Esileht Kodunurk Laminaatarkett ja paigaldus ? Hind

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Laminaatarkett ja paigaldus ? Hind

Postitas:
Kägu

Tere,

oskab keegi öelda ligikaudset hinda millega tuleks arvestada laminaatparketi paigaldamisel Tallinnas.

Ca 30-35 ruutmeetrit ja materjal ning paigaldamine töö tegija poolt.

Olen naisterahvas ja ise niikuinii midagi tooma ja tegema ei hakka.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Telli ehituspoe kaudu see töö, kõige mugavam

Bauhof, K-rauta pakuvad remonditeenust. Tingimuseks on see, et materjal on nende kauplusest.

Võtad ehituspoe kodulehe lahti, lähed lingile ‘teenused’. ja siis võtad ehituspoega ühendust sealse kontakti kaudu, et niijanaa, sul vaja laminaat maha panna. lepite kokku.

Siis sa lähed ehituspoodi, valid sealt mingi parketi välja, annad teenusepakkujale koodi, mis kaupluses kirjas, nad tulevad kohale, panevad maha ja ongi kõik.

Samamoodi saad ehituspoe kaudu tellida näiteks köögi remondi. Ma lasin Bauhofi kaudu vannitoa ära teha, täitsa meeldiv kogemus. Ma veel tegin nii, et suurema osa maksin kohe ära ja siis jupikaupa maksin ülejäänu, st saab ka mitmes osas maksta, sõlmidki kohe alguses sellise lepingu.

Ma arvan, et laminaadi paigaldamiseks on ehituspoe teenus kõige mugavam üksikule naisele. Kuna sa kirjutad, et soovid ka seda, et laminaadid sulle kohale toodaks, siis ma eeldan, et see ei ole sul juba kuskilt ostetud ja välja valitud.

P.S. põranda puhul pead arvestama ka seda, et laminaadi hinnale lisandub liistude ja laminaadi aluse materjali (selline õhuke kilejas kate) hind. Aga seal peaks esmalt tulema mingi töömees, kes objekti üle vaatab ja mõõdab, siis nad teevad sulle hinnapakkumise.

+3
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Esileht Kodunurk Laminaatarkett ja paigaldus ? Hind