Esileht Ilu ja tervis parmiad nipid (trennid, traapiad, harjutused), mis leevendaksid alaseljavaevusi

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: parmiad nipid (trennid, traapiad, harjutused), mis leevendaksid alaseljavaevusi

Postitas:

Sümptomiteks siis alaselja väsimine nii istumisel, seismisel, valud peale füüsilist tööd, küürutamist. Olen sale, ülekaalu muret pole.

Tahaks ennast tõsiselt käsile võtta, ei taha mingi seljavalu ori olla. lapsed hakkavad suuremaks saama ning on vabadust kuskile trenni, teraapiasse minna. Aga kuhu? Mis on Teid aidanud? Jagage positiivseid kogemusi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.innomedica.ee
tõsiselt soovitan, pannakse kogu karkass paika ja enam valusid ei ole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus eelnevaga. Mina sain ka Innomedicast väga head abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jooga, pilates, bodybalance aitavad kindlasti. Ma käisin alustusesks(kui lapsed pisikesed) joogas vaid korra nädalas, poolteist tundi, ja juba sellel oli märgatav positiivne mõju mu seljale.
Selga on mul ka korduvalt paika pandud. Pidavat olema tavaline probleem peale rasedust ja lapse tassimist. See selja paikapanek pole aga pikaajaline lahendus. Nii et soovitan kindlasti trenni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskuge või mitte – hularõngas.
Ma sain oma korsetilihased sellega nii trimmi, et alaselg pole enam paar aastat endast märku andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uskuge või mitte – hularõngas.
Ma sain oma korsetilihased sellega nii trimmi, et alaselg pole enam paar aastat endast märku andnud.[/tsitaat]

Alustuseks väänab hularõngas selja päris välja 🙁
Joogasse! Enne tundi räägi kindlasti treeneriga, ta annab sulle harjutuste variatsioonid. Hiljem saad kodus ka teha. Päris palju inimesi on oma raskete seljahädadega just joogast abi saanud. See tugevdab kogu keha, nii kõhu- kui seljalihased valutult ja meeldival kombel :). Lisaks meelerõõm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on vaja Pilatese treeningut. Kolm kuud vähemalt. Võib ka joogat teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head kiropraktikut on raja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seljalihaseid tuleks treenida ja ega kõhulihasedki paha tee. Seda kõike saad kodus teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi soovitada ilma teadmata, mis on teemaalgataja seljavalude põhjus on ikka pisut enneaegne.
Probleem võib olla nii lülisambas, skeleti lihaskonnas kui närvisüsteemis. Või hoopis on näiteks neerudega mure. Ja mitte kõik leevendavad vahendid ei ole neil samad.

Umbropsu näiteks mingeid venitusi proovides võib küll kogemata kombel õige asja otsa sattuda, st saad abi, aga võib ka endale kahju teha. Soovitaks ikka kõigepealt kindlaks teha, milles probleem on ja siis hakata lahendusi otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis parmiad nipid (trennid, traapiad, harjutused), mis leevendaksid alaseljavaevusi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.