Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päris üksi?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Päris üksi?

Postitas:
Kägu

Olen neid näinud. Kui sa mulle korduvalt kurdaksid, et kõht on tühi ning ma ütleksin sulle iga kord, et söö kommi, siis kas sul oleks selle üle hea meel ja kõht korralikult täis? Samamoodi nagu kommid ei täida korralikult tühja kõhtu, ei leevenda tühi suhtlus üksindustunnet.

Ütleks nii, et sellise vaenuliku ja halvustava suhtumise tõttu sul ilmselt sõpru polegi.
Katsu mõnikord natuke empaatiat rakendada ja jätta inimestega suhtluses omaenda kõrgete standardite ja nende huvialade vahele väike lõtk, ära ole nii jäik.

Praegu tõlgendasid sa minu kommentaari valesti, sest olid juba ette meelestatud nii, et kõik niikuinii soovitavad sulle midagi, mis sulle ei sobi. Sinu enda analoogi kasutades – kui sa oled näljas ja sulle antakse porgand, siis kui loogiline on see tagasi lükata ettekäändel, et see pole täisväärtuslik toit?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas on veel inimesi, kellel pole sugulasi ega sõpru, perekonda üldse, lapsi? Kes on päris üksi, nii et pole ei rõõmu ega muret kellegagi jagada?

Ja kui on, siis kuidas teie elu nii läinud on?

Mul on eakas ema, kellega pole võimalik enam rõõmu ega muret jagada. Laps on veel liiga noor, et temaga muresid jagada. Rõõme küll, aga rõõmu pole palju. Lapsepõlvesõbrad jäid aastatega kaugeks, sugulasi ei ole, töökaaslasi ei ole ja uusi tuttavaid pole lihtne leida. Ei julge tänaval võõra inimesega juttu alustada, meil pole nii kombeks ka, vaadatakse imelikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas on veel inimesi, kellel pole sugulasi ega sõpru, perekonda üldse, lapsi? Kes on päris üksi, nii et pole ei rõõmu ega muret kellegagi jagada?

Mul on eakas ema, kellega pole võimalik enam rõõmu ega muret jagada. Laps on veel liiga noor, et temaga muresid jagada. Rõõme küll, aga rõõmu pole palju. Lapsepõlvesõbrad jäid aastatega kaugeks, sugulasi ei ole, töökaaslasi ei ole ja uusi tuttavaid pole lihtne leida. Ei julge tänaval võõra inimesega juttu alustada, meil pole nii kombeks ka, vaadatakse imelikult.

Aga abikaasa või elukaaslane, kui on laps?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga abikaasa või elukaaslane, kui on laps?

Kui ei mainitud, siis järelikult pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päris üksi?