Esileht Väikelaps Pärnu haigla voodid.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pärnu haigla voodid.

Postitas:

Võib olla tundub imelik küsimus aga küsin siiski. Kuidas tundus teile kes on Pärnu haiglas sünnitanud, need voodid. Mõtlen just tavapalatit mitte perepalatit. Minu jaoks nimelt oli see kõva ja ebamugav. Selg jäi haigeks.
Kas olen pirtsutaja või tõesti pole eriti head voodid. ( ei ootagi, et seal mingid luksvoodid oleks)

Tänud vastajatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnu kohta ei tea, kuid meenus enda sünnitushaiglas oldud öö ITKs mõni aasta tagasi. Terve öö ma ei julgenud end liigutadagi, kuna vaikuses tundus, et voodi krigin kajab üle vaikse haigla. Ämmaemanda sõnul olevat see olnud nende üks viimastest vahetamata vooditest tol ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perepalatis olid 2,5 aastat tagasi normaalsed voodid, kuid madrats oli küll liiga pehme. Tavapalati kohta ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võib olla tundub imelik küsimus aga küsin siiski. Kuidas tundus teile kes on Pärnu haiglas sünnitanud, need voodid. Mõtlen just tavapalatit mitte perepalatit. Minu jaoks nimelt oli see kõva ja ebamugav. Selg jäi haigeks.
Kas olen pirtsutaja või tõesti pole eriti head voodid. ( ei ootagi, et seal mingid luksvoodid oleks) Tänud vastajatele :)[/tsitaat]

Laps on 1,5 aastane ja nüüd teed teema sünnitushaigla vooditest! On alles pikad juhtmed!
Ja kui voodi on ainus probleem mida meenutada, siis on Sul sünnitusega hästi läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2,5a ITKs ema-lapse voodis oli küll väga hea voodi..ma muidugi ei tea, millised need teistes palatites on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud Pärnu haigla erinevates osakondades, aga ülearu kõva pole seal midagi olnud. Madratsiks on seal poroloon, mis kilega kaetud, kõigis osakondades olnud ühtemoodi ebameeldiv – kile on jube ja haiglas olek on yldse ebameeldiv.
Selg sul vaevalt voodist haigeks jäi, sest tegelikult on kõva voodi seljale väga hea. Selg jäi sul pigem sünnitusest haigeks, kuna selja koormus liikus ühest kohast teise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Pärnu haigla voodid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.