Esileht Lapse ootamine Pärnu haigla ja Oscar test

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Pärnu haigla ja Oscar test

Postitas:

Tere! Kas Pärnu haiglas tehakse Oscar test kõigile rasedatele ning kas see on samaväärselt põhjalik kui Tallinna erakliinikutes? On ehk kelllegi kogemust mõlemaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 22:20; 12.03 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kogemus. Ei saa võrrelda riikliku ja erakat
Riikliku teevad 10mintsa, erakat pea pool h. Samas minu jaoks on olnud põhjalik. Mulle tähtis et laps terve, muu tilulilu ei huvita. Boonuseks sain hiljuti PH oscaris ka soo seekord teada 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 07:36; 12.03 19:23; 13.03 07:31; 14.03 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on jäänud silma, et Pärnu omadel kombeks Tallinnas Šoisi juures käia.
Ise muidugi Tallinnas ITKs ja Oscar test seal 45 minutit + 15 min enne peab minema kohale, et õde küsimusi veel saaks esitada ja teha ettevalmistused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll pärnu Haigla oma meeldis ja ei olnud 10 minutit. Arst vaatas kõik tähtsad asjad üle ja seletas samal ajal, liigne nämmutamine mulle ei meeldi (olen kuulnud et tasuline on selline, et aeh täis saada). Mul on peaasi see, et kõik on korras!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 18:52; 12.03 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus nüüd eelmisest nädalast uus arst, kes teeb kv. Üli üli põhjalik 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 07:36; 12.03 19:23; 13.03 07:31; 14.03 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kõigil teeb siis sama arst või igaühel enda arst?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 22:20; 12.03 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigil sama. Mul oli Dr.Nõmmann nii KVs kui ka LAs, ka sünnitust aitas vastu võtta lisaks teistele.
Kes siis nüüd arst on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 18:52; 12.03 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne tegi kõigile sama arst(nõmman) jah. Ph fb lehel täitsa olemas, kes on uus arst. Nädal alles teinud ja väga väga põhjalik on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 07:36; 12.03 19:23; 13.03 07:31; 14.03 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ise pärnakas, aga vaatasin huvi pärast, kes see uus arst siis on. Ja Dr. Angioni on tõesti väga väga põhjalik spetsialist, ta töötab ka Shoisi juures. Tema tehtud UH-d ma ilmselt üle tegema ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kogemus. Ei saa võrrelda riikliku ja erakat

Riikliku teevad 10mintsa, erakat pea pool h. Samas minu jaoks on olnud põhjalik. Mulle tähtis et laps terve, muu tilulilu ei huvita. Boonuseks sain hiljuti PH oscaris ka soo seekord teada ????

Kas sünnib poiss? Tavaliselt nii vara öeldakse sugu ära poisi puhul või on lootust Pärnu Haiglas 12. nädalal sugu teada saada ka siis, kui ennustatakse tüdrukut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kogemus. Ei saa võrrelda riikliku ja erakat

Riikliku teevad 10mintsa, erakat pea pool h. Samas minu jaoks on olnud põhjalik. Mulle tähtis et laps terve, muu tilulilu ei huvita. Boonuseks sain hiljuti PH oscaris ka soo seekord teada ????

Kas sünnib poiss? Tavaliselt nii vara öeldakse sugu ära poisi puhul või on lootust Pärnu Haiglas 12. nädalal sugu teada saada ka siis, kui ennustatakse tüdrukut?

Mul küll tulemas jälle poiss jah
Aga samas kolmel mu sõbrannal ka täppi viimase poole aastaga läinud(2 tüdrukut, 1 poiss). Ja see uus uh arst ütleb kohe, kas soovite teada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 07:36; 12.03 19:23; 13.03 07:31; 14.03 07:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Pärnu haigla ja Oscar test

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.