Esileht Ilu ja tervis parimat hambaarsti

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: parimat hambaarsti

Postitas:

Soovitage palun tõesti kõige-kõige paremat hambaarsti Tartus. Mul on hambad väga halvas seisus, 2 neist on nii lagunenud, et juuri peab vist välja opereerima vms. Soovin, et arst oleks tasemel ja teaks täpselt, mida ta teeb, kuna hambaravi on kallis ja tahaks, et iga sent läheks ikka kindlalt asja ette. Ootan väga soovitusi parima hambaarsti leidmiseks, olgu pigem kallis ja kvaliteetne ravi kui odav ja hiljem on vaja uuesti sama hambaga otsast alustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 23:30; 25.04 17:43; 25.04 17:44; 25.04 17:46; 26.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kesklinna hambapolikliinik – tasemel tehnika, targad arstid (paljud töötavad stoma õppejõududena) ning kui ise ei tea, siis kolleege, kelle käest nõu küsida, on piisavalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Kati Kurul-Tihanov Med&Dent’is. Asub Sangari majas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, mina ka soovitan med&dent-i – ise käin I.Soometsa juures.
Hinnad normaalsed, töö korralik ja suhtumine väga normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitaks alustada mitte hambaarstist vaid juureravi arstist. kõigepealt teha 3D pilt (mitte röntgen) ja lasta juureraviarstil juured üle vaadata, mida saab säilitada, mida ravida, mis välja tõmmata. tavaline hambaarst ei näe röntgenilt juurte olukorda aga hammast pole mõtet parandada kui ei tea mis seal all on. kliinik 32 saab 3D pilti teha Tallinnas, võib-olla saab veel kuskil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jaa, mina ka soovitan med&dent-i – ise käin I.Soometsa juures.
Hinnad normaalsed, töö korralik ja suhtumine väga normaalne.
[/tsitaat]

Kas seal on kõik vajalik tänapäevane tehnika olemas, nt pildi tegemise võimalus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 23:30; 25.04 17:43; 25.04 17:44; 25.04 17:46; 26.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Dukan ja Korrovits Kitsal tänaval. Diana Dukani juures said minu väga hullus olukorras hambad korda, mis välja tõmmatud, mis ravitud ning Korrovitsi juures kroonimine, sillad.
Ise endale diagnoosi panema pole mõtet hakata. Pilte tehakse, kui vaja, ning panoraampildiks saadetakse ODEsse.
Isegi tööde hinna ennustas Korrovits üsna täpselt, teadsin, millega ma pean arvestama. [/tsitaat]

Misasi on ODE?
Ma ei hakkagi minema kohta, kust mind kuhugi saatma hakatakse, tahan, et kõik saaks tehtud ühes kohas ja et see koht oleks korralik ja vastutaks oma tehtud töö eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 23:30; 25.04 17:43; 25.04 17:44; 25.04 17:46; 26.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina soovitaks alustada mitte hambaarstist vaid juureravi arstist. kõigepealt teha 3D pilt (mitte röntgen) ja lasta juureraviarstil juured üle vaadata, mida saab säilitada, mida ravida, mis välja tõmmata. tavaline hambaarst ei näe röntgenilt juurte olukorda aga hammast pole mõtet parandada kui ei tea mis seal all on. kliinik 32 saab 3D pilti teha Tallinnas, võib-olla saab veel kuskil.[/tsitaat]

Ma käisingi varem Kliinik32-s, ka siis juba kui see Citymedi nime veel kandis, siis aga sündis mul järjest 2 last ja olen kolinud Tartusse, seepärast ka siin arsti vaja kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 23:30; 25.04 17:43; 25.04 17:44; 25.04 17:46; 26.04 17:10;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Misasi on ODE?
Ma ei hakkagi minema kohta, kust mind kuhugi saatma hakatakse, tahan, et kõik saaks tehtud ühes kohas ja et see koht oleks korralik ja vastutaks oma tehtud töö eest.[/tsitaat]
Vaat väga valesti teed. Minu arust on täiesti normaalne,et iga arst kõiki protseduure ei tee. Isiklikult käin hambaid ravimas Tartust Tallinnasse ja mu sealne arst näiteks ei tõmba välja tarkusehambaid. Seda käisin tegemas Tartu Maxillas. Kui pole piisavat kogemust või kui on Eestis sinust parem spetsialist, siis miks leiutada jalgratast? Seda saavad muidugi endale lubada head ja paljude patsientidega arstid, sest nad ei karda kaotada oma patsiente jooksutamise pärast.
ODE on hambaravifirma, kunagi seda ka kiideti, nüüd ei tea. Ja D ja K on täiesti normaalne ja arvestatav firma, minu tuttavad soovitavad seda ka.
Eelarvamuste küüsis inimestel on ikka raske…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Maxillas käisin viimati. Ehitati terve hammas üles uuesti. Väga hea teenindus oli- kiiresti sai ka aja. Järgmine päev veel helistati, et kui tunne, et veel oleks vaja lihvida, siis tulge järjekorra väliselt lihtsalt läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaat väga valesti teed. Minu arust on täiesti normaalne,et iga arst kõiki protseduure ei tee. Isiklikult käin hambaid ravimas Tartust Tallinnasse ja mu sealne arst näiteks ei tõmba välja tarkusehambaid. Seda käisin tegemas Tartu Maxillas. Kui pole piisavat kogemust või kui on Eestis sinust parem spetsialist, siis miks leiutada jalgratast? Seda saavad muidugi endale lubada head ja paljude patsientidega arstid, sest nad ei karda kaotada oma patsiente jooksutamise pärast.
ODE on hambaravifirma, kunagi seda ka kiideti, nüüd ei tea. Ja D ja K on täiesti normaalne ja arvestatav firma, minu tuttavad soovitavad seda ka.
Eelarvamuste küüsis inimestel on ikka raske…[/tsitaat]

Et parem oleks minna suvalise arsti juurde ja lihtsalt rahul olla? Loomulikult ma teen eeltööd, ei taha riskida halvasti tehtud töö pärast raha tuulde loopimisega ja jooksutamist ma vihkan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 23:30; 25.04 17:43; 25.04 17:44; 25.04 17:46; 26.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu kesklinna hambakliinikus on kogu vajalik tehnika ja know-how olemas. Juureravi tehakse mikroskoobi all ja tehakse ka röntgenpildid nii enne ravi kui ravi käigus. Mis mõttes \”tavaline\” arst ei näe juurte olukorda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Tallinnas Viru hambakliinikus ja väga rahul.
Tahaksin jagada kogemust, et minu mees käis Tallinnas Toompeal Tallinna hambapolikliinikus ja seal parandati 1 hammas ning öeldi, et kõik ok ja tulge aasta pärast kontrolli. Kuna minu hambaarst on spetsialiseerunud hambakivi eemaldamisele ja ma palusin mehel küsida, et kuidas tal sellega olukord on siis ka küsis ja öeldi, et kõik ok. Kaks nädalat hiljem juhtus tal õnnetus ja oli vaja ruttu hambaarstile saada, läkski minu hambaarsti juurde kuna mujale aega ei saanud. Ja selgus, et tal on igemepõletik, väga palju hambakivi vaja eemaldada ja veel kaks hambaauku + risti kasvavad tarkusehambad. Parandamisele läks väga palju aega ja raha. Seega kui vähegi võimalik, käige korralikus kohas hambaarstil. See on kallis jah, kuid tasub end ära. Tervis on ikka väga tähtis. Eriti mõistame seda venemas eas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tartu kesklinna hambakliinikus on kogu vajalik tehnika ja know-how olemas. Juureravi tehakse mikroskoobi all ja tehakse ka röntgenpildid nii enne ravi kui ravi käigus. Mis mõttes \”tavaline\” arst ei näe juurte olukorda? [/tsitaat]

Siin on ilmselt seda mõeldud, et enamikes kohtades ei tehta juureravi mikroskoobi all. Näiteks minul keerati hammas juureravi käigus tuksi Viru hambapolikliinikus. Muidu hea hambaarst, aga minu hammas käis ilmselt üle jõu- mikroskoopi ei kasutatud ja nüüd on jama. Oleks teadnud, et nii läheb, oleks juureravi spetsialisti juurde läinud. Tehti küll röntgenipilte ja läks hulk raha aga kõik see asjata.
Nii et tasub siiski hoolega valida kus ja keda oma hammaste kallale lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis parimat hambaarsti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.