Esileht Kodunurk pärmitaigna sügavkülmutamine?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: pärmitaigna sügavkülmutamine?

Postitas:

Mismoodi ma pärmitainast sügavkülma panema peaksin, st millises etapis?
1. Kas kohe peale taigna kokku segamist?
2. Peale taigna kergitamist?

Ning hiljem, kui sügavkülmast sulama panen külmkappi, siis hiljem lihtsalt vormida kuklid, lasta natukese kerkida ning ahju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kergitaksin taigna ära, siis sõtkuks uuesti kokku ja kylmutaks. pärast sulatad aeglaselt yles, vormid saiad , lased kerkida ja kypsetad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati peale kergitamist, kahekordselt toidukilesse ja õhukindlasse karpi, kotti. Siis tõsta külmutusse sulama, kas õhtu enne või siis hommikul ja kasuta nagu alati. Teen nii iga nädal nädalavahetuseks kas pitsat või siis pirukaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen isegi kuklid valmis vorminud, neil kerkida lasknud ja siis sügavkülma pannud – üksteise otsa muidugi ei tohi siis laduda … nii saab külmunud kuklid otse ahju pista kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vormin kuklid või kaneelirullid valmis ja siis kohe sügavkülma. Kui isu on, võtan välja, lasen sulada ja kerkida ning siis ahju. Lähtun nende poe sügavkülmas olevate pirukate loogikast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele!
Seekord küll läksin kindlamat teed ehk tegin vastlapäeva hommikul enne tööle minekut taina valmis ning panin lihtsalt külmkappi ning õhtul siis küpsetasin kukleid. Esialgu mõtlesin nädalavahetusel taigna valmis teha ning siis sügavkülma pista. Aga järgmine kord siis tean, kuidas sügavkülmutada 🙂 Tegelikult ju päris hea mingi saiakeste teo ajal natukese ka sügavkülma pista. Teinekord kiirel ajal hea võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk pärmitaigna sügavkülmutamine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.