Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parka!( mitte HH ja didriksons).

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Parka!( mitte HH ja didriksons).

Postitas:
Kägu

Ma juba kujutan ette, kui närvidele käivad need parkade jutud, aga mul on pisut abi vaja, seega ma teen uue teema.
Mul oleks vaja parkat, eelmine parka oli mul didriksoni oma. Mul oli mingi kehvem mudel, see ei olnud eriti soe ja kuidagi üldse ei meeldinud.
Mul oleks vaja uut, aga nagu väga head. Ma ise olen üsna külmakartlik ja ma tahan, et oleks väga soe. Pluss ma liiklen bussiga ja liigun üldse palju väljas, seega mul oleks tõesti vaja mindagi korraliku.
Äkki saate mulle pisut nõu anda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://images.app.goo.gl/f7ARDi4t8AzsStbY9

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://images.app.goo.gl/f7ARDi4t8AzsStbY9

😀 Mulle meeldib see mõte, aga kus ma sellise saaks? 😀 Ma võin vabalt sellist asja kanda, ma viitsi külmetada 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Didriksons ongi odavama otsa jama. Moes ainult perekoolis.
Parajumpers, Ganada Goose, Mr & Mrs Italy. Esimesed kaks peaksid tuhandega kätte saama isegi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ah et isegi kõigest tuhandega! Milline miljonär meil siin perekoolis uhkeldab.

Never ever ei hakka ma omale ostma jopet tonniga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Osta talve parka sooja voodriga. Käid mingi suve jopiga ja hädaldad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huppa teeb naiste parkasid. Sees karvane vooder. Äkki need on soojad? Lastejoped ju on. Hinnaklass vist 130 euri kui õigesti mäletan. Mustika keskuse Huppa poes näiteks olid.
Mul endal on Five talvekas. Üsna soe on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

8848 Altitude

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli see Didriksoni Nancy ja tõesti, see jäi mulle külmaks.
Ja ma mainin ka seda, et 1000-ga ma jopet osta ei saa, see on ikka liiga palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Columbia joped on väga head, näiteks Rademarist saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nancy soojustus on 180 g, sellest suurem on Siljel, mis on 240. See peaks olema ikka vägaväga soe. https://www.stylefile.de/women/jacken-maentel/parkas-maentel/didriksons-silje-parka-oliv-fid-237499.html?page=4&limit=48

Täna on ikka tõeline nõiajaht sellele Didriksonsile, koomiline lausa. Ühes teises teemas kommenteerisin sama asja, et kuna ma olen paljusid parkasid ja jopesid proovinud (endal, lastel ja mehel), siis võin öelda, et Didriksonsi mitteneedkõigeodavamad variandid on raha väärt küll. Materjalid head, kraed ja kapuutsid funktsionaalsed, erinevad pikkused, kena minimalistlik disain… Kui tahad eristuda, ei pea ju mingit väga poppi mudelit ostma.

Pakuks ka Fjällräven Nuuk: https://matkasport.ee/soojustatud-joped/4368-13975-nuuk-naiste-parka.html

Ega rohkem ei teagi sooje parkasid, kuna ise pigem selline higistaja. Suleparkadel on mingid oma soojustusenäitajaid, neid ma ei tunne üldse, kuna ei taha sulgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise olen üsna külmakartlik ja ma tahan, et oleks väga soe.

Miks see peab just parka olema? Vanasti oli dubljonka, täna on parka, homme on veel mingi kolmas asi…

Milleks sellega kaasa joosta, mida teatud debiilid on otsustanud, et see on nüüd moes ja kõik peavad kandma?
Kas pole siis kellegi julgust olla erinev?
Ok, sul on külm, osta omale mingi selline asi:

Kannatab vabalt lumehanges sellega magada (kuni -10), Kui osta pole, lase teha.
Eriti lahe oleks, kui ta oleks vblla isegi rahavrõiva lõikega ja mingite ilusate kaunistustega.
A`la Tõstamaa naise kasukas.

Kui sa oma parkaga tänaval jõlgud, sa oled mõistuseta mass ja keegi ei pane sind tähelegi; kui sellisega käid, vahitakse silmad punni ja tehakse perekooli teema.

PlUSS veel see, et paljud hakkavad seda omale tahtma.
Ehk siis saad ise nö. suunamudijaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

MINE POODI

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei jaksaks kõndidagi selle raske kasukaga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole meie kliimas praktiline. Meil vihma sajab, koguaeg märg nagu kalts. Vaja mantlit, mil kile peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kuskilt kuulnud, et osad naised pidid vahel ka rasedaks jääma.
Mõnel on lausa kaksikud.
Ja sellest hoolimata kõnnivad ringi, lausa vahetult enne sünnitamist.
Kasukas on vast 5X kergem, kui üks laps.

Kas mees on sul kursis ja ega tema ometi lapsi sinuga ei plaani?

Please wait...
Postitas:
Kägu

MINE POODI

Mulle ei meeldi eriti poodides käia. Ma küsin siit sellepärast, et kindlasti saab siit head nõu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on talveks O’Nielli parka, väga soe on, nii et sellise ilmaga nagu praegu, ei saa kindlasti veel selga panna, peab ikka miinus väljas olema. See-eest talvel võib vabalt T-särk all olla, ei pea isegi midagi pika varrukaga panema, on mõnus ja soe.

Mis see Didrikson kõigil hambus on, sellest ma küll aru ei saa. Mul on Didriksoni kevadsügisparka, praeguste ilmadega väga hea, kuna käin palju jalgsi, ei kasuta autot, siis pole ka karta, et vihmasahmaka alla jäädes pärast läbi vettinud olen, väga hästi peab vett. Talveparkaga kogemus puudub, sest 4 a tagasi sai see O’Nielli oma ostetud, käib veel küll, pole põhjust olnud teisi talvekaid proovida. Aga Didriksoni kevadsügisparka sai ostetud küll selle peale, et igasugu kevadsügisjopesid on olnud, ei pea vihma, ei pea tuult, aga sellega tundub, et on õnneks läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Five Seasoni parka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see peab just parka olema? Vanasti oli dubljonka, täna on parka, homme on veel mingi kolmas asi…

Milleks sellega kaasa joosta, mida teatud debiilid on otsustanud, et see on nüüd moes ja kõik peavad kandma?

Eriti lahe oleks, kui ta oleks vblla isegi rahavrõiva lõikega ja mingite ilusate kaunistustega.

Kui sa oma parkaga tänaval jõlgud, sa oled mõistuseta mass ja keegi ei pane sind tähelegi; kui sellisega käid, vahitakse silmad punni ja tehakse perekooli teema.

Mu vanaemal oli selline 🙂 Ja mul endal ka lapsepõlves – meie külas oli väga hea köösner. Ei mingit uut suunamudimist.
Aga tänapäeval oleks see vaid iluasi, täiesti ebapraktiline meie kliimas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma juba kujutan ette, kui närvidele käivad need parkade jutud, aga mul on pisut abi vaja, seega ma teen uue teema.

Mul oleks vaja parkat, eelmine parka oli mul didriksoni oma. Mul oli mingi kehvem mudel, see ei olnud eriti soe ja kuidagi üldse ei meeldinud.

Mul oleks vaja uut, aga nagu väga head. Ma ise olen üsna külmakartlik ja ma tahan, et oleks väga soe. Pluss ma liiklen bussiga ja liigun üldse palju väljas, seega mul oleks tõesti vaja mindagi korraliku.

Äkki saate mulle pisut nõu anda.

Tead, ma ostsin eelmisel aastal omale uue parka 30.- eest, materjal nii hea ja tugev, peab sooja, kapuutsil ilus karv peal(kunst), ma nii õnnelik, ma ise olen külmakartlik. Ostsin selle pufaika New Yorkerist. vot

Please wait...
Postitas:
Kägu

peab sooja, kapuutsil ilus karv peal(kunst)

Ükski kunstkarv ei saa olla ilus karv. Samuti on peast ohhood, kes kannavad kunstnahast jalanõusid. Kindlasti on kodus kunstlilled ka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti on peat ohhood, kes kannavad kunstnahast jalanõusid.

Ma olen rõõmuga ohhoo. Mul on lisaks jalatsitele kunstnahast kotte ka oma 10 vähemalt. Mulle need täisnahast väljavenivad kingad ei meeldi üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

peab sooja, kapuutsil ilus karv peal(kunst)

Ükski kunstkarv ei saa olla ilus karv. Samuti on peast ohhood, kes kannavad kunstnahast jalanõusid. Kindlasti on kodus kunstlilled ka?

Vegannahk on ilus ja õilis alternatiiv, mida kuulsusedki eeskujudena kannavad – hertsoginna Catherine, Emma Watson jpt. Peast ohhood on ikka need, kes oma lühikese aruga jätkusuutlikkuse teemani veel jõudnud pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul O´neill frontier parka: https://www.google.ee/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=2ahUKEwiQ9aS7spPlAhXDepoKHUF0AZwQjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.boardridersguide.com%2Fo-neill-womens-frontier-parka-jacket-91338&psig=AOvVaw3TAOqwzqb0vxKX4eqCbu4x&ust=1570855384674026

Mõnusalt soe ja pehme. Olen väga rahul 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul O´neill frontier parka: https://www.google.ee/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=2ahUKEwiQ9aS7spPlAhXDepoKHUF0AZwQjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.boardridersguide.com%2Fo-neill-womens-frontier-parka-jacket-91338&psig=AOvVaw3TAOqwzqb0vxKX4eqCbu4x&ust=1570855384674026

Mõnusalt soe ja pehme. Olen väga rahul 🙂

Tõesti ilus. Ei torganud silma ka logod u. Et vaadake nüüd, kannan O’ Neilli

Please wait...
Postitas:
Kägu

Krae on madal, kapuutsi ei ole, vett ei pea, tuult ka ilmselt mitte, määrdub kergelt, talvesaabastega kokku ei sobi. Tagatipuks on see päris kole, seda raha, mis nende (tegemise) eest küsitakse, ei käiks välja ühegi rõivaeseme eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen rõõmuga ohhoo. Mul on lisaks jalatsitele kunstnahast kotte ka oma 10 vähemalt. Mulle need täisnahast väljavenivad kingad ei meeldi üldse.

Midagi ei veni välja, kui ostad kvaliteetse ja paraja toote. Tapa oma jalgu edasi. Sellest rääkimata, et näed odav välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on 2 sooja asja:
Ganadian Goose sulemantel ning Norrona parka https://www.norrona.com/en-GB/products/oslo/oslo-gore-tex-down850-parka-women/?color=2295

Mõlemad on väga soojad ja külm juba ei hakka. Hind on krõbe, aga tegemist on ka kvaliteediga, mida kanna või elu lõpuni. Norrona oma on eriti hea, kannatab kõike – vihma, tuult, külma jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vegannahk on ilus ja õilis alternatiiv, mida kuulsusedki eeskujudena kannavad – hertsoginna Catherine, Emma Watson jpt. Peast ohhood on ikka need, kes oma lühikese aruga jätkusuutlikkuse teemani veel jõudnud pole.

Ehk siis ülejäänud rikkad ja ilusad on kõik ohhood, eks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parka!( mitte HH ja didriksons).