei ole põhjuseid, miks ma peaksin stimulatsiooni proovima (analüüsid korras, hormoonid paigas, ovulatsioon toimub), kuid arst on selle variandi ka välja käinud. Nt pakkus välja et teha IUI’d ravimitega ehk stimulatsiooniga. Valisin muidugi ilma ravimiteta variandi kõigepealt ning just selle mitmikraseduse “riski” tõttu hoidun stimulatsioonist suure kaarega.
Oleme mehega ka välja mõelnud, et IVFini jõudes laseme alati siirdada ainult ühe, kuna tõesti ei soovi mitut järeltulijat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna siin oli teemaks ning natuke nagu sobiks siia selline küsimus ka: mis põhjusel teil ovulatsiooni stimuleeritakse ning kas on teile ka öeldud, et see võib kõrgendada mitmikraseduse võimalust?

Mul otseselt ei ole põhjuseid, miks ma peaksin stimulatsiooni proovima (analüüsid korras, hormoonid paigas, ovulatsioon toimub), kuid arst on selle variandi ka välja käinud. Nt pakkus välja et teha IUI’d ravimitega ehk stimulatsiooniga. Valisin muidugi ilma ravimiteta variandi kõigepealt ning just selle mitmikraseduse “riski” tõttu hoidun stimulatsioonist suure kaarega.

Oleme mehega ka välja mõelnud, et IVFini jõudes laseme alati siirdada ainult ühe, kuna tõesti ei soovi mitut järeltulijat.

Arstid ikka informeerivad sellistest asjadest. Suurel osal viljatusravipatsientidest ei ole lihtsalt mitmikraseduse vastu mitte midagi. Käibel isegi mõttekäik, et kaks on alati parem kui null.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 22:15; 14.05 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kuna siin oli teemaks ning natuke nagu sobiks siia selline küsimus ka: mis põhjusel teil ovulatsiooni stimuleeritakse ning kas on teile ka öeldud, et see võib kõrgendada mitmikraseduse võimalust?

Mul otseselt ei ole põhjuseid, miks ma peaksin stimulatsiooni proovima (analüüsid korras, hormoonid paigas, ovulatsioon toimub), kuid arst on selle variandi ka välja käinud. Nt pakkus välja et teha IUI’d ravimitega ehk stimulatsiooniga. Valisin muidugi ilma ravimiteta variandi kõigepealt ning just selle mitmikraseduse “riski” tõttu hoidun stimulatsioonist suure kaarega.

Oleme mehega ka välja mõelnud, et IVFini jõudes laseme alati siirdada ainult ühe, kuna tõesti ei soovi mitut järeltulijat.

Arstid ikka informeerivad sellistest asjadest. Suurel osal viljatusravipatsientidest ei ole lihtsalt mitmikraseduse vastu mitte midagi. Käibel isegi mõttekäik, et kaks on alati parem kui null.

Mina Kr2su.

Jah, ma olen ise sellega ka juba arvestanud, et stimuleerimisega see võimalus on (arstiga pole rääkinud nii põhjalikult, aga ise oma peaga mõelnud). Mina ise mõtlen ka nii, et kui stimulatsioon on, siis ka suurem tõenäosus, et rasedus ka tekiks. Ei tea ju kunagi esiteks kas iga kuu OV toimub ja kui see toimub, siis mis kvaliteediga munarakk sealt vabaneb. Jnejne
Ma oleks väga õnnelik ka mitmikute üle, kui lapsed soovivad tulla. Kuna vanus kohe ka juba 32 ja ühtegi last pole, siis korraga mitme lapse vastu pole mul midagi. Õnne vaid topelt 🙂

Hakkama saab alati.

Päikest Teile ja kiireid triipe ja muretuid rasedusi!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 18:31; 13.05 17:01; 14.05 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stimulatsioon ei pane ainult munarakke kasvama vaid suurendab ka nende kvaliteeti! Mul olid kehva kvaliteediga munarakud, stimulatsiooniga õnnestus kohe (enne seda oli 3 ebaõnnestunud rasedust, peetumine ja katkemised).

Minu jaoks on parim D. Sõritsa

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nova Vita dr Talving! Süveneb, selgitab, raviskeem toimib + nova vitas labor tasemel. ITK-s totaalne pettumime.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see olenebki, milles probleem seisneb, kas mehes või naises või mõlemas ja mis täpselt. Kui ikka ühes kohas mitu katset ebaõnnestub ja su küsimustele ei vastata ja lihtsalt lastakse edasi, uuringuid teha ei taheta, siis ma ei tea. Mõned võivad sellist kliinikut ju heaks pidada, kellel lihtsalt vedas või oligi vaja vaid välist abi, aga ei mingit erilist ravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Parimad viljatusravikliinikud ja viljatusravi arstid eestis?