Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parkimistrahv Magistrali parklas

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Parkimistrahv Magistrali parklas

Postitas:
Kägu

Otsisin parkimiskohta Magistrali parklas. Parkisin lõpuks sinna, kus on silt, et 2 kohta Tallinki taksodele. Seal oli 4 kohta. Üks oli täidetud ja mina siis olin teine, 2 kohta vabad. Miks sain CityParki parkimistrahvi?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sest sa ei registreerinud auto numbrit parkimisaautomaadis ära?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin seda ja parkimiskell oli ka pandud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sa võid ju trahvi vaidlustada. Kirjuta neile sama, mida siia kirjutasid, ja uuri, mis seal valesti läks.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2 kohta Tallinki taksodele ja teised 2 kohta teistele taksodele
järgmine kord pargi trollipeatusesse

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.google.com/maps/@59.4014786,24.6965688,3a,75y,332.18h,65.27t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJT6MBfWDoyOUB2Sca2fBfQ!2e0!7i13312!8i6656

Siit sildilt mina ei loe välja, et teised 2 kohta on teistele taksodele. 2 kohta Tallinki taksodele. Magistral pole ka kodupood, et enne kursis oleks olnud.

Aga jah, küsisin juba lisainfot neilt.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.google.com/maps/@59.4014786,24.6965688,3a,75y,332.18h,65.27t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJT6MBfWDoyOUB2Sca2fBfQ!2e0!7i13312!8i6656

Siit sildilt mina ei loe välja, et teised 2 kohta on teistele taksodele. 2 kohta Tallinki taksodele. Magistral pole ka kodupood, et enne kursis oleks olnud.

Aga jah, küsisin juba lisainfot neilt.

Vaatasin seda pilti ja sooviks trahvile põhjendust kuulda. Ei ole aru saada, et vasakpoolsetele kahele kohale parkida ei või.
Ja eks need nögajad nutavad siis, kui omal midagi sarnast või veel “paremat” juhtub. Elame näeme.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siit sildilt mina ei loe välja, et teised 2 kohta on teistele taksodele. 2 kohta Tallinki taksodele.

Kirjas on ju, et taksodele. See ei puutu sinusse, millistele.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus seal pildil 2 vaba kohta on. Kollane joon ju eeldaks, et seal ei tohi keegi parkida. Peab vaba olema. Kui sellega arvestad, kuhu see 2 vaba kohta siis peaks jääma? Pildil oleva auto alla?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga äkki parkisid kauem kui lubatud? Minu arust on Magistralis ainult 2 h tasuta. Sealt edasi on tasuline.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muuda pildi suurust, siis näed, mis pidi parkimiskohad on.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Magistralis soovitan alati üles parkida. Pole veel näinud, et seal kohti poleks, vo õhtusel tipptunnil, siis ma seal keskuses ei käi.
Parkla on jah pidevalt täis, kõik tiirutavad, kohad ja sõidurajad kitsad. Antud silti olen näinud ja seal kõrval ka parkinud, 2 taksokohta jäid vabaks. Trahvi ma ei saanud, aga nüüd hoian veel kindlamalt eemale.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Magistralis soovitan alati üles parkida. Pole veel näinud, et seal kohti poleks, vo õhtusel tipptunnil, siis ma seal keskuses ei käi.

Parkla on jah pidevalt täis, kõik tiirutavad, kohad ja sõidurajad kitsad. Antud silti olen näinud ja seal kõrval ka parkinud, 2 taksokohta jäid vabaks. Trahvi ma ei saanud, aga nüüd hoian veel kindlamalt eemale.

Ja,katuseparklas on alati ruumi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me saime üleval ka trahvi, oma süül muidugi. Lippasime viieks minutiks poodi ja unustasime, et ja üleval tuleb kell panna

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui paned kella siis pole registreerida vaja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Silt võiks selgem olla tõesti. Oleks vaja olnud lisada, et Takso, 4 kohta ja siis see Tallinki jura. Tavaliselt on taksopeatuste märk ju sinine olnud, see Tallinki jura ajas lihtsalt asja segasemaks ja seega vajaks märk täiendamist, liiklusmärgid peaks olema ühemõttelised ikka. Samas, kui eesmärk on võimalikult palju trahvi teha, siis seda muidugi ei armastata, aga samas saabki siis ka trahve vaidlustada ja kui vaidlustajaid liiga palju tuleb ja jama nendega rohkem on, kui trahvid väärt, küllap siis ka märki muudetakse.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Silt võiks selgem olla tõesti. Oleks vaja olnud lisada, et Takso, 4 kohta ja siis see Tallinki jura. Tavaliselt on taksopeatuste märk ju sinine olnud, see Tallinki jura ajas lihtsalt asja segasemaks ja seega vajaks märk täiendamist, liiklusmärgid peaks olema ühemõttelised ikka. Samas, kui eesmärk on võimalikult palju trahvi teha, siis seda muidugi ei armastata, aga samas saabki siis ka trahve vaidlustada ja kui vaidlustajaid liiga palju tuleb ja jama nendega rohkem on, kui trahvid väärt, küllap siis ka märki muudetakse.

siis vaata seadusest, kas märgistus on õige, kui mitte, siis vaidlusta, aga kui ei viitsi, siis maksa ja pargi järgmine kord turvalisemaase kohta, kus ei või segadust tekkida

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parkimistrahv Magistrali parklas