Esileht Ilu ja tervis Pärm B-vitamiini allikana

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pärm B-vitamiini allikana

Postitas:

Kas keegi teab mis moodi pärmi kõige õigem tarvitada et hea kogus B-vitamiini sealt ikka kätte saaks? 🙂 Ja kehale muud kurja ei teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kui palju see kehale kurja teeb,aga kui ma väike olin siis vanemad tegid 2 korda nädalas pärmi jooki.Siis olid umbes seebi suurused pärmi pakid ja sellest veerand pärmi 1tl suhkrut segada ära ja vett peale et klaas peaaegu täis oleks.
Mina ostan b-vitamiini apteegist, praegu ka kuur pooleli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 15:44; 22.02 08:48; 22.02 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina söön vähest niisama natuke pärmi, loodan et see midagi halba ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi see B-vitamiin teie arvates õige on? B-grupi vitamiine on kokku kümmekond, kusjuures kõik need on eluks vajalikud ja kõiki neid saadakse eri toiduainetest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 00:45; 22.02 09:49; 22.02 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi periood kus juuksed langesid meeletult.Sõin kaltsiumi ja ei midagi .Siis arst ütles,et vahel võib ka b vitamiini puudus olla.Kui olin umbes kuu aega seda proovinud siis tõesti juuksed langesid poole võrra vähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 15:44; 22.02 08:48; 22.02 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul oli kunagi periood kus juuksed langesid meeletult.Sõin kaltsiumi ja ei midagi .Siis arst ütles,et vahel võib ka b vitamiini puudus olla.Kui olin umbes kuu aega seda proovinud siis tõesti juuksed langesid poole võrra vähem.[/tsitaat]Mind ikka endiselt huvitab, mida Sa siis sõid. Pärmi? Mingit B-grupi vitamiinide segupreparaati? Usu või ära usu, aga tõesti ei ole olemas sellist asja nagu mingi abstraktne B-vitamiin – erinevalt näiteks C- või A- vm vitamiinidest. Ja mina ei tea, mida Su arst ütles või ei öelnud, aga päris kindlasti on ka tema teadlik sellest, et ei ole olemas sellist asja nagu B-vitamiin. Isegi aastakümnete eest õppinud arstid läbisid biokeemia kursuse. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 00:45; 22.02 09:49; 22.02 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd rääkida pärmist, siis kõige rohkem on sealt lootust saada ehk foolhapet (B9-vitamiin), aga isegi selle päevase miinimumvajaduse kättesaamiseks peaks iga päev tarbima 25 grammi pärmi – paljuvõitu nagu? Peale selle on pärmis B-grupi vitamiinidest veel B1-, B2- ja B5-vitamiini, aga kui nende päevast miinimumvajadust üritada pärmiga katta, siis mee räägime juba sellest, et iga päev tuleks süüa pärmi sadade grammide kaupa. Ei soovita. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 00:45; 22.02 09:49; 22.02 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mind ikka endiselt huvitab, mida Sa siis sõid. Pärmi? Mingit B-grupi vitamiinide segupreparaati? Usu või ära usu, aga tõesti ei ole olemas sellist asja nagu mingi abstraktne B-vitamiin – erinevalt näiteks C- või A- vm vitamiinidest. Ja mina ei tea, mida Su arst ütles või ei öelnud, aga päris kindlasti on ka tema teadlik sellest, et ei ole olemas sellist asja nagu B-vitamiin. Isegi aastakümnete eest õppinud arstid läbisid biokeemia kursuse. :)[/tsitaat]
Kasutan sellist preparaati:
multi B-strong
Sisaldab
B1 ,B2, B3, B5, B6, B12,biotiini

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 15:44; 22.02 08:48; 22.02 10:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Pärm B-vitamiini allikana

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.