Esileht Ilu ja tervis pärnu hambaarst

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: pärnu hambaarst

Postitas:

oskab keegi soovitada ,kus töö ja hinna suhe oleks normaalne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Karmo Vunk Jannseni hambaravikliinikust. Tohutult sõbralik ja hella käega arst. Ilus pealekauba 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Karmo Vunk Jannseni hambaravikliinikust. Tohutult sõbralik ja hella käega arst. Ilus pealekauba ????

Huvi pärast vaatasin kliiniku kodulehte. Ilu on vaataja silmades:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidetakse Kalmer Lepikut ja Hommiku hambakliinikut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 21:57; 03.04 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan ühe soovituse kuhu mitte minna, kui sul on vaja plomme ja juureravi: Signe Ilus Hommiku hambakliinikus. Teeb väga lohakat tööd, mida peab hiljem parandama. Kalmer Lepikut ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult Jannseni hambaravi. Kôik hambaarstid on seal tasemel. Ning hind on vägagi normaalne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin http://tammsaarehambakliinik.ee/ ning julgen soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käis paar-kolm aastat tagasi eelmainitud, Tammsaare kliinikus. Dr. Laiv oli tema arst. Väga head tööd tegi. Tõesti, kiitus sellele inimesele ja tema abilisele. Sel ajal oli see koht ka üks väheseid, mis laupäeviti töötas. Esialgu see määravaks saigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kãin juba lastega mitu aastat Kalmer Lepiku Hambaravis.Dr.Braks on väga tore.Ta väga sobib ka väikestele lastele.Ise käin Dr.Jõeääre juures.Vãga tore ja põhjalik.Vãga odav seal just ei ole,kuid olen käinud eelnevalt mõnes teises Hambaravis ja enam ei taha minna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan ühe soovituse kuhu mitte minna, kui sul on vaja plomme ja juureravi: Signe Ilus Hommiku hambakliinikus. Teeb väga lohakat tööd, mida peab hiljem parandama. Kalmer Lepikut ei oska kommenteerida.

Mis täpselt viltu läks ja kes oli see arst, kes tema tehtud tööle hinnangu andis, et lohakas või hindasid ise tema töö lohakaks?
Üldiselt Ilusa kohta olen ainult kiitvaid kommentaare näinud:(
K.Lepiku juures pole mina ka käinud rohkem kui panoraamvõtet tegemas ja ainult selle põhjal tundus ta inimesena jäik ja puine. Tekitas veidra tunde nagu ta oleks pidanud ajukääbikuga suhtlema vms:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 15:07; 19.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Karmo Vunk Jannseni hambaravikliinikust. Tohutult sõbralik ja hella käega arst. Ilus pealekauba

Huvi pärast vaatasin kliiniku kodulehte. Ilu on vaataja silmades:D

Tahtsin ka just küsida, et kes veel guugeldas? 😀 Lisaks mulle..
Ilu osas oli paraku pettumus..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult Jannseni hambaravi. Kôik hambaarstid on seal tasemel. Ning hind on vägagi normaalne

No ega ikka ei ole küll, need 2 kes mulle suhu vaatasid ei olnud enne küll hambaid näinud. Suunasid mu Tartusse. Võtsid mult 50€ konsultatsiooni eest ja saatsid Tartusse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 21:57; 03.04 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hansa hambakliinik ja dr. Toomesoo. Haigekassaga on tal leping ainult proteesimiseks ja kuni 19-aastastele lastele.
Suutis mu lapsel Pärnu Hambapolikliinikus ära rikutud hambad korda teha ja ka aegu ei pea ka kuude viisi ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidetakse Kalmer Lepikut ja Hommiku hambakliinikut.

Lepik on vana joodik. Kunagi ei saa kindel olla, kas tal on parasjagu värisevate käte päev või mitte. Lisaks sellele äärmiselt ebameeldiv inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

K.Lepik tegi mul noorena kõik hambad korda. Rahaliselt olen valinud nüüd soodsama koha Hambapolikliinikus ja kiidan M.Tiivelit. Noor ja asjalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepiku kliinikus dr Lukka – väga meeldiv ja õrna käega naisterahvas. Olen lapsest saati ainult tema juures käinudki ja ei ole mul ühtegi plommi ära tulnud ega mingeid probleeme olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati viisin lapsed noore egiptlase juurde. Hambapolikliinikus, lahe kogemus! 6-aastane oli väga vapper ja arst rääkis temaga eesti keeles.

Aga Hommiku hambaravis ma eelistaks dr Maasikut, mitte nii väga dr Ilusat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepik oskab hästi hambaid välja tõmmata, eriti raskeid mitme juurega variante, millega teised hakkama ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati viisin lapsed noore egiptlase juurde. Hambapolikliinikus, lahe kogemus! 6-aastane oli väga vapper ja arst rääkis temaga eesti keeles.

Aga Hommiku hambaravis ma eelistaks dr Maasikut, mitte nii väga dr Ilusat.

Miks Ilusat ei eelista? Vähe kasu kui ei põhjenda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 15:07; 19.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis pärnu hambaarst

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.