Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Pärimine

Postitas:

Saime tuttavaks, hakkasime koos elama. Mulle kuuluvas majas, mis ei ole koormatud ühegi laenuga. Abiellusime, loomulikult. Tegin testamendi ja pärijaks ei ole mees, põhjuseks tema laps varasemast. Mul ei ole vähimatki huvi, et võiks olla oht, et see laps päriks kunagi mulle kuuluva kinnisvara (loe: päriks meie pere kodu). Mees tegi ka testamendi, pärijaks ei ole see laps. Tõsi, laps saaks sundosa, juhul kui peaks isa surma korral olema alaealine.

Mehel ei ole ju vara, mis testamendi ta tegi?

Kui sina sured ja pärijaks ei ole mees, siis see tähendab, et mees kolib teie praegusest ühisest kodust kaks kätt taskus välja, sest pärija ta ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kui teil on mehega ka ühiseid alaealisi lapsi, siis sinu kasuks tehtud testamendi puhul on ka neil sundosa saamise õigus. Nii et mehe lapse osa jääb väiksemaks, kui siin juttu on olnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annaks jumal surijaid, küll oleks vana pärijaid – kadunud vanaema sõnad. Ma arvan, et kui ma surnud olen – siis on minul sügavalt ükskõik, kes mu vara saab. Nagu selline hirm on, et mitte grammigi kokkukogutud varast ei tohi langeda mehe lapsele.
Ja kui see juhtub, ei leia hauarahu! Hakkate kummitamas käima?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei ole ju vara, mis testamendi ta tegi?

mehel on pangakonto ja seal raha, äkki ka auto, mingid kodumasinad tema ostetud, tööriistad, telefon, arvuti, ehted (kell jms) jne – need on ju mehe surma korral pärandvara, mis ilma testamendita läheb jagamisele

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 20:29; 14.04 14:32; 14.04 20:48; 15.04 15:09; 15.04 19:00; 19.04 11:22; 19.04 13:46; 20.04 12:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.