Esileht Ilu ja tervis Päriselt lame kõht – kuidas saavutada?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Päriselt lame kõht – kuidas saavutada?

Postitas:

On täiesti loogiline, et lameda kõhu saavutab trenni ja toitumisega. Aga kuidas? Tõsiselt olen täiesti hädas ja jõuetu, sest mõistust napib. Olen juba 4 aasta regulaarset trenni teinud. Ikka 2-3 korda nädalas. Viimasel poolaastal nüüd lisasin juurde veel ühe trenni. Ikka punnkõht on ees. Sääre lihased, käed ja selg on nii trimmis, et enam rohkem olla ei saa. Kõhul ja reitel on tugevad lihased all aga rasvakiht on peal ja mitte kuidagi seda maha ei saa 🙁 Söön juurvilju, puuvilju liha. Välja olen isegi lülitanud kõikvõimalikud süsivesikud. Mis veel peaks tegema, et see tulemus siiski saavutada? Äkki kellelgi on kogemust jagada? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On täiesti loogiline, et lameda kõhu saavutab trenni ja toitumisega. Aga kuidas? Tõsiselt olen täiesti hädas ja jõuetu, sest mõistust napib. Olen juba 4 aasta regulaarset trenni teinud. Ikka 2-3 korda nädalas. Viimasel poolaastal nüüd lisasin juurde veel ühe trenni. Ikka punnkõht on ees. Sääre lihased, käed ja selg on nii trimmis, et enam rohkem olla ei saa. Kõhul ja reitel on tugevad lihased all aga rasvakiht on peal ja mitte kuidagi seda maha ei saa ???? Söön juurvilju, puuvilju liha. Välja olen isegi lülitanud kõikvõimalikud süsivesikud. Mis veel peaks tegema, et see tulemus siiski saavutada? Äkki kellelgi on kogemust jagada? ????

Op

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nälgima.
Nagu Naomi Campell ütles, ma võin olla päevi söömata.
PS su kõhulihaste ületreenimine võib ka punnkõhu teha. Lihas on ju punnis.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 19:49; 20.07 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PPS juurviljas ja puuviljas on ka süsivesikud.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 19:49; 20.07 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasvaimu või op

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:35; 21.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

Mu keha rasvaprotsent on kindlasti üle 20, vast 24-25 kanti ja kõht on laudsile. Kui päeva jooksul vähe söön, siis õhtuks isegi sissepoole lohkus. Geneetikaga kaasa saanud sellise sileda kõhu, ei kogune lihtsalt rasva kõhule ja taljele.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:43; 21.07 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul lapsi on? Äkki on kõhulihaste diastaas. Trenni tehes sellisel juhul tulemus isegi läheb hullemaks.

Ma olen olnud kogu oma elu(va rasedus) peenike ja igatepidi sile AGA päris lamedat kõhtu ilmselt ei saa ma kunagi, kuna mul on geneetiliselt kaasa antud väga väga kumer selg, mis isegi peale vee joomist väikese punnkõhu ette viskab. Ja nüüd peale lapse saamist on mul ilmselt ka diastaas.
Kõht on lame tõesti vaid siis, kui ma olen päev otsa söömata ning kõht lausa valusalt koriseb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

Väga vale jutt. Naistel koguneb rasv eelkõige rindadesse, puusadele, kintsudesse, mitte kõhule. Õllekõht on vastassoole omane rasvumine, naistel on enamasti just lame kõht, ka siis kui rasvaprotsent kõrgem.

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 01:18; 21.07 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mulle tundub, et see on tugevalt geneetiline. Kel on vastavad geenid, neil ongi iseenesest ja lihtsa vaevaga. Kellel on geneetiliselt soodumus rasval kõhule ladestuda, peavad selleks palju vaeva nägema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain lameda kõhu lõpuks siis, kui põdesin anoreksiat ja olin eluohtlikus alakaalus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geneetiline.
Õunatüüpi (eriti lühikestel!) naistel võimatu, sest kusagil peab ka soolikaid hoidma.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

Väga vale jutt. Naistel koguneb rasv eelkõige rindadesse, puusadele, kintsudesse, mitte kõhule. Õllekõht on vastassoole omane rasvumine, naistel on enamasti just lame kõht, ka siis kui rasvaprotsent kõrgem.

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

Mu keha rasvaprotsent on kindlasti üle 20, vast 24-25 kanti ja kõht on laudsile. Kui päeva jooksul vähe söön, siis õhtuks isegi sissepoole lohkus. Geneetikaga kaasa saanud sellise sileda kõhu, ei kogune lihtsalt rasva kõhule ja taljele.

kui kõhul rasva ei ole, peaks teil 6packid olema. kas on?

skinny fat ei ole lame kõht. jah, mõnel on loomulikult pikem torso või laiem puus ja see loob visuaalselt saledama sõhu mulje, aga seal kõhu peal on ikkagi pekk mis pekk kui te just tõesti ei väida et rinnad ja tahumikud on teil suured aga kõhulihas väreleb iga liihutuse ajal naha all.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:35; 21.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

Väga vale jutt. Naistel koguneb rasv eelkõige rindadesse, puusadele, kintsudesse, mitte kõhule. Õllekõht on vastassoole omane rasvumine, naistel on enamasti just lame kõht, ka siis kui rasvaprotsent kõrgem.

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

Mu keha rasvaprotsent on kindlasti üle 20, vast 24-25 kanti ja kõht on laudsile. Kui päeva jooksul vähe söön, siis õhtuks isegi sissepoole lohkus. Geneetikaga kaasa saanud sellise sileda kõhu, ei kogune lihtsalt rasva kõhule ja taljele.

kui kõhul rasva ei ole, peaks teil 6packid olema. kas on?

skinny fat ei ole lame kõht. jah, mõnel on loomulikult pikem torso või laiem puus ja see loob visuaalselt saledama sõhu mulje, aga seal kõhu peal on ikkagi pekk mis pekk kui te just tõesti ei väida et rinnad ja tahumikud on teil suured aga kõhulihas väreleb iga liihutuse ajal naha all.

Kaks äärmust ainult- kas 6pack või rasvakõht? Sa ei tea milline on tavaline, lame kõht, mille peal on õhuke rasvakiht, nii, et lihased välja ei paista, aga samas pole ka volte ja midagi ei punnita üle püksiääre?

https://www.hellomagazine.com/healthandbeauty/health-and-fitness/2018082161439/belly-flattening-tips-without-exercise/

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 01:18; 21.07 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kõhul rasva ei ole, peaks teil 6packid olema. kas on?

skinny fat ei ole lame kõht. jah, mõnel on loomulikult pikem torso või laiem puus ja see loob visuaalselt saledama sõhu mulje, aga seal kõhu peal on ikkagi pekk mis pekk kui te just tõesti ei väida et rinnad ja tahumikud on teil suured aga kõhulihas väreleb iga liihutuse ajal naha all.

Jah, lihased on kõhul päris hästi näha. Kõht on midagi ülalpool lingitud pildile sarnast, aga lihased joonistuvad paremini välja. Kui istudes selja längu lasen, ei tule pekivolte kõhule.
Mu meelest punnkõhu tekitab aga pigem kõhu alumine osa ja sinna ei moodustu ka sixpacki, on lihtsalt sile. Küsimus ei saa olla puhtalt visuaalis, kõht kas ulatub profiilis vaadates puusadest ettepoole või mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:43; 21.07 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul lapsi on? Äkki on kõhulihaste diastaas. Trenni tehes sellisel juhul tulemus isegi läheb hullemaks.

Ma olen olnud kogu oma elu(va rasedus) peenike ja igatepidi sile AGA päris lamedat kõhtu ilmselt ei saa ma kunagi, kuna mul on geneetiliselt kaasa antud väga väga kumer selg, mis isegi peale vee joomist väikese punnkõhu ette viskab. Ja nüüd peale lapse saamist on mul ilmselt ka diastaas.

Kõht on lame tõesti vaid siis, kui ma olen päev otsa söömata ning kõht lausa valusalt koriseb.

Minul on ka peale teise lapse sündi kõht jube. Kõht nagu sült, täitsa praagamagu. Muidu priske ei ole, jalad, käed peenikesed. Vaid kõht ja puus on häirivad. Äkki ka diastaas siis. Kuidas sellest jagu saab? Mul see kõht on nii hell ka, et ma ei kujuta ettegi kui sellele intensiivset trenni teha. Juba vaid põranda pühkimine ja raskema asja tõstmine paneb kõhu valutama ja teeb lihased valusaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegeliku diastaasi vastu tõeliselt aitab vaid op., teised pisut parandavad asja. Googelda diastaas ja saad hulga vastuseid. Lihtsalt tihti peetakse diastaasiks siiski kõhule kogunevat rasvakihti, seega tuleb enne kindel olla et tegu on ikka sellega.
https://www.kliinik.ee/uudised/aid-40830/diastaas-mida-teha-kui-koht-ei-taastu-parast-sunnitust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid haiglases alakaalus olla, aga kui geneetika on selline, et kehatüübilt pole lamedat kõhtu ette nähtud, siis nii on. Aitab ainult operatsioon, aga varsti kurdad juba järgmise kehapiirkonna üle.

Olin 174cm ja 49kg ja kõht polnud ikka lame. Igalt poolt mujalt nägin haiglane välja – rindu polnud ollagi ja jalad olid nii kondised, et seelikuid kanda ei olnud võimalik ilma et mu tervise kohta poleks päritud. Tagantjärele näen, et kõik oli peas kinni ja olin väga lähedal anoreksiale selle paari cm rasva pärast, mis mu kõhul oli ja mis peaks igal naisel kusagil olema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei saa kõhust lahti, kuigi käin trennis. selg ka nõgus ja eks see annab visuaalselt veel kõhusuurust ka juurde. kui ajan end sirgeks lihaste jõul, on muidugi väljanägemine parem. aga see pole mulle loomulik rüht vaid nõuab pingutust. nii kui sellele ei mõtle, olen ikka omale mugavas rühis ja kõht ees.
Ma pole küll arstil käinud diastaasi diagnoosimas peale rasedusi. aga kõhtu pingutades tundub kõhu pikilihas olema ikka koos. nii nagu netst näha neid pilte diastaasist, ma küll ei saaks mitme sõrme jagu lihase vahele panna.

ps kui vaatan oma lasteeelseid rannapilte, ega ma siis ka parem olnud. ikka oli kõht ees, kuigi kaalu oli 10kg kindlasti vähem. olin siis 50kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

Väga vale jutt. Naistel koguneb rasv eelkõige rindadesse, puusadele, kintsudesse, mitte kõhule. Õllekõht on vastassoole omane rasvumine, naistel on enamasti just lame kõht, ka siis kui rasvaprotsent kõrgem.

Mina ütleksin just selle peale, et vale jutt. Naisel bioloogilise olendina ongi oluline, et ka kõhul oleks rasva, mis kaitseb ja hoiab soojas paljunemiseks vajalikke organeid. Kui vaadata antiikaegseid skulptuure ja ka renessansiaja maale jne (siis veel seda haiglast kõhnuse kultust polnud), siis on näha, et hinnati ikka naise keha ilu siis, kui see oli ka ümaralt pehme, ja ka saledatel naistel on n-ö väike punuke ette maalitud/voolitud.

Arvan ka, et see on puhtalt geneetikas kinni. Mina olen igatpidi keskmine (168 cm, 58 kg) ja kõik, kes lihtsalt pilgu peale viskavad, teevad järelduse, et ma olen kaunilt sale. Tegelikkus on aga see, et näiteks kui ma paneksin selga niisuguse tuppseeliku, mis nagu nahk ümber on, oleks kohe näha, et ka minul on kõht punnis ees. Nii lihtsalt on, sõltumata minu kaalust ja söömisest ja trennist ja kõigest muust. Seega kannan lihtsalt sellise lõikega riideid, mis seda natuke varjavad.

Samas on mul onutütar, kes on pealtvaadates selline pehme, naiselik, ja temal on täiesti lame kõht. Ka pärast kahte last. Seega seda ei muuda mingi trenn ega toitumine. Välja arvatud puhas nälgimine, nagu ka juba eelpoolkõnelajad ütlesid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne lapsi lame kõht, lihased kõik välja treenitud olin nn ideaalkaalus, toitusin supertervislikult (loe dieet st min süsivesikuid ja rasvu) nägin välja väga kõhn. Nüüd 15 aastat hiljem on mul 2 last, 15 kg enam kaalu, lihased nähtavad kõhul kuid kerge polster on peal ja kõhuke enne päevi ikka täiesti korralik. Treenin 4 korda nädalas, söön mõõdukalt kõike, näen naiselik välja, rinnad suht lopsakad, olen rahulolev ja õnnelik, riided istuvad seljas, ja meestel jagub kiidusõnu mu välimusele. Võta nüüd kinni kas see lame kõht ongi kõige olulisem, et tunda elust rõõmu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine saab lameda kõhu kui keharasv 15% või alla selle. See on naise finktisoneerimsieks juba väga madal rasvaprotsent ja muidu kui näljaga seda nii madalaks ei saa. Kanafilee ja aedviljad ja nii pikka aega järjest.

Täiesti loll jutt. Minu rasva% on 22 ja kõht on täiesti lame ning kõhulihased näha.
Kana ja aedviljade söömine ei ole nälgimine, muide.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Päriselt lame kõht – kuidas saavutada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.