Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parkimisteema vol 2 – mida teie teeksite?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Parkimisteema vol 2 – mida teie teeksite?

Postitas:
Kägu

Seekordne parkimisprobleem pole hoovis.
Elan väikesel ühesuunalisel tänaval, mis suundub suuremasse, mitmerealisse ja mitmesuunalisse, tiheda liiklusega teele. Väikese tänava otsas enne seda suurt teed on väike poeke. Tänava paremal poolel on parkimine lubatud, vasakul mitte, aga parkimine on tasuline.
Viimasel ajal seisab tööpäeviti vahetult enne tänavakese lõppu, vasakul pool pidevalt üks auto. Viis meetrit enne ristmiku, mis peaks vaba olema, on kinni pargitud, lisaks on seal tegelikult ka parkimiskeelu märk. Kui tahan suurele teele minna vasakule, siis ma ei saa sellel tänaval hoiduda vasakule poolde, sest see auto on seal ees, lisaks halvendab see nähtavust üsna tuntavalt. Ükskord sattusin auto omanikule peale, vanem naisterahvas, ütlesin talle, et parkigu palun mujale, ta rikub eeskirju ja takistab liiklust, aga naisterahvas kukkus hädaldama – temal ei ole raha, et tasuliselt parkida, peab selles poes tööl käima aga on invaliid ja ilma autota ta tööle ei saa. Ütlesin, et leidku muu lahendus ja tulin tulema. Kahju hakkas ka inimesest.
Aga paraku pole ta muud lahendust siiamaani leidnud, auto on ikka igal tööpäeva hommikul seal ja segab. Mõnevõrra. Paistab, et kõik on juba harjunud, ja nihutavadki ennast vasakpöörde tegemiseks ettevaatlikult tädi auto tagant paremalt poolt mööda.
Mida teie sellises olukorras teeksite? Mina ei tee esialgu midagi, see olukord lihtsalt tekitab nördimust. Aga teie?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga kus siis teised poetöötajad pargivad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

temal ei ole raha,

Aga ta käib ju tööl! Mina kutsuksin politsei, kui ikka lõpuks üle viskaks. Üks trahvike lahendaks olukorra.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kus siis teised poetöötajad pargivad?

Ei tea, ilmselt kusagil kaugemal või tulevad jala. Poel minu teada kusagil oma parklat ei ole.
Lisan veel, et välimuse järgi on naine küllaltki krapsakas ja liikumisprobleemi pealtnäha pole. See muidugi ei ütle ise veel midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest saab invaliidi kaardiga tasuta parkida ka tasulistel aladel.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea, ilmselt kusagil kaugemal või tulevad jala. Poel minu teada kusagil oma parklat ei ole.

Hmmm, pood, millel pole parkimiskohti, kindlasti äri õitseb. Aga kui auto on valesti pargitud ja segab liiklust, siis ma teataks küll. Või te elate kohas, kus autosid sõidab vähe, mingi unine alevik, aga isegi siis ju ei tea, millal võib jamaks minna. Keegi võib tõsiselt viga saada lõpuks selle valesti pargitud auto pärast.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Tallinnas elate, siis kaebaks MUPO’sse. Kui mujal, siis kohalikku politseisse. Ega siis parkimine pole seal nalja pärast ära keelatud ja kui vähendab nähtavust, siis tekitab ju reaalselt liiklusohtliku olukorra.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Tallinnas elate, siis kaebaks MUPO’sse. Kui mujal, siis kohalikku politseisse. Ega siis parkimine pole seal nalja pärast ära keelatud ja kui vähendab nähtavust, siis tekitab ju reaalselt liiklusohtliku olukorra.

Jah, ma tean. Mul lihtsalt hakkas invaliidist kahju ja ma vähemalt soovin, et ma saaksin talle enne muposse helistamist mõne kasutatava alternatiivi soovitada. Nii et ühest küljest on kahju, teisest küljest nörritab, selline emotsionaalne dilemma.

Suur tänu sulle, tänu sinule ma hakkasin otsima ja leidsingi sellise asja: https://www.tallinn.ee/est/Tegevusjuhend-liikumispuudega-inimese-soiduki-parkimiskaardi-taotlemiseks
Seda ma saan talle nüüd soovitada. Asi on lahendatav! Tänan kõiki!

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ma tean. Mul lihtsalt hakkas invaliidist kahju ja ma vähemalt soovin, et ma saaksin talle enne muposse helistamist mõne kasutatava alternatiivi soovitada. Nii et ühest küljest on kahju, teisest küljest nörritab, selline emotsionaalne dilemma.

Suur tänu sulle, tänu sinule ma hakkasin otsima ja leidsingi sellise asja: https://www.tallinn.ee/est/Tegevusjuhend-liikumispuudega-inimese-soiduki-parkimiskaardi-taotlemiseks

Väga armas teemaalgatajast otsida probleemile ise lahendust, mitte kohe kaebama tormata 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas ta küll seni pole trahvi saanud, kui teisel pool on tasuine parkimine. kus on tasuline parkimine, on ka parkimiskontrollid. Kuidas tal nii veab ja mul mitte, kui olen valesti parkinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ega ikka ei saa küll

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisan veel, et välimuse järgi on naine küllaltki krapsakas ja liikumisprobleemi pealtnäha pole.

Miks sa arvad, et puue tähendab automaatselt liikumispuuet?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lisan veel, et välimuse järgi on naine küllaltki krapsakas ja liikumisprobleemi pealtnäha pole.

Asi on lahendatav!

Asi on siis lahendatav, kui korruptsioon endiselt toimib. Vahepeal olid ju pool Tallinna autoomanikest invaliidid.

Aga kui tal linnavalitsuses tuttavat pole ja ise ka krapsakas on, kuidas siis on asi lahendatav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ega ikka ei saa küll

Miks see vanalinn siis täis on neid invamärkidega luksusautosid?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhiloa olemasolu.
Idioodile seda ju ei pakuta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ega ikka ei saa küll

Miks see vanalinn siis täis on neid invamärkidega luksusautosid?

Puudega inimene peab olema kaltsudes kerjus, kes autosid vaid mööda sõitmas näeb?
Või on puudega inimestel vanalinnas elamine keelatud?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest invaliidi parkimiskaarti ei anta sugugi iga puudega vaid siiskis sellistel puhkudel, kui inimese liikumine on takistatud. Nt kurt ei saa minu teada seda kaarti.

+1
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parkimisteema vol 2 – mida teie teeksite?