Esileht Kodunurk Pärnu delikatessid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Pärnu delikatessid

Postitas:

Kas Pärnus on mõni kuulus kondiitriäri või muude (kohalike) delikatesside pood? Ööbime Pärnus ja sõidame sealt edasi Lõuna-Eestisse tuttavate juurde. Ostaks midagi head kaasa, aga Pärnut üldse ei tunne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elleni pagariäri

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõõrikukohvik. Puuviljatort ettetellimisel väga hea. Pole liiga magus. Vastlakuklid ostan ka sealt alati.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondiitritooted ja delikatessid on ikka erinevad asjad.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koogid ja saiakesed kindlasti Supelsakstest. Kallivõitu, aga ainult naturaalsetest toorainetest ja suured.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 10:09; 21.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taluturg ja sealne kohvik. Pärnu Keskuses

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pärnamäes on kõige suurem valik, see jääb ka teile tee peale (Uulus)
hoiatan igaks juhuks Elleni vastlakuklite eest – ärge neid ostke, jubedad.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 11:14; 21.02 14:26; 22.02 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ära osta Ellenist midagi.
Valikud:
* Pärnu Taluturg
* Kohvik Mahedik
* Kohvik Supelsaksad
Kabli pagar on ka üle prahi, aga see teie teele ette ei jää 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koogid ja saiakesed kindlasti Supelsakstest. Kallivõitu, aga ainult naturaalsetest toorainetest ja suured.

Kallivõitu on küll õige öelda, naturaalsed võibolla ka, aga et head oleks eriti, seda küll ei ütleks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 12:21; 21.02 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ära osta Ellenist midagi.

Valikud:

* Pärnu Taluturg

* Kohvik Mahedik

* Kohvik Supelsaksad

Kabli pagar on ka üle prahi, aga see teie teele ette ei jää ????

Nõustun, et Ellen on täiesti põhjendamatult ülehinnatud koht. kindlasti ei soovita. Lisaks eelmainitule tooks välja ka Aara pagari.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot minule jällegi ei istu Elleni, Pärnamägede ega Aara pagari küpsetised/koogid. Taluturult ostetud küpsetistest ei ole ka kunagi vaimustuses olnud. Aara pagaris on väga head lõunapraed ja supid, aga letis olevad koogid jms on seal küll täielik jama, tellitult olen kringlit proovinud, see oli hea.

Port Artur 2 viimasel korrusel on raamatupood ja seal juures on kohe üks kohvik, kus olen kunagi väga maitsvaid kooke saanud. Head toorjuustukoogid on veel Villa Wesseti restoranis, aga ma ei tea, kas sealt kaasa saab osta ja Mon Ami restorani koogid/tordid ka superhead, aga samuti pigem krõbedamapoolse hinnaga (tükihind on olnud vist kuskil 4-6€, aga samas need tükid on ka päris suured). Pagaripoistest võib ka mingit tordivärki vaadata.

Delikatesside poole pealt soovitaksin lihtsalt vaadata Delice toidupoodi Pärnu Keskuses, seal on igasuguseid huvitavaid asju ja samuti sealt samast Taluturult leiab igasuguseid näkse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:30; 21.02 18:12; 23.02 14:22;
To report this post you need to login first.

kes siin Supelsakse, Mahedikku, Rahva Raamatut, Wessetit ja Mon Amid soovitavad – need ju kohvikud/restoranid, sealne koogilett küll kaasaostmiseks mõeldud pole (no vast ehk müüvad, kui küsima lähed, aga pisut veider ikkagi)

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 11:14; 21.02 14:26; 22.02 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin Supelsakse, Mahedikku, Rahva Raamatut, Wessetit ja Mon Amid soovitavad – need ju kohvikud/restoranid, sealne koogilett küll kaasaostmiseks mõeldud pole (no vast ehk müüvad, kui küsima lähed, aga pisut veider ikkagi)

No ei tea milleks need Supelsakste karbi sulgemise kleepsud siis mõeldud on? Esimesest hetkest peale Supelsakstest kooke ja saiu kaasa ostnud. Vastlakukleid tuleb kohe hommikul varakult ostma minna, kui ei taha ilma jääda ja tellimust ei ole teinud.
Teistest kohtadest ei ole kaasa ostnud, ei oska kommenteerida.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 10:09; 21.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin Supelsakse, Mahedikku, Rahva Raamatut, Wessetit ja Mon Amid soovitavad – need ju kohvikud/restoranid, sealne koogilett küll kaasaostmiseks mõeldud pole (no vast ehk müüvad, kui küsima lähed, aga pisut veider ikkagi)

Mon Amist ja Rahva Raamatust saab kindlasti kaasa osta. 🙂
Ei ole midagi veidrat. Ma söön sageli Mon Amis lõunat ja võtan pärastiseks koogi karbiga kaasa ja paljud käivad sealt kaasa ostmas. See ju umbes sama väita, et veider on minna kuskile nt lõunasööki kaasa tellima (mida enamus kohtades saab teha).

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:30; 21.02 18:12; 23.02 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin Supelsakse, Mahedikku, Rahva Raamatut, Wessetit ja Mon Amid soovitavad – need ju kohvikud/restoranid, sealne koogilett küll kaasaostmiseks mõeldud pole (no vast ehk müüvad, kui küsima lähed, aga pisut veider ikkagi)

Supelsakstes saad kõiki torte terve tordina ka kaasa osta. Soovitan ette helistada ja broneerida, saad hinnaalandustki. Kirsitort valge šokolaadi ja kohupiimasisuga on näiteks üüberhea. Ja muidugi napoleon, aga see on tükkidena, mitte tordina.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 19:58; 22.02 21:31; 23.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin Supelsakse, Mahedikku, Rahva Raamatut, Wessetit ja Mon Amid soovitavad – need ju kohvikud/restoranid, sealne koogilett küll kaasaostmiseks mõeldud pole (no vast ehk müüvad, kui küsima lähed, aga pisut veider ikkagi)

Mon Amist ja Rahva Raamatust saab kindlasti kaasa osta. ????

Ei ole midagi veidrat. Ma söön sageli Mon Amis lõunat ja võtan pärastiseks koogi karbiga kaasa ja paljud käivad sealt kaasa ostmas. See ju umbes sama väita, et veider on minna kuskile nt lõunasööki kaasa tellima (mida enamus kohtades saab teha).

Küsisin Mon Ami lõunapakkumiste kohta aga juba leidsin netist ise info. Kas koogid on seal head?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 12:21; 21.02 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen uuest Pastoraadi kohvikust kaasa ostnud päris tihti. Hommikul neil värsked saiad, mulle meeldivad just nende tehtud soolased saiakesed- eriti porgandipirukas. Neil ka rukkijahust variante, mis samuti huvitavad. Õhtul minnes on valik väiksem.

Elleni saiakesed on kahjuks jah väga tuimad ja maitsetud. Isegi kuskilt rimist või selverist ostetud masstoodangu saiad on paremad. Vastlakuklit proovisin: no kuidas see tainas küll nii jube saab olla….

Pärnamägede Uulu kandi poodi soovitan samuti, väga maitsvate pirukate valik oli seal. Samas nende Tallinna mnt poes väga väike valik ja samuti saiad väga maitsetud. Sealt olen värsket leiba ostnud- igal hommikul saab. Soe leib on igatahes maitsev. Nende lihaleib meeldib samuti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna maanteel pole ju ammu enam Pärnamägede poodi?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et pole mainitud Kodukööki Mai tänaval… minu lemmik pagariäri, kust saab ka muud klassikat: pasteeti, kooki, küpsiseid, kasukat jne jne ☺️ Vastlakukleid ka ilmselt, peakski minema homme ????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna maanteel pole ju ammu enam Pärnamägede poodi?

On, aga nüüd on nad Pärnust väljas Uulu poole Tallinna mnt-l. Seal Lottemaa juures. Suur ja ilus, kohapeal tehakse, korralik kohvik on ka. 🙂 Sealt tõesti soovitaks osta pärnakana. Siin nimetatutest ainus + Mai tn Koduköök. See viimane on ka tõesti hea ja sinna naljalt ei satu kui pärnakas pole. Kõik eelnev on turistikad ja nendele lisaks juurde veel Steffani pitsa. Umbes samasse klassi jäävad :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 21:22; 22.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna maanteel pole ju ammu enam Pärnamägede poodi?

On, aga nüüd on nad Pärnust väljas Uulu poole Tallinna mnt-l. Seal Lottemaa juures.

Pärnust Riia poole on Riia maantee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On, aga nüüd on nad Pärnust väljas Uulu poole Tallinna mnt-l. Seal Lottemaa juures.

tule eile meile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna maanteel pole ju ammu enam Pärnamägede poodi?

On, aga nüüd on nad Pärnust väljas Uulu poole Tallinna mnt-l. Seal Lottemaa juures.

Pärnust Riia poole on Riia maantee.

Üks ja seesama Via Baltica kõik. Selgitusest sai ilmselt igaüks aru.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 21:22; 22.02 11:38;
To report this post you need to login first.

Tallinna maanteel pole ju ammu enam Pärnamägede poodi?

On, aga nüüd on nad Pärnust väljas Uulu poole Tallinna mnt-l. Seal Lottemaa juures.

Pärnust Riia poole on Riia maantee.

Üks ja seesama Via Baltica kõik. Selgitusest sai ilmselt igaüks aru.

no Tallinna mnt (tänav Pärnus) ei ole siiski Via Baltica

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 11:14; 21.02 14:26; 22.02 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnamägede Uulu kandi poodi soovitan samuti, väga maitsvate pirukate valik oli seal. Samas nende Tallinna mnt poes väga väike valik ja samuti saiad väga maitsetud. Sealt olen värsket leiba ostnud- igal hommikul saab. Soe leib on igatahes maitsev. Nende lihaleib meeldib samuti.

Tallinna mnt oma ei ole Pärnamäed. Mingi Leivakas. Ma sain sealt teada, kuhu Pärnamäed kolisid.
Käisin siis seal Reius ka ära, aga seal polnud siis sellist kohvikuosa, et ostad pirukad ja sööd sealsamas. Aga tore, kui nüüd on. Kui me käisime, siis seal küll oli justkui kohvikuosa, aga sinna ei tohtinud istuda, et ostetud pirukaid süüa. Ma isegi ei jõudnud uurida, mida seal pakuti, nii kiiresti utsitati meid välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad delikatessi, siis osta Pärnu lahest püütud värsket kala Pärnu turult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et pole mainitud Kodukööki Mai tänaval… minu lemmik pagariäri, kust saab ka muud klassikat: pasteeti, kooki, küpsiseid, kasukat jne jne ☺️ Vastlakukleid ka ilmselt, peakski minema homme ????

Torte nad ei tee, aga kõikvõimalikud saiakesed ja kringlid on neil ikka ääretult head. Hinnaklass on samas nii üllatavalt odav. Sellise raha eest ma isegi ei kaalu mõtet kodus saiakesi küpsetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 19:58; 22.02 21:31; 23.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnust Lõuna-Eestisse sõites tulete Rõngust läbi – ostke sealt hoopis midagi! Samal päeval tehtud saiad, leivad, kringlid ja koogid on väa head ja valik tõesti lõputu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin Supelsakse, Mahedikku, Rahva Raamatut, Wessetit ja Mon Amid soovitavad – need ju kohvikud/restoranid, sealne koogilett küll kaasaostmiseks mõeldud pole (no vast ehk müüvad, kui küsima lähed, aga pisut veider ikkagi)

Mon Amist ja Rahva Raamatust saab kindlasti kaasa osta. ????

Ei ole midagi veidrat. Ma söön sageli Mon Amis lõunat ja võtan pärastiseks koogi karbiga kaasa ja paljud käivad sealt kaasa ostmas. See ju umbes sama väita, et veider on minna kuskile nt lõunasööki kaasa tellima (mida enamus kohtades saab teha).

Küsisin Mon Ami lõunapakkumiste kohta aga juba leidsin netist ise info. Kas koogid on seal head?

Ma ütleks, et need on pigem tordi- kui koogilõigud, mida seal müüakse (vähemalt nii palju kui ma olen valikus näinud). Tõesti väga maitsvad, rammusad ja värsked alati. Minu jaoks, kes ma ei ole tegelikult eriline magusasõber, on see üks tükk korraga ära süüa palju, aga samas võin väita, et kuna ma söön magusat vähe, siis kui üldse söön, olen ka üsna nõudlik ja igasugu toidupoe kooke ja kuivi kringleid ma üldse ei söö, aga Mon Ami tordid/koogid saavad ka minu heakskiidu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:30; 21.02 18:12; 23.02 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin Supelsakse, Mahedikku, Rahva Raamatut, Wessetit ja Mon Amid soovitavad – need ju kohvikud/restoranid, sealne koogilett küll kaasaostmiseks mõeldud pole (no vast ehk müüvad, kui küsima lähed, aga pisut veider ikkagi)

Mon Amist ja Rahva Raamatust saab kindlasti kaasa osta. ????

Ei ole midagi veidrat. Ma söön sageli Mon Amis lõunat ja võtan pärastiseks koogi karbiga kaasa ja paljud käivad sealt kaasa ostmas. See ju umbes sama väita, et veider on minna kuskile nt lõunasööki kaasa tellima (mida enamus kohtades saab teha).

Küsisin Mon Ami lõunapakkumiste kohta aga juba leidsin netist ise info. Kas koogid on seal head?

Ma ütleks, et need on pigem tordi- kui koogilõigud, mida seal müüakse (vähemalt nii palju kui ma olen valikus näinud). Tõesti väga maitsvad, rammusad ja värsked alati. Minu jaoks, kes ma ei ole tegelikult eriline magusasõber, on see üks tükk korraga ära süüa palju, aga samas võin väita, et kuna ma söön magusat vähe, siis kui üldse söön, olen ka üsna nõudlik ja igasugu toidupoe kooke ma üldse ei söö, aga Mon Ami tordid/koogid saavad ka minu heakskiidu.

Katrin, kes varem Mon Amis küpsetas, on nüüd Wasas kondiiter. Niisiis soovitan seda spaahotelli ainuüksi heade küpsetiste pärast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 19:58; 22.02 21:31; 23.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Kodunurk Pärnu delikatessid