Esileht Pereelu ja suhted Päriselus turvumine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Päriselus turvumine

Postitas:
Kägu

Kohtumislugude teemas tuuakse välja, et oma kaaslasega tutvuti Tinderis või ennemuistsel aal kusagil külasimmanil. Kuskohas tänapäeval kohtuda saab? Ma ei oska pildi järgi meest valida, tahan häält kuulda, lõhna tunda, kehakeelt jälgida, alles siis saan aru, kas on mingit lootust või mitte. Tänaval suvalistele ligi astudes on vallalise otsa sattumine päris väike tõenäosus. Kas mingeid vallaliste pidusid kuskil korraldatakse?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tutvusin oma abikaasaga rahvatantsutrennis. Samuti tekkis meil pärast kooli lõppu oma sõpruskond, kui endiste klassikaaslastega jäime edasi suhtlema, käisime teatris ja matkamas jne.

Hobid nagu matkamine, suvine kunstilaager või kirjanduslikud kolmapäevad on väga hea viis tutvuda inimestega.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi ammu baaris töötades kohtasin kahte meest, kelle puhul piisas vaid sellest esimesest silmapilgust.

Minu arvates on ootamatult kohatud inimene, kes hinges kõik õitsema lööb, palju parem. Samas tuleneb see arvamus ka enda kogemuste põhjal, kui noorena otsisin ja leidsin vaid negatiivseid kogemusi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei oska pildi järgi meest valida, tahan häält kuulda, lõhna tunda, kehakeelt jälgida, alles siis saan aru, kas on mingit lootust või mitte. Tänaval suvalistele ligi astudes on vallalise otsa sattumine päris väike tõenäosus.

Tänaval olekski kahtlane võõrale ligi astuda, seepärast ongi internet hea variant. Saab oma soovidest juba eos teada anda (nt. et pole huvi armuke olla, vaid sooviks suhtest vaba mehega tutvuda). Pilti normaalse intellektiga inimene üldiselt kuskile tutvussaidile endast üles ei riputagi, parimad palad seega on kõik piltideta (minu kogemuste põhjal).

Kui jutt klapib, siis saad reaalis kokku ja kuuledki häält, haistad lõhna ning  jälgid kehakeelt:)

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka reaalis tutvuda ei oska. Kuskil baaris või peol kohatud mehed on olnud katastroof, tööl on meil kõik kinni, armukesevarianti ei soovi. Igasugu seenematkadel ja luuleringides on pigem mutid kõik või imelikud mehed. Ägedaid hobisid nagu tennis, purjetamine või midagi sellist mul pole, sealt ehk saaks toreda mehe. Jääb ikka nett, kuigi tööd on muidugi sellega palju. Palju valetajaid ja imelikke, suhtes inimesi. Viimane kord sattusin mingi psühhopaadi otsa, see rikkus tükiks ajaks tutvumisisu ära.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisan veel, et siin soovitati toidupoes tutvuda. Eile käisin poes ja vaatasin selle pilguga ringi, et äkki siis ujuks mõnele piimariiuli juures ligi. Aga ei oska küll sellist asja. Kust ma tean, et see inimene üldse vaba on, suure tõenäosusega ju pole ja niimoodi välimuse põhjal vaadates nagu ei meeldinudki ükski poesolev mees. Kui juttu hakkad ajama, siis võib selguda, et välimus jääb tahaplaanile ja on väga tore mees.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka nõus, et paremad palad ei riputagi kuskile ennast ülesse. Nais poole pealt kui saadakse infot, et jäänud nt vallaliseks, siis tekivad lausa hordi, kes välja kutsuvad. Meeste puhul jälle on nii, et kui mees välja kutsub kedagi, siis naine kohe andub ja turult ta läinud ongi. Tutvumisportaalides istuvadki ainult vigadega inimesed, kes loodavad ei tea mida. Kindlasti ei soovita ka minna tutvumise pärast kuskile ringi-see ei toimi selliselt ja võid sattuda mingi muttide v elupõliste vanapoiste seltskonda.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeste puhul jälle on nii, et kui mees välja kutsub kedagi, siis naine kohe andub ja turult ta läinud ongi.

Mis idioodi jutt see peaks olema. Tunudb, et sa pole elus kellegagi tutvunud, ajad jälle oma seriaalijura.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisan veel, et siin soovitati toidupoes tutvuda. Eile käisin poes ja vaatasin selle pilguga ringi, et äkki siis ujuks mõnele piimariiuli juures ligi. Aga ei oska küll sellist asja. Kust ma tean, et see inimene üldse vaba on, suure tõenäosusega ju pole ja niimoodi välimuse põhjal vaadates nagu ei meeldinudki ükski poesolev mees. Kui juttu hakkad ajama, siis võib selguda, et välimus jääb tahaplaanile ja on väga tore mees.

Naistel ikka palju raskem. Mees võib üritada saab korvi jookseb edasi. Naine võib seal silmi pööritada lettide juures, aga esimese sammu peaks ikka mees tegema

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka nõus, et paremad palad ei riputagi kuskile ennast ülesse. Nais poole pealt kui saadakse infot, et jäänud nt vallaliseks, siis tekivad lausa hordi, kes välja kutsuvad. Meeste puhul jälle on nii, et kui mees välja kutsub kedagi, siis naine kohe andub ja turult ta läinud ongi. Tutvumisportaalides istuvadki ainult vigadega inimesed, kes loodavad ei tea mida. Kindlasti ei soovita ka minna tutvumise pärast kuskile ringi-see ei toimi selliselt ja võid sattuda mingi muttide v elupõliste vanapoiste seltskonda.

Ei tea, millised need paremad palad on, ju siis mina ja mu kaaslane pole, oleme need tavalised vigadega inimesed. Aga tutvumisportaalis me tutvusime, jutt sobis, saime kokku ja sümpaatia tekkis esimesest pilgust. Hakkasime kohtamas käima ja üksteist tundma õppima ja aina selgemaks sai, et klapp on väga hea. Nüüdseks 2 aastat suhtes ja mina olen küll väga rahul, ta vastab minu ootustele ja soovidele peaaegu täiuslikult, oma inimlike pisivigadega.

Oleme 40+ inimesed.

Reaalis pole kellegi normaalsega tutvunud keskealisena peale lahutust. Noorena küll jah.
On olnud mehi, kes tänaval, baaris vm ligi on astunud, aga nendega pole miskit välja tulnud, tavaliselt on need olnud suhtes mehed, kes seiklust otsivad.

Hobid on mul naiselikud, kõik kokkamis ja kunstiringid jm kohad on naisi täis, seal pole lootustki tutvuda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea, millised need paremad palad on, ju siis mina ja mu kaaslane pole, oleme need tavalised vigadega inimesed. Aga tutvumisportaalis me tutvusime, jutt sobis, saime kokku ja sümpaatia tekkis esimesest pilgust. Hakkasime kohtamas käima ja üksteist tundma õppima ja aina selgemaks sai, et klapp on väga hea. Nüüdseks 2 aastat suhtes ja mina olen küll väga rahul, ta vastab minu ootustele ja soovidele peaaegu täiuslikult, oma inimlike pisivigadega.

Oleme 40+ inimesed.

Reaalis pole kellegi normaalsega tutvunud keskealisena peale lahutust. Noorena küll jah.

On olnud mehi, kes tänaval, baaris vm ligi on astunud, aga nendega pole miskit välja tulnud, tavaliselt on need olnud suhtes mehed, kes seiklust otsivad.

Hobid on mul naiselikud, kõik kokkamis ja kunstiringid jm kohad on naisi täis, seal pole lootustki tutvuda.

Kui palju sa enne lahutust kohtinguapis inimestega kokku said, kui oma inimese leidsid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul paar päeva tagasi oli ühes supermarketis nii, et koguaeg sattusin ühe mehega ühte riiulivahesse. Ilus, pikk ja sümpaatne mees. No absoluutselt kogu poe teekond kulges nii. Või siis sõitis tema mulle käruga koguaeg vastu. Mulle tundus juba asi imelik, ja hakkasin arvama, et saatus tahab meile midagi öelda. Natukene oli mehe ees piinlik ka, sest kartsin, et äkki ta arvab, et ma meelega sätin ennast tema teele.

Lähen siis kassasse (tavaliselt kasutan pulti, aga seekord oli puldisüsteem katki), ja jälle satun täpselt selle mehe taha. Õigemini, töötas ainult üks mehitatud kassa ja muud valikut ei olnudki. Mees ladus asjad kotti, maksis… ja siis küsis müüja mehelt, et kas kleepse (Rimis on praegu mingi laste multifilmi kleepsu kampaania) on vaja. Mees vastas jaatavalt. Ja sellega oli kogu mu “tärganud lootusele” kriips peale tõmmatud 😀 😀 😀

Muidu, vastates teemaalgatusele. Siis korraldatakse ju küll mingeid valgusfoori pidusid ja tutvumispidusid. Isegi ei kujuta ette, kust selle kohta rohkem infot saab, aga Kanal 2 saates olen näinud mingeid lõike sellistest pidudest. Tundub päris põnev olevat.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Umbes täpselt nagu mina oleks selle jutu kirjutanud. Ainult selle vahega, et mina vaatan naisi selle pilguga.
Ja mõnda naist olen jäänud vaatama küll. Seda ka tänaval. Tahtmine tekib küll, et ligineks ja räägiks midagi, aga mõtteks see jäänud on, et mida ma ütleks ja mida mul on üldse võõraga rääkida ja ega ei julgeks ka.
Tegelt päriselt tahaks öelda, seda mida näen, et sa näed hea välja, et sulle sobib see kleit ja sa meeldid mulle. Mõttes ma ju tegelt seda ütlengi talle ja et sind ma tahaks küll.
Samas olen mõelnud, et kui äkki keegi naine mulle ligi ujuks ja juttu rääkima hakkaks, siis mida ma seepeale teeks. Ilmselt läheks jutuga kaasa, ei laseks võimalust käest. Seda siis minu puhul.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleme 40+ inimesed.

Kui palju sa enne lahutust kohtinguapis inimestega kokku said, kui oma inimese leidsid?

Ma taastusin lahutusest umbes pool aastat, siis tõmbasin äpi ja hakkasin suhtlema. Aasta jooksul sain kokku umbes 15-20 mehega, kuni leidsin selle õige. Sümpaatseid jäi sinna minust maha veel 2 meest, kellele oleks ka võimaluse andnud, aga see üks oli kõige sobivam ja mina ei suuda mitmega korraga suhet arendada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu vanem poeg leidis oma abikaasa Tinderist peaaegu kohe, kui oli sinna konto teinud. Noorem poeg see-eest otsis aastaid Tinderist elukaaslast, paari tüdrukuga proovis ka kooselu, aga välja ei tulnud midagi.  Siis aga leidis poeg tüdruku, kellega on juba mitu aastat koos elanud. Kusjuures, Tinderit seni ainuvõimalikuks tutvumiskohaks pidanud poeg tunnistas, et nad kohtusid toidupoes! Tema tagasihoidlik neiu ei ole kunagi Tinderis kontot omanud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsin ka nõu veel sellise asja kohta, et tutvusin portaalis mehega, kes väga meeldis. Kohtusime ühe korra ja see läks ka hästi, aga oli ainult selline paaritunnine lõunal käik. Samas sealt edasi nagu jäi asi toppama. Kuna mees elab Soomes, siis mõtlesingi, et eks jah pole see tulek nii kerge, samas kogu aeg ta ikka võttis ühendust, tegime videokõnesid ja ütles ilusaid sõnu. Ja muudkui oli plaan varsti jälle kohtuda, aga siis kord ei saanud mina, siis jälle tema. Niimoodi läks paar kuud mööda. Siis vaatasin ta FB pilte ja seal olid pildid ühe naisega koos. Tekkis tunne, et selles oligi asi, miks meie suhe toppama jäi. Andsin võimaluse mehele ise sellest rääkida, küsisin, et vasta ausalt, kas sa soovid veel minuga kohtuda või mitte. Tema ütles, et jaa, soovin küll. Siis küsisin, et nägin su FB kontol ilusaid romantilisi pilte ühe naisega, kas suhtled hoopis temaga? Siis vastas, et jah, see tutvus on algusjärgus, aga olen temaga suhelnud küll, et see on 100 protsenti aus vastus. Et sellepärast pole ka sinuga kohtunud. Ütlesin siis, et okei, tore on. Ja siis hakkas see mees kirjutama, et läksid selle naisega tülli ja ei suhtle enam. Ja muudkui halas mulle sellest naisest, et see pettis teda ja suhtles mingi teise mehega hoopis. Pidasin seda väga kohatuks, ise käitus minuga ju umbes samamoodi. Siis ütles, et kuna kõik on läbi, meie võiks nüüd kohtuda. Mina enam ei soovinud kohtuda, sest mina olin ju mingi number kaks ja varuvariant, kelle asemel valiti teine naine. Ütlesingi, et mina tunneks ennast halvasti, et nüüd kõlban küll, kui see rohkem meeldinud naine enam teda ei soovi. Tema tegi imestunud nägu, et mis, meie vahel ju polnud midagi, korra kohtusime. Ja tema ei saa üldse aru, miks ma enam kohtuda ei soovi. Kas teie sooviksite sellises olukorras kohtuda?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen kõige nägusamaid mehi kohanud varajastel hommikutundidel ehituspoodides. Olgu või tunkedes: ikka seksikad. Kobe biitseps ja muidu ka lihastes ja jõuline keha. Minu maitse.

Nii kuuke tagasi aga külastasin Lõunakeskuse apteeki. Marssisin sisse ja nägin leti taga pikalt looklevat järjekorda. Mees selle lõpus oli väga nägus härra (vanuseks pakuks 45-50 vahemikku) ja saatis mu käike seal oma pilguga.. Täitsa ebamugava hakkas ja unustasin ära, mida sinna üldse otsima olin läinud. Tegin vehkat ja mees kummitas peas veel pool päeva.

Oli väga sümpaatne ja ma ei saanudki teada, mis tal seal ravimite või vitamiinide valikus oli 🙂

Kuigi võinuks kohe tema järel sappa end seada, kui vaid meenunuks, mida sinna soetama olin läinud. Võivad ka nii asjalood luhtuda.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen kõige nägusamaid mehi kohanud varajastel hommikutundidel ehituspoodides. Olgu või tunkedes: ikka seksikad. Kobe biitseps ja muidu ka lihastes ja jõuline keha. Minu maitse.

Olen proovinud mõne sellise ehitajaga suhet, kahjuks annab haridustaseme vahe mingil ajal ikka tunda. Mis sellest biitsepsist kasu, kui peas ulub tuul ja hoiakud on sellised, et karju appi. Lisaks ka enamasti joovad ja suitsetavad.

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen proovinud mõne sellise ehitajaga suhet, kahjuks annab haridustaseme vahe mingil ajal ikka tunda. Mis sellest biitsepsist kasu, kui peas ulub tuul ja hoiakud on sellised, et karju appi. Lisaks ka enamasti joovad ja suitsetavad.

Okei. Ehitajaid on igasuguseid. Mina komistasin ka ühe sellise otsa (küll mitte ehituspoes), aga selle erinevusega, et tal endal on ehitusfirma. Ja ei ütleks küll, et rumala mehega on tegemist.

Vägagi tark jutt ka muudel elualadel. Seega täitsa oleneb.. ei saa üheselt kõiki sildistada 😉

Et ehitaja ja kohe ka loll. Head ehitajat on ikka väga raske olnud leida. Nüüd on ta mul omast käest võtta. Ainult et pole enam midagi ehitada, kõik oli valmis juba enne temaga tutvumist.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vägagi tark jutt ka muudel elualadel. Seega täitsa oleneb.. ei saa üheselt kõiki sildistada 😉

Mõni üksik erand muidugi on, alati võib iga asja kohta tuua näite, et oli mõni erand. Aga üldiselt on ehitajad küll väga jube kaader. Olen mitmeid objekte pidanud ehitama ja normaalset ehitajat tõesti otsi tikutulega taga. Kui mõnel on ehitusfirma, siis ta üldiselt ei käi ehituspoes varahommikul tunked seljas ja biitseps punnis mingeid jubinaid otsimas.

+8
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõni üksik erand muidugi on, alati võib iga asja kohta tuua näite, et oli mõni erand. Aga üldiselt on ehitajad küll väga jube kaader. Olen mitmeid objekte pidanud ehitama ja normaalset ehitajat tõesti otsi tikutulega taga. Kui mõnel on ehitusfirma, siis ta üldiselt ei käi ehituspoes varahommikul tunked seljas ja biitseps punnis mingeid jubinaid otsimas.

Nõustun, suht hirmus kaader jah. Endalgi hulk ajurakke hävinud nendega suheldes ja asju ajades. Vast ajapikku ikka taastuvad 🙂

Ehitusfirmade omanikud käivad ikka tunkedes poodides ja ehitavad ise samuti, sest tellimuse esitajatel endil (eramajad nt.) pole tihtipeale õrna aimugi sellest valdkonnast. Kõik usaldatakse ehitusmeestele. Arved omanikule.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees ladus asjad kotti, maksis… ja siis küsis müüja mehelt, et kas kleepse (Rimis on praegu mingi laste multifilmi kleepsu kampaania) on vaja. Mees vastas jaatavalt. Ja sellega oli kogu mu “tärganud lootusele” kriips peale tõmmatud 😀 😀 😀

See pole veel mingi näitaja. Meil terve suguvõsa kogub neid kleepse minu lapsele, sest tema tahab neid. Eile just tõi mu vallaline vend talle mitu tükki.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees ladus asjad kotti, maksis… ja siis küsis müüja mehelt, et kas kleepse (Rimis on praegu mingi laste multifilmi kleepsu kampaania) on vaja. Mees vastas jaatavalt. Ja sellega oli kogu mu “tärganud lootusele” kriips peale tõmmatud 😀 😀 😀

See pole veel mingi näitaja. Meil terve suguvõsa kogub neid kleepse minu lapsele, sest tema tahab neid. Eile just tõi mu vallaline vend talle mitu tükki.

See oli ilmselt kirjanduslik liialdus tal. Puänt. Et asja huvitavamaks muuta lugeja jaoks..

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli ilmselt kirjanduslik liialdus tal. Puänt. Et asja huvitavamaks muuta lugeja jaoks..

Kui ma tulin põlveoperatsioonilt ja ei saanud veel kodust välja, e-apteeke veel polnud. Mees oli pikemas komandeeringus, siis käis 22-aastane veel vaba ja vallaline poeg poes ja mu jaoks tõi ka tampoone. Mina, kui vaba ja vallaline olin, ostsin sageli meeste deodoranti. Endale, sest naiste omad olid tollal rõveroosilised või hüatsindilised, lääge magusa lõhnaga.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsin ka nõu veel sellise asja kohta, et tutvusin portaalis mehega, kes väga meeldis. Kohtusime ühe korra ja see läks ka hästi, aga oli ainult selline paaritunnine lõunal käik. Samas sealt edasi nagu jäi asi toppama. Kuna mees elab Soomes, siis mõtlesingi, et eks jah pole see tulek nii kerge, samas kogu aeg ta ikka võttis ühendust, tegime videokõnesid ja ütles ilusaid sõnu. Ja muudkui oli plaan varsti jälle kohtuda, aga siis kord ei saanud mina, siis jälle tema. Niimoodi läks paar kuud mööda. Siis vaatasin ta FB pilte ja seal olid pildid ühe naisega koos. Tekkis tunne, et selles oligi asi, miks meie suhe toppama jäi. Andsin võimaluse mehele ise sellest rääkida, küsisin, et vasta ausalt, kas sa soovid veel minuga kohtuda või mitte. Tema ütles, et jaa, soovin küll. Siis küsisin, et nägin su FB kontol ilusaid romantilisi pilte ühe naisega, kas suhtled hoopis temaga? Siis vastas, et jah, see tutvus on algusjärgus, aga olen temaga suhelnud küll, et see on 100 protsenti aus vastus. Et sellepärast pole ka sinuga kohtunud. Ütlesin siis, et okei, tore on. Ja siis hakkas see mees kirjutama, et läksid selle naisega tülli ja ei suhtle enam. Ja muudkui halas mulle sellest naisest, et see pettis teda ja suhtles mingi teise mehega hoopis. Pidasin seda väga kohatuks, ise käitus minuga ju umbes samamoodi. Siis ütles, et kuna kõik on läbi, meie võiks nüüd kohtuda. Mina enam ei soovinud kohtuda, sest mina olin ju mingi number kaks ja varuvariant, kelle asemel valiti teine naine. Ütlesingi, et mina tunneks ennast halvasti, et nüüd kõlban küll, kui see rohkem meeldinud naine enam teda ei soovi. Tema tegi imestunud nägu, et mis, meie vahel ju polnud midagi, korra kohtusime. Ja tema ei saa üldse aru, miks ma enam kohtuda ei soovi. Kas teie sooviksite sellises olukorras kohtuda?

Tinderis ongi see häda, et kõik suhtlevad kõigiga. Isegi kui juba intiimselt ollakse koos, siis suheldakse ka teistega. Kõik nagu JOKK-sest suhet ja abielu pole veel registreeritud. See mees ütles ju õigesti, et tõesti teil ei olnudki midagi. Milleks solvuda ja nr. 2 mängida. Kui see mees meeldib, siis tasuks võimalus anda. Lihtsalt vb teise naisega nad olid kaugemal ja lihtsalt suhtest ei tulnudki midagi välja.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt vb teise naisega nad olid kaugemal ja lihtsalt suhtest ei tulnudki midagi välja.

Kaugemal ei olnud, ta tutvus selle naisega veidi hiljem kui minuga, aga see naine elas lähemal, oli samast rahvusest ja oli ise aktiivsem. Võib-olla ka siis meeldis rohkem, et temaga läks kohe suhtlus rohkem edasi, minuga mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt vb teise naisega nad olid kaugemal ja lihtsalt suhtest ei tulnudki midagi välja.

Kaugemal ei olnud, ta tutvus selle naisega veidi hiljem kui minuga, aga see naine elas lähemal, oli samast rahvusest ja oli ise aktiivsem. Võib-olla ka siis meeldis rohkem, et temaga läks kohe suhtlus rohkem edasi, minuga mitte.

Ma seda teemat. ma olin nr2. ja nüüd olen solvunud ei rõhutaks-ole pragmaatiline. See isegi ei loe, et samal ajal v isegi hiljem. Vb ajad klappisid neil paremini jne. nr2 teema oleks siis kui te mõlemad oleksite juba intiimselt koos ja siis jätab ta sind unarusse. Selline platooniline ühekordne suhtlus Tinderi-maailmas ei ole mitte midagi, et seal mingit armukadedusasja välja võluda. Teil tõesti polnudki midagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Umbes täpselt nagu mina oleks selle jutu kirjutanud. Ainult selle vahega, et mina vaatan naisi selle pilguga.

Ja mõnda naist olen jäänud vaatama küll. Seda ka tänaval. Tahtmine tekib küll, et ligineks ja räägiks midagi, aga mõtteks see jäänud on, et mida ma ütleks ja mida mul on üldse võõraga rääkida ja ega ei julgeks ka.

Tegelt päriselt tahaks öelda, seda mida näen, et sa näed hea välja, et sulle sobib see kleit ja sa meeldid mulle. Mõttes ma ju tegelt seda ütlengi talle ja et sind ma tahaks küll.

Samas olen mõelnud, et kui äkki keegi naine mulle ligi ujuks ja juttu rääkima hakkaks, siis mida ma seepeale teeks. Ilmselt läheks jutuga kaasa, ei laseks võimalust käest. Seda siis minu puhul.

Kui mingi “näed kena välja” jutuga võõras läheneks, siis teeksin kiirelt minekut, sest tundub täiega pervo. Kui aga tuleks näiteks abi paluma, et vaja kellelegi tänutäheks šoksi viia, aga ei oska valida, sest ise ei söö, siis ma aitaksin valida küll ja kui riiuli juurde kõndides small-talk ka meeldiv on, siis võin pärast oma numbri ka anda, et ta saaks pärast teada anda, kas saajale mu valik maitses 😉

Ühesõnaga, võib võõras mulle lähenda küll, aga mitte imala külgelöömisega, vaid mingil muul (väljamõeldud) põhjusel.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kena naise leiavad mehed ise üles. Aga kui ise oled kole ja loll kah pealekauba, siis jääbki üle vaid kusagil ehituspoes õllekõhulihastega klemme jõllitada.

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kena naise leiavad mehed ise üles.

Ei tea, mina tean palju ilusaid naisi, kes on üksikud. Samas prilliega hallid hiired on kõik abielus. Kenadele pigem kardetakse külge lüüa.

+12
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Esileht Pereelu ja suhted Päriselus turvumine